18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dekapitacja zabójczyni dziecka

LaChupacabra • 2015-01-15, 21:13
Myślę, że nie hard bo to egzekucja publiczna - każdy mógł zobaczyć na żywo.



PS Ponoć kobieta krzyczy: "Ja nie zabiłam! To niesprawiedliwość!"

Moje tłumaczenie z LL:

Władze Arabii Saudyjskiej poinformowały w poniedziałek, że ścięto zabójczynię dziecka pochodzącą z Birmy, podnosząc do siedmiu liczbę wyroków śmierci wykonanych w tym roku w konserwatywnym muzułmańskim królestwie.

Po procesie, Layla bint Abdul Mutaleb Bassim została stracona za zabicie 6-letniej córki męża Kalthoum bint Abdul Rahman bin Ghulam GADIR - potwierdziło tamtejsze Ministerstwo Spraw Wewnętrznych cytowane przez oficjalną Agencję Prasową Arabii.

Władze zidentyfikowały Bassim - straconą w świętym mieście Mekka - jako posiadającą "birmańskie obywatelstwo", za pomocą byłego nazwiska Myanmar, ale nie określiły, czy była ze społeczności muzułmańskiej Rohingya.

spoiler

Re...........ng

2015-01-15, 23:37
Jeżeli dekapitacja to dla Was rozrywka na wieczór to bardzo proszę, użytkownicy, abyście do końca swoich dni raczej pozostawali w domach.

rust

2015-01-15, 23:39
mnie tam nie obchodzi czy zabiła czy nie, czy z ciapalandii czy z okolic byle bym żadnego na swoim widnokręgu nie widział posrane muslimy moze sami się wykończą?

Everlast1111

2015-01-15, 23:43
Dobrze, śmierć za śmierć. Ale tylko wtedy gdy jest wszystko udowodnione w 100 % a nie 99 %. Lecz bardziej ludzka metoda jest elektryczne krzesło.

Davidzior

2015-01-15, 23:44
Zabiła czy nie, ale po tym dźwięku, który było słychać po pierwszym uderzeniu aż mnie ciary przeszły. Ło k***a, aż się dziwnie czuję. Mogli by ją zastrzelić- szybko i humanitarnie. Wyobraźcie sobie chociaż na chwilę, że jesteście w jej sytuacji, leżycie na chodniku i wiecie, że zaraz zetną wam głowę na żywca jakimś pewnie nie do końca naostrzonym narzędziem.

Przez to tym bardziej jestem przekonany, że islam i wszystko co z nim związane nie powinien istnieć. Mógłbym też uwierzyć, że ta baba nie zabiła tego dziecka, a ścieli ją tylko dlatego, że mieli "jakieś tam" dowody. To im wystarczyło, bo są na poziomie palenia czarownic w średniowieczu.

Wiem, że sadol ze mnie żaden, bo takie materiały mnie za bardzo ruszają.

k***a, koniec sadola na dzisiaj :/ Wymiękam :(

Kardio_Error

2015-01-15, 23:46
filmik pierwsza klasa, dawno takich efektów dźwiękowych nie słyszałem

głodny_toster

2015-01-15, 23:51
Może i zwierzęta, ale kara za zabicie dziecka jak najbardziej prawidłowa.

ghor

2015-01-15, 23:55
prawdziwe ostatnie tchnienie

BonusRPG

2015-01-15, 23:56
Założę się, że mąż najpierw wyr*chał, zabił , a później zrzucił winę na żonę.

ghor

2015-01-16, 00:04
Wyobraźcie sobie jak skomplikowanym tworem są ludzie struny głosowe. Ta krzyczy, z płuc wylatuje powietrze i jest odpowiednio kierowane przez struny głosowe, wydając dźwięk jaki słyszymy przy każdej rozmowie. Nagle w szyję uderza szabla, przecina albo same struny, albo tchawicę poniżej, i jeśli się wsłuchać - pozbawione głowy ciało wydaje dźwięk niczym powietrze spuszczane z materaca.
P.S. Nieźle trysnęła krew w momencie uderzenia.

Fazie3

2015-01-16, 00:14
Zaraz ktoś znów stwierdzi że islam to religia pokoju... chyba komórki pod schodami...

ma...........78

2015-01-16, 00:23
Filmik spoko. Piwko.
A poza tym Myanmar to inaczej Birma

koolowsky

2015-01-16, 00:39
A ja się domyślam jak było. Jej gach r*chał jej dziecko. Dziecko stawiało opór to je zaj***ł, a babie łeb ścieli. Taka islamska Moda na sukces.

Zgryd

2015-01-16, 00:40
"Władze zidentyfikowały Bassim - straconą w świętym mieście Mekka - jako posiadającą "birmańskie obywatelstwo", za pomocą byłego nazwiska Myanmar, ale nie określiły, czy była ze społeczności muzułmańskiej Rohingya."

Błąd w tłumaczeniu. Chodziło o to, że władze podały jako jej kraj pochodzenia nieużywaną obecnie nazwę kraju. W Polsce dalej funkcjonuje jako Birma, ale po angielsku oficjalna nazwa to Myanmar.

camperboy

2015-01-16, 01:27
Mówcie co chcecie, ale w Polsce też tak k***a powinno być. Za zabicie własnych rodzicow, dziecka, czy przejechanie autem 12 osob. Nie k***a wiezienie tylko śmierć by takie ścierwo nie chodziło po ziemi i nie żarło obiadków w celi za nasze podatki.

co...........us

2015-01-16, 01:45
dekapitacja = masturbacja (oglądającego)