18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dekapitacja zabójczyni dziecka

LaChupacabra • 2015-01-15, 21:13
Myślę, że nie hard bo to egzekucja publiczna - każdy mógł zobaczyć na żywo.



PS Ponoć kobieta krzyczy: "Ja nie zabiłam! To niesprawiedliwość!"

Moje tłumaczenie z LL:

Władze Arabii Saudyjskiej poinformowały w poniedziałek, że ścięto zabójczynię dziecka pochodzącą z Birmy, podnosząc do siedmiu liczbę wyroków śmierci wykonanych w tym roku w konserwatywnym muzułmańskim królestwie.

Po procesie, Layla bint Abdul Mutaleb Bassim została stracona za zabicie 6-letniej córki męża Kalthoum bint Abdul Rahman bin Ghulam GADIR - potwierdziło tamtejsze Ministerstwo Spraw Wewnętrznych cytowane przez oficjalną Agencję Prasową Arabii.

Władze zidentyfikowały Bassim - straconą w świętym mieście Mekka - jako posiadającą "birmańskie obywatelstwo", za pomocą byłego nazwiska Myanmar, ale nie określiły, czy była ze społeczności muzułmańskiej Rohingya.

spoiler

KurtSmolorz

2015-01-16, 03:03
FAKE! Zabrakło Alllah Akbar ;>

woofer51

2015-01-16, 08:01
k***a i to ja rozumiem. Prawo Hammurabiego powinno obowiązywać na całym świecie i według mnie to najlepszy kodeks prawa jaki ten zj***ny świat widział. Zabiłeś? To my zabijemy Ciebie! Ukradłeś? To my upie**olimy Ci rączki przy samej dupie. Świat byłby piękniejszy bez tego całego ścierwa.



McMenel

2015-01-16, 08:19
woofer51 Tak tak wiemy kuce są za twardym prawem jak to Korwin nakazuje. Lecz w przypadku córusi złodziejki jakoś pan JKM nie kwapił się do odrąbania jej ręki. Ot taki przykład jak łatwo szafować życiem kogoś kogo się na oczy nie widziało.
Jestem przeciwnikiem kary śmierci. Ponieważ to nie kara. Karą jest cierpienie na przykład psychiczne. Oglądanie przez 50 lat tych samych ścian więzienia z niezmiennym grafikiem dnia wiedząc iż życie mogło wyglądać inaczej.

19888891

2015-01-16, 08:28
Drogi autorze tematu
Takie rzeczy wrzuca się na harda nie dlatego, że w jakimś tam Ciapalandzie ludzie mogli to obejrzeć na ulicy albo nie. Wrzuca się je dlatego, że w momencie pierwszego uderzenia kwejkowcy dostali rozstroju żołądka, a osoby odwiedzające harda pomyślały o tym:



:mrgreen:

Krak

2015-01-16, 08:37
Davidzior napisał/a:

Mogli by ją zastrzelić- szybko i humanitarnie.(



Ode mnie dla niej to za mało, jeszcze kilka chwil tej przewlekającej się tortury przydało by się - wszak zabiła dziecko.
Wyeliminowanie zabójców ze społeczeństwa to pierwsze,
a drugie to żeby cierpieli.

omgłomatkobosko

2015-01-16, 10:04
Też sobie miejsce wymyślili na egzekucję.15 minut stałem na tym przejściu i nie mogłem przejść na drugą stronę. Myślałem, że babę ścinają za przejście na czerwonym, więc grzecznie stałem.

filion

2015-01-16, 10:09
nie rozumiem, przecież krzyczała, że to nie ona a jednak ją ścieli! trochę więcej zaufania do ch**a!

kaczakaka

2015-01-16, 11:17
Fajnie kwiknęła.

MidasPL

2015-01-16, 12:24
Jak_chcesz_to_chodz napisał/a:

Szkoda, że nie ma POV w HD od typa co ją ściął :/



Ja proponuję na każde ścięcie zakładać skazanemu GoPro na czoło :D . Fajny efekt musi być.

szopenus

2015-01-16, 14:10
Kiedyś tak szczupaka biłem. Tyle, że się nie darł.

UBcjaPOLSKA

2015-01-16, 14:51
I szacun za to mają ciapaki. Dzieciobójców się powinno tak karać, albo w sumie nawet lepiej - do pierdla z aneksem "brak ochrony ze strony państwa, bądź przedłużenia wyroku za czyny wobec skazanego określone w kodeksie karnym" ;)

wodzwioski

2015-01-16, 15:29
Sk***ysyny, nie pie**olą się w tańcu

Novik

2015-01-16, 15:35
powiem jedno cieszcie się europejskie dziewczyny bo jak muzułmania przyjdzie do nas to będziemy wam k***a obcinać głowy a nie dawać mieszkania. (madziu)

karinata

2015-01-16, 15:39
Krak napisał/a:

Ode mnie dla niej to za mało, jeszcze kilka chwil tej przewlekającej się tortury przydało by się - wszak zabiła dziecko.


A ta pewność to skąd?

mkcz

2015-01-16, 16:51
przeważnie to człowiek się cały upie**oli przy takiej robocie a tu śnieżnobiała biel :)