18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Defqon 1

Necrono • 2012-05-05, 12:40
Ostatnio pojawiło się trochę treści o tematyce hard-style więc o to relacja z imprezy :Deqon1. Eventy te odbywają się co roku w Australii i Holandii

Film zawiera w sobie masę dobrych dupeczek więc jak nie lubisz muzyki to zawsze możesz sobie pooglądać : :mikolaj:

zukennuken3d

2012-05-07, 23:48
rafmike napisał/a:

łupucupu kocie jeby jak ten cały dupstep co to jest? to jest muzyka? Tej muzyki słuchają osoby co mają piłeczkę ping pongową zamiast mózgu która podczas głośnego walenia w garnek lub coś innego co daje dostatecznie głośny wkurzający dźwięk jak tego rodzaju muzyka daję przyjemność odbiorcy w tym przypadku posiadaczowi piłeczki od tenisa stołowego zamiast mózgu. taka osoba skacze skacze i skacze wygina się na wszystkie strony i w ten sposób stymuluje jeszcze bardziej piłeczkę i tak w kółko. Dla mnie wkleić kilka klocków na ekranie monitora i stworzenie tego typu czegoś bo muzyko tego bym nie nazwał jest na poziomie dziecka w przedszkolu. Nie jestem żadnym metalem jeśli o to wam chodzi ale moim zdaniem muzyka powinna być pewnego rodzaju arcydziełem tworzonym przez osoby które naprawdę mają talent by to robić a nie pier.....e dudnienie. Cenię sobie gitarę perkusję itp. a przede wszystkim wokal który dopełnia całość. a teraz czekam na kogoś kto mnie zjedzie za to co napisałem ;]



ciebie nie trzeba jechac, zycie dojechalo cie wystarczajaco. jak mozna wypowiadac sie na temat na ktory nie ma sie zadnego, ale to k***a zadnego pojecia? jezeli myslisz ze tworzenie muzyki to ukladanie klockow to gratuluje... aha jeszcze jedno, wygrales plebiscyt na najwiekszego ignoranta w kwestii muzyki, jeszcze nikt nie rozj***l mnie tak niedopie**olonym komentarzem.

Botanik

2012-05-09, 10:05
Oczywiście że woodstock Najlepszy!!!!
jestem ozywiście fanem Punk/Rocka
ale gdybym miał okazje zawitania na Defgonie
To k***a wierzcie mi ale nie wahał bym się nawet sekundę
i nie pie**olcie głupot ze to nie do słuchania jest, ze każdy utwór taki sam
a jakbyście tam byli to pewno tak byście wywijali ze aż by wam członki powyginało
bo klimat z tego co widzę wyborny jest

setkris

2012-05-10, 19:13
Hmm to ja Wam powiem tak...nie jestem metalem a na woodstoku bylem dla samej biby choc szczerze nie przypadla mi tak masowa, darmowa impreza do gustu...bilet nie tylko jest po to by nie kazdy menel mogl tam przyjsc ale tez po to by organizator imprezy procz zarobku mogl na nia,jej oprawe,ochrone...najwieksza zaleta woodstoku jest to mordownia pod golym niebem...gdyby taka "mieszanke ludzi" zamknac w hali(o ile to w ogole wykonalne) zgonow byloby pewnie zdecydowanie wiecej hehe;) wiele bardziej kulturalnych acz masowo tanczonych imprez zamykanych w hali traci wlasnie przez to...wychodzisz okurzony,oslepiony(zwykle jest juz widno jak sie przekracza prog lokalu) no i nie musze wspominac o duchocie i rowniez wszelakich fetorach dotyczacych takich miejscowek. a prawda jest taka...ze choc fakt Qlimax jest jedna z lepszych to na kazdym niemal zewnetrznym dobrym evencie jest duuuzo wiecej ludzi...spojrzcie na love parade pare lat temu ladnych....dla samego bycia w takim ucieszonym,rozentuzjazmowanym tlumie kazdemu normalnemu i otwartemu czlowiekowi powinno sie chciec pojechac na kazda z tych imprez:)

A jak nie to do opery k***a!!!!!

kelahcim6

2012-05-10, 20:20
MaciejZeSparty napisał/a:

mógłby ktoś podać tytuł pierwszej nutki z pierwszego filmu ?
,,Defqon 1"



Szukalem dla siebie wiec sie podziele ;)

Toneshifterz - Psychedelic Wasteland (Official Defqon.1 Australia Anthem 2011)