18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Defqon 1

Necrono • 2012-05-05, 12:40
Ostatnio pojawiło się trochę treści o tematyce hard-style więc o to relacja z imprezy :Deqon1. Eventy te odbywają się co roku w Australii i Holandii

Film zawiera w sobie masę dobrych dupeczek więc jak nie lubisz muzyki to zawsze możesz sobie pooglądać : :mikolaj:

szpindel

2012-05-06, 06:22
tak mi się skojarzyło

moonmaker05

2012-05-06, 07:34
i tak nikt z was nie pojedzie na taka impreze

zonk

2012-05-06, 10:09
Nosz do k***y nędzy, żyją buraki w Polszy tyle lat a pie**olą ciągle o jakiś "eventach". Nauczcie się co to k***a znaczy po polsku i piszcoe po polsku. ch*j to kogo obchodzi jaki to zajebiści angole z was. Chyba że podłapaliście na zagranicznych kanałach telewizyjnych, że często powtarzają wyraz "event" i myślicie że będzie teraz zajebiści przez to.

A tak poza tym gińcie z tym syfem a nie muzyką.

fizzard

2012-05-06, 10:32


A co do hardstyle , jest to muzyka jak każda inna , mocny kick , chwytliwa melodia , świetnie komponuje się z efektami na imprezach wiadomo nie wszystko musi się podobać ale zapewniam że w każdym gatunku można znaleźć coś dla siebie więc zamykanie się w jednym podgatunku jest wielkim błędem .
Ja słucham muzyki ty słuchasz jedynie podgatunku ...

chujciwcycki

2012-05-06, 10:34
Dobrze że są te dupeczki bo muzyka jest straszna

steel002

2012-05-06, 10:37
ja pie**ole jakie to pedalskie, zresztą jak można pójść na festiwal gdzie leci cały czas jedna piosenka -.-

zonk

2012-05-06, 11:38
fizzard napisał/a:


Ja słucham muzyki ty słuchasz jedynie podgatunku ...


Co ty nazywasz muzyką ? Łupanie na jeden takt cały czas to ma być muzyka ?

Hario

2012-05-06, 14:56
Pokaz na zakończenie festiwalu hardstylowego "Defqon1" Zajebiste połączenie mocnego dźwięku i pokazu pirotechnicznego :)

Lista piosenek użytych podczas pokazu:
00. Dead Can Dance - The Host Of Seraphim
01. Noisecontrollers - Unite (Defqon.1 2011 Anthem)
02. Noisecontrollers - Faster 'N Further
03. The Pitcher & Slim Shore - This Is Who We Are
04. Noisecontrollers - Big Bang
05. Skrillex feat. Foreign Beggars - Scatta
06. Neophyte & The Viper - Coming Home
07. Noisecontrollers - Unite (Defqon.1 2011 Anthem)

Enjoy :)

BongMan

2012-05-06, 15:02
Pokaz fajny, ale ta "muzyka"... Za pokaz zimny Lech, za "muzykę" ciepłe Karmi.

Mindfuck

2012-05-06, 15:57
Nooooooooo kurrrrrrrrrwa.

Co Wy tu z hadrstajlami wyjeżdzacie na sadolu ?!

Co to k***a jest ja się pytam ?!


Do ch*ja, nie byliście na prawdziwej imprezie powiadam Wam ! Takiej z prawdziwego zdarzenia, z Jurkiem Owsiakiem i ożyganymi namiotami pośród tony odpadów, z czego 50% się jeszcze rusza i wydaje dżwięki, a później wystaje po krajówkach łapiąc stopa. To jest impreza ! A nie jakieś k***a łubudubu, wieśniactwo i pedalstwo. Na Woodstocku to się nak***ia, a jak ! Tanie wina, piękne panie z kilogramem stali chirurgicznej w mordzie i kolorowymi wymyślnymi fryzurami, odziane w jedynej słusznej czarnej barwie !


Żryj kota i pitaj na łutstok.





Szabla

2012-05-06, 17:22
1:23 Murzyn nie ma twarzy

zukennuken3d

2012-05-06, 22:57
Wdr napisał/a:

jazda jazda jazdaaaaa techno techno techno nie wiem gdzie tam widziałeś dobre dupy chyba dobrze wykręcone od koksu zabetonowane mózgi..ale jak kto woli:D



pewnie w dupie byles gowno widziales. jedz na jakis event gdzie bez zbednej spiny bawi sie pare tysiecy ludzi a pozniej jebnij taki debilny koment. to ze ty nie umiesz isc do remizy bez opie**olenia worka mieszanki 70%tynk ze sciany 10%apap 20% wyrob amfetaminopodobny to nie znaczy ze na takich imprezach jest sama cpalnia. lubisz? wpie**alasz, nie lubisz? bawisz sie tak samo dobrze. :idzwch*j:

steel002 napisał/a:

ja pie**ole jakie to pedalskie, zresztą jak można pójść na festiwal gdzie leci cały czas jedna piosenka -.-



nie wiem jak bardzo ograniczony leb trzeba miec, zeby taka muzyke nazwac piosenka i wmawiac ludziom ze kazda jest taka sama. ale czego wymagac jak sie ma takie pojecie o muzyce jak ty (pewnie viva rzadzi w domu co?). jedyne podobienstwo w kazdym kawalku hardstylowym to tempo (140-155 BPM), jest ono takie same praktycznie w kazdym kawalku zeby mozna bylo robic sety. ale po co ja ci to tlumacze? po prostu, jak sie ch*ja znasz to odpusc sobie komentowanie. przyniesie to korzysci po obu stronach, bo ludzie ktorzy sie znaja na muzyce nie beda sie wk***iac i nie beda musieli pisac takich komentow jak ten, a ty nie bedziesz musial robic z siebie debila. die

quarenas

2012-05-06, 23:30
ja tam nie jestem za hardem...ale dla samego przeżycia tak grubej imprezy chciałbym się kiedyś znaleźć na defqonie :)

lapps

2012-05-07, 11:56
Mindfuck napisał/a:

[....]



to brzmi jak ogolnokrajowy zjazd bezdomnych, a nie impreza:P ale co kto lubi

@rafmike

pileczke pingpongowa zamiast mozgu to ma ktos, komu sie wydaje, ze sluch odpowiada za inteligencje :facepalm: dalszy komentarz jest zbedny

MaciejZeSparty

2012-05-07, 18:37
mógłby ktoś podać tytuł pierwszej nutki z pierwszego filmu ?
,,Defqon 1"