18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Defqon 1

Necrono • 2012-05-05, 12:40
Ostatnio pojawiło się trochę treści o tematyce hard-style więc o to relacja z imprezy :Deqon1. Eventy te odbywają się co roku w Australii i Holandii

Film zawiera w sobie masę dobrych dupeczek więc jak nie lubisz muzyki to zawsze możesz sobie pooglądać : :mikolaj:

merquto

2012-05-05, 21:36
jakie są tytuły piosenek?

piaskun

2012-05-05, 21:41
Od razu przypomniało mi się to, też dobra nuta :-D

donald207

2012-05-05, 21:43
powinno się nazywać "Dafuq1"

Cavaran

2012-05-05, 21:58

Z całym szacunkiem, ale wole Qlimax'a. Starego Qlimax'a
Teraz na tego typu eventach przeważnie puszczają nu-style czyli jakieś pedalstwo. Prawdziwy hardstyle to oczywiście early hardstyle ;)

banan500

2012-05-05, 22:06
Jeśli chodzi o Defqon ;-)


Gdyby ktoś chciał dołączam plejke

Noisecontrollers - Unite (DefQon.1 2011 Anthem) (INTRO)
Noisecontrollers - Faster 'N Further
The Pitcher & Slim Shore - This Is Who We Are
Noisecontrollers - Big Bang
Skrillex feat. Foreign Beggars - Scatta
Neophyte & The Viper - Coming Home
Noisecontrollers - Unite (DefQon.1 2011 Anthem)

rafmike

2012-05-05, 23:07
łupucupu kocie jeby jak ten cały dupstep co to jest? to jest muzyka? Tej muzyki słuchają osoby co mają piłeczkę ping pongową zamiast mózgu która podczas głośnego walenia w garnek lub coś innego co daje dostatecznie głośny wkurzający dźwięk jak tego rodzaju muzyka daję przyjemność odbiorcy w tym przypadku posiadaczowi piłeczki od tenisa stołowego zamiast mózgu. taka osoba skacze skacze i skacze wygina się na wszystkie strony i w ten sposób stymuluje jeszcze bardziej piłeczkę i tak w kółko. Dla mnie wkleić kilka klocków na ekranie monitora i stworzenie tego typu czegoś bo muzyko tego bym nie nazwał jest na poziomie dziecka w przedszkolu. Nie jestem żadnym metalem jeśli o to wam chodzi ale moim zdaniem muzyka powinna być pewnego rodzaju arcydziełem tworzonym przez osoby które naprawdę mają talent by to robić a nie pier.....e dudnienie. Cenię sobie gitarę perkusję itp. a przede wszystkim wokal który dopełnia całość. a teraz czekam na kogoś kto mnie zjedzie za to co napisałem ;]

MatMn

2012-05-05, 23:27
@banan500 ch*jowo pokazane lepiej to :D


juki

2012-05-05, 23:32
Cavaran napisał/a:


Z całym szacunkiem, ale wole Qlimax'a. Starego Qlimax'a
Teraz na tego typu eventach przeważnie puszczają nu-style czyli jakieś pedalstwo. Prawdziwy hardstyle to oczywiście early hardstyle ;)




Dodales akurat Qlimax'a 2003 i swietny set Daniele Mondello. Teraz juz DJow, ktorzy robia dobry early jest malo....

Co do Nu to wymyslila go sama Dana, wiec legenda HSu, ale teraz to nawet nie jest nu, tylko jakis soft :amused:

3m

2012-05-05, 23:34
Przecież takie imprezy masowe, kilkudniowe to czysta psychomanipulacja. Dużo muzyki, dźwięków wprowadzających w trans, zwiększających wydzielanie adrenaliny i innych hormonów. Nie zdziwię się jak tak wtłaczane są jakieś specjalne odruchy do mózgu (nie zawsze ale pewnie są takie eksperymenty :evil: . Już pomijam teorie Leszka Dokowicza.

levy17

2012-05-05, 23:51
MatMn napisał/a:

@banan500 ch*jowo pokazane lepiej to


Piwo za 5:16 :D
Tez jestem na wozku i chetnie bym na takie balety polecial:)

Coliber

2012-05-06, 00:18
Necrono napisał/a:

Ostatnio pojawiło się trochę treści o tematyce hard-style więc o to relacja z imprezy :Deqon1.


Fakt ale to była chwila słabości, więc nie ma co się przyzwyczajać.

dzony91

2012-05-06, 01:27
rafmike napisał/a:

moim zdaniem



Jebie mnie Twoje zdanie ;]

Lukwap

2012-05-06, 01:39
Bamboleiro napisał/a:




Jakby ktoś chciał wynająć Dj na swoją słodką osiemnastkę tu macie namiary

Sjacmur

2012-05-06, 02:30
Jezdze na wszystkie eventy Q Dance'a i nie musze sie nacpac czy najebac zeby zajebiscie sie bawic. Qlimax 2011 to byly najlepsze godzny mojego zycia... Nie sprowadzam sie wylacznie do Hardstyle'u czy Hardcore'u od 140 do 200bpm slucham rowniez rapu rock'a etc ale jesli czlowiek chce sie wyszalec i naprawde potanczyc to zapraszam na wszystkie eventy b2s i Q-Dance'a itp. Najwyrazniej to wy p*zdeczki jestescie ograniczeni i nie umiecie sie bawic (skoro bans reka na koncercie hip-hopowym czy pchanie sie jak zwierze w pogo to wszystko na co was stac). Jesli myslisz ze tworzenie tych kawalkow to klikniecie paru przyciskow w programie muzycznym to jestes skonczonym idiota i ch** ci w dupe oddemnie. Wpisz sobie Brennan Heart Qlimax 2010 masz orkiestre, chor i efekty nie z tej ziemi

HardStyle Is My Style ..I..