18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil za kółkiem

konto1981 • 2012-12-08, 13:31
Wyprzedzanie z prawej strony :samoboj:

Dziamian

2012-12-08, 13:40
wyprzedzaniem bym tego raczej nie nazwał, ch*j wie jak tu to interpretować, pasów nie ma, ch*j wie czy to jest droga dwupasmowa z każdej strony, czy były tu jakiekolwiek kiedyś pasy czy jak to tam

jarekddz

2012-12-08, 14:00
Autor temat nie ma prawka i ch*ja wie... nie chce mi się tłumaczyć, ale wymusiła ciężarówka, która skręcała.

Kryn3k

2012-12-08, 14:00
To nie żadne wyprzedzanie, a omijanie skręcającego w lewo pojazdu... Debil to ten z kamaza, bo wjechał w lewo na pełnej k***ie.

stery_srh

2012-12-08, 14:02
Kierowca Gazeli po takim starciu z Kamazem, pewnie wkomponował się dogłębnie w jej kabinę... :szczerbaty:

konto1981

2012-12-08, 14:08
jarekddz napisał/a:

Autor temat nie ma prawka i ch*ja wie... nie chce mi się tłumaczyć, ale wymusiła ciężarówka, która skręcała.



autor temat mieć prawko juz 12 lat a Ty skoro taki mądry jesteś to wytłumacz bo ja nie potrafie :) a inni też chętnie posłuchają jaki jesteś elokwentny :)

ukcioo

2012-12-08, 16:18
konto1981 napisał/a:



autor temat mieć prawko juz 12 lat a Ty skoro taki mądry jesteś to wytłumacz bo ja nie potrafie :) a inni też chętnie posłuchają jaki jesteś elokwentny :)



lewoskręt musi przepuścić goscią ktory jedzie z naprzeciwka... czego ty tu nie rozumiesz?

Iwerael

2012-12-08, 17:37
Autorowi tematu proponuję zapoznanie się z definicją słowa "wyprzedzanie”

łysa_pała

2012-12-08, 20:09
Nie dam piwa, za ch*jowy tytuł i opis... Wychodzi na to, że jadący prawidłowo kierowca jest nazywany debilem... No k***a mać!

lapps

2012-12-08, 20:25
konto1981 napisał/a:



autor temat mieć prawko juz 12 lat a Ty skoro taki mądry jesteś to wytłumacz bo ja nie potrafie :) a inni też chętnie posłuchają jaki jesteś elokwentny :)



ty lepiej wytlumacz jakim cudem jeszcze zyjesz

bloodwar

2012-12-08, 20:30
@lapps - koleś ma prawko od 12 lat ale to nie musi oznaczać że zrobił choćby 1000 kilo jako kierowca. Moja matka też ma prawko od 23 lat i 3 razy w życiu prowadziła, nawet nie wie w ktorą stronę na rondzie jechać

Dziamian

2012-12-09, 08:41
Cytat:

@lapps - koleś ma prawko od 12 lat ale to nie musi oznaczać że zrobił choćby 1000 kilo jako kierowca. Moja matka też ma prawko od 23 lat i 3 razy w życiu prowadziła, nawet nie wie w ktorą stronę na rondzie jechać



i to jest właśnie ból z tymi kierowcami kobietami, większość przypadków niestety taka jest, moja mamuśka prawo jazdy ma na swoją miejscowość w której mieszkamy, poza nią już nie wyjedzie bo nie umie :homer:

lofix1

2012-12-09, 18:52
Dziamian napisał/a:

moja mamuśka prawo jazdy ma na swoją miejscowość w której mieszkamy, poza nią już nie wyjedzie bo nie umie



też mam ziomka, z którym jest podobnie. kiedyś poprosiliśmy go z kumplami, żeby nas gdzieś podrzucił. najpierw się zgodził, ale kiedy usłyszał, że chodzi o miejscowość oddaloną o 18km to powiedział
"sorry chłopaki, ale ja w trasy nie jeżdże" :amused:

killerZeWsi

2012-12-11, 11:42
@up
O ja pie**olę, co za p*zda...

Tata Psychopata

2012-12-11, 12:03
Nie ma pasów wytyczonych do kierunków jazdy, kierowca autobusu skręca w lewo, nikt z tyłu nie ma prawa go ominąć na skrzyzowaniu, za taki numer automatycznie oblewa się na egzaminie. Kierowca kamaza mógł skręcać w lewo i miał słuszność, ponieważ nie wymuszał pierszeństwa na pojezdzie nadjeżdżającym z przeciwka w tym wypadku na autobusie, który skręcał również w lewo.


Pasów do poszczególnych kierunków jazdy na tak szerokiej drodze nie stosuje się dlatego, że boczne drogi są wąskie, przez co przy dużych pojazdach takich na przykład jak autobus, ostry skręt powoduje duże zachodzenie tylnej części pojazdu. Gdyby autobus zaczął skręcać, gość przypieprzyłby w tył autobusu a nie w kamaza.