18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Debil za kółkiem

konto1981 • 2012-12-08, 13:31
Wyprzedzanie z prawej strony :samoboj:

al...........10

2012-12-11, 14:14
KaOeNDeI napisał/a:

ludzie k***a tu jest jeden pas ruchu a większość z was widzi tylko że jeden jedzie prosto a drugi skręca! w takiej sytuacji kiedy ktoś czeka aby skręcić w lewo to jeśli nic nie jedzie za ów delikwentem, następny może skręcić w drugą stronę bez problemu! no ja pie**olę... oddajcie lepiej oddajcie swoje prawka bo tylko zagrożenie stwarzacie!


Z twojej wypowiedzi nawet nie można wywnioskować po której stronie stoisz.

mungo

2012-12-11, 14:33
konto1981 napisał/a:



autor temat mieć prawko juz 12 lat a Ty skoro taki mądry jesteś to wytłumacz bo ja nie potrafie :) a inni też chętnie posłuchają jaki jesteś elokwentny :)


Ile zaplaciles za egzaminy?? Czy to prawko w chipsach znalazles?? Jak nieorientujesz sie co sie stalo to powinni ci to prawko zabrac bo tylko zagrozenie na drodze od 12 lat stwarzasz... :plzdie:

Ciastek2

2012-12-11, 14:53
Co jak co ale autobus widze w świetnym stanie :D

bz...........ue

2012-12-11, 15:13
jarekddz napisał/a:

Autor temat nie ma prawka i ch*ja wie... nie chce mi się tłumaczyć, ale wymusiła ciężarówka, która skręcała.



Co nie oznacza, że można wyprzedzać z prawej strony i w dodatku na skrzyżowaniu, znawco.

badumbumpst

2012-12-11, 15:22
Tata Psychopata napisał/a:
Nie ma pasów wytyczonych do kierunków jazdy...

Chłopie Ty to tak na poważnie? Jak następnym razem będę na szerokiej jezdni wlókł się za kolesiem który popie**ala sobie środkiem to będę wiedział, żeby na znajomego z forum nie trąbić :)

konto1981

2012-12-11, 15:28
Black Snake napisał/a:

Ja pie**olę... Jeśli serio masz prawko 12 lat to weź je k***a oddaj, spal czy coś... Prawko dopiero w 2013 będę zdawał, ale jak spotkam na drodze gdzieś takiego debila jak ty, który nie wie, że lewoskręt zawsze ma ustępować pierwszeństwa tym co jadą prosto i nie wie, że 'wyprzedzanie' z prawej strony jeśli samochód skręca w lewo jest dopuszczalne i wpie**olę w niego na motocyklu to jeśli będę w stanie gołymi rękami k***a zajebie.



Debil to Ty i Twój stary szczylu... a pozatym z kad Ty tyle wojska synku wezmiesz?? sram na Ciebie i Twoje wypociny

a na marginesie dodając chciałem zobaczyć opinie wszystkich znawców ruchu drogowego ale co niektórym widzę powinni kabel od neta upie**olić... Dziękuje, dobranoc :idzwch*j:

Meadow

2012-12-11, 15:36
Weź teraz wyjedź autem na ulice jak tacy kretyni jak "konto1981" (który niby ma prawko 12 lat, pewnie ukradł albo k***a ma kartę rowerową i ją prawkiem nazywa) uważają za debila osobę która jechała prosto na głównej i wj***ł się przed nią jakiś ciul na pełnej prędkości.

To nie jest wyprzedzanie, a omijanie i jak wnioskuję były tam dwa pasy, pierwszy na którym stał samochód z kamerą i drugi po jego prawej stronie po którym jechała ta ciężarówka prosto. Nie ma tutaj mowy o wyprzedzaniu po lewej stronie, a o nie ustąpieniu pierszeństwa.

Pozdrawiam Cię ty bezmózgi kretynie autorze filmiku.

Krak

2012-12-11, 15:52
Szeroka droga, czyli domyślnie istnieją 2 pasy mimo, że nie są wymalowane.
W zasadzie polecam wszystkim program "Jedź bezpiecznie" prowadzony przez Dworaka na TVP Kraków. Na stronie internetowej są wszystkie odcinki.
Wyście qrwa wszyscy w polu prawo jazdy zdawali?

mungo

2012-12-11, 16:53
bziktheblue napisał/a:



Co nie oznacza, że można wyprzedzać z prawej strony i w dodatku na skrzyżowaniu, znawco.



Następny miszczu kierownicy ktory jeździl tylko w need for speed... Tak wlaśnie się jeżdzi, na egzaminie jak bys stal za takim lewoskretem i mial miejsce na ominiecie z prawej to by się egzamin skończyl w tym momencie.

Black Snake

2012-12-11, 19:47
konto1981, może i masz te 31 lat, ale umysłowo jesteś gimbusem. Przepisów nie znasz - jeździć pewnie też nie potrafisz. Wyzywasz moich rodziców - co oni mają do tego? o.O Robisz takie błędy jak 'z kąd' - ehh... dzieci w podstawówce takich błędów już nie robią. Poza tym dziwię się, że warna nie dostałeś - "4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta."
Podsumowanie - szkoda czasu na takich. Btw. powinni zrobić nakaz zdawania (nieodpłatnie) co 5 lat prawa jazdy dla tych, którzy już je posiadają bo jak widzę zbyt dużo debili jest, którzy 'potrafią' prowadzić pojazdy samochodowe ;/

Czajol3

2012-12-11, 21:49
debila to se znajdź w rodzinie - do szanownego autora postu

alvarofun

2012-12-12, 02:32
ktoś tam napisał, że niewiadomo czy są pasy i czy były kiedys, właśnie za to co napisał to odrazu ma karnego ku ta sa, a gdyby było 10 cm śniegu na drodze? to co, też by jezdził jak piz da???
Wina jest pomarańczowego KAMA3A, czy by były pasy na drodze czy by nie było i tak wina kama3a, żal mi tylko tego kierowcy gazeli, biedaczek ładnie go musiało jeb.nąć. Ale madat należy się też temu kierowcy autobusa, autobus nie może sobie tak byle gdzie stawać, a tam za tym skrzyżowaniem napewno nie było przystanku. Widząc stan techniczny tego autobusu, to zapewne zimówek też nie miał a jak miał to już pewnie łyse. Kolejny mandat to dla tego gościa co skręcił w prawo tym granatowym Tarpanem, autobus miał już włączony kierunkowskaz i ruszał a ten go wyprzedził = wymuszenie. Jednego możemy być pewni takie sytuacje się zdarzają dosyć często, widać po rejestracji i śniegu w Lipcu ze to okolice syberii w Rosji. Pewnie jescze wszyscy uczestnicy ruchu byli pijanii. Jednym słowem ciekawa debata xD Jak w Sejmie jest mniejszość która twierdzi że białe jest Czarne, Jest większość która twierdzi że Czarne jest czarne, ale mało kto widzi czerwony

Pilotn22

2012-12-12, 03:09
@up

Jaka k***a wina autobusu jak on chciał po prostu skręcić? o.O