18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

David Guetta fake dj

Macias17 • 2012-10-27, 14:07
Dowód na to że Dawid z Getta to popierdółka

A teraz ciekawostka: Koleś miał przez dłuższy czas pierwsze miejsce w światowym rankingu djów (aktualnie 4). Pozdrawiam fanów :hitler:

Emtecc

2012-10-27, 14:20
Kogo to k***a interesuje? Zydowski Dj, Dawid z Getta....

stery_srh

2012-10-27, 14:25
Jego ranking pewnie nieco spadnie.

donzor

2012-10-27, 15:33
zawsze mowilem,ze jest pedalem

malutky

2012-10-27, 15:34
Guetta jest tylko marionetką w muzycznym biznesie, wszystkie hity za które dostaje pokłony zrobił Joachim Garraud http://fr.wikipedia.org/wiki/Joachim_Garraud . Śmieszne jest to jak można się tak sprzedać, jednak za taką kasę mało kto by się nie sprzedał. Bob Sinclair również jest takim z dupy Djtem, który ch*ja się zna na muzyce a ma ładną buźkę do biznesu.

maderfakermen

2012-10-27, 17:15
My mamy za to swojego polskiego dj.pedała Roberta.M. Ten to dopiero jest k***a czerstwy i ch*jowy. Nawet gałką od basu nie potrafi obracać cienias...

dombi

2012-10-27, 18:00
Pierwsyzs filmik jest tak H***owej jakości że ledwo widać.. ale widać , że decki są włączone. Jest mała poświata lecz działają. Wiec nie wiem o co kaman.

Drugi filmik, nagrywany w tv. Sądze , że to już nie jego wymysł ale managera "show" aby nie było żadnej wpadki. Koleś nagrał sobie seta wcześniej a , że wiedział jak nagrywał to mógł sobie pomachać levelem dla sztucznego efektu mixu. Ludzie co wy chcecie człowiek zarabia na tym kasę bo potrafi się sprzedać i wpółpracować z kapryśnymi ludźmi.

Takie filmiki nie wnoszą nic konstruktywnego.

Widziałem także wymiatacza ze złotymi deckami . no i co myślicie , że koleś nie tyra godzinami tych samych placków powtarzając po 1000 razy? Jasne , że tak robi. Bo to właśnie DJ na spontana zwykle pie**olą sprawe bo sie napie**olą za konsoletą i graja jak im z płyty wypadnie a potem " patataje" słychać...

To ma być show i występ a więc jest zaplanowany . No Chyba , że bawimy sie w wiejskiego wodzireja.. Choć i Ci lepsi też planują do przodu.

hi_patryk

2012-10-27, 18:10
"Koleś miał przez dłuższy czas pierwsze miejsce w światowym rankingu djów (aktualnie 4)."

Jakiego rankingu? Jaki dłuższy czas? Gościu wygrał w 2011 roku w plebiscycie DJ Maga, więc raczej normalne, że ten "dłuższy" czas to najnormalniej rok.

Cinuseczek

2012-10-27, 21:18
ch*j kogo to obchodzi.... to nie portal do twoich h*jo teorii spiskowych

kamyk69

2012-10-27, 21:49
hi_patryk napisał/a:

"Koleś miał przez dłuższy czas pierwsze miejsce w światowym rankingu djów (aktualnie 4)."

Jakiego rankingu? Jaki dłuższy czas? Gościu wygrał w 2011 roku w plebiscycie DJ Maga, więc raczej normalne, że ten "dłuższy" czas to najnormalniej rok.




Wygrał, bo po raz pierwszy ( lub drugi, nie pamiętam dokładnie ) głosowanie było organizowane nie tylko na stronie, ale głównie na Facebook'u. Zatem, nie wygrał najlepszy, ale ten co największą komerche robi. Jakby Justin Bieber był nominowany, to on by wygrał.

Mardog

2012-10-28, 00:27
Jebie mnie to :)

dzejosB

2012-10-28, 00:28
Tłum. Dawid z getta.

meatball

2012-10-28, 00:44
Włączone czy wyłączone, DJ to ch*j, nie muzyk. Muzyk ma grać na instrumencie, a nie na płytach cd i potencjometrach.

marcino16

2012-10-28, 00:49
To jest jak gra z playbacku tylko ze tak wyglada ona w swiecie DJ

slonzok

2012-10-28, 00:49
nie no w ogole zajebiste jest to, ze kilku dupkow z pewnej korporacji, wspolpracujac z innymi dupkami z innych medialnych korporacji od wielu lat promuja te mdle, pseudouzdolnione gwiazdki jako bogow muzyki. W kazdym kraju, lepiej badz slabiej rozwinietym, jest mnostwo uzdolnionych artystow, ktorzy nie potrafia sie przebic i odpowiednio zarobic bo gowniarze maja wtloczone w mozgi davida, biebera czy lady gage.

Swiata nie naprawie jednym postem ale piwo dam za chocby niesmiala probe podwazenia komercyjnego gowna.