18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

David Guetta fake dj

Macias17 • 2012-10-27, 14:07
Dowód na to że Dawid z Getta to popierdółka

A teraz ciekawostka: Koleś miał przez dłuższy czas pierwsze miejsce w światowym rankingu djów (aktualnie 4). Pozdrawiam fanów :hitler:

Belzedup666

2012-10-28, 20:35
Dawać tu Mandarynę niech się wypowie

Rassija

2012-10-29, 00:02
Żyd Djem, niesamowite!!!


Co ciekawsze Żydzi potrafią też srać! Wszyscy! Ehhh, że w tym kraju musi być tylu zjebów widzących coś dziwnego w tym, że ktoś jest Żydem, a nie Polakiem, Amerykaninem czy Francuzem.

Macias17

2012-10-29, 00:50
dombi napisał/a:

Pierwsyzs filmik jest tak H***owej jakości że ledwo widać.. ale widać , że decki są włączone. Jest mała poświata lecz działają. Wiec nie wiem o co kaman.

Drugi filmik, nagrywany w tv. Sądze , że to już nie jego wymysł ale managera "show" aby nie było żadnej wpadki. Koleś nagrał sobie seta wcześniej a , że wiedział jak nagrywał to mógł sobie pomachać levelem dla sztucznego efektu mixu. Ludzie co wy chcecie człowiek zarabia na tym kasę bo potrafi się sprzedać i wpółpracować z kapryśnymi ludźmi.

Takie filmiki nie wnoszą nic konstruktywnego.

Widziałem także wymiatacza ze złotymi deckami . no i co myślicie , że koleś nie tyra godzinami tych samych placków powtarzając po 1000 razy? Jasne , że tak robi. Bo to właśnie DJ na spontana zwykle pie**olą sprawe bo sie napie**olą za konsoletą i graja jak im z płyty wypadnie a potem " patataje" słychać...

To ma być show i występ a więc jest zaplanowany . No Chyba , że bawimy sie w wiejskiego wodzireja.. Choć i Ci lepsi też planują do przodu.


Ok filmik jest w ch*jowej jakości ale i tak widać że ma seta nagranego (może nawet nie przez niego?) A koleś ze złotymi plackami? k***a o to chodzi żeby powtarzać po 1000 razy żeby osiągnąć perfekcje. A na imprezie powinno się grać na żywo. Takie filmiki nie wnoszą nic konstruktywnego? Wnoszą bo uświadamiają ludzi w jakim popie**olonym świecie żyjemy (dookoła fałsz i obłua) wk***ia mnie to bardzo dziękuje dobranoc

wiruswirus

2012-10-29, 09:23
może ma dwie lewe ręce