18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

David Guetta fake dj

Macias17 • 2012-10-27, 14:07
Dowód na to że Dawid z Getta to popierdółka

A teraz ciekawostka: Koleś miał przez dłuższy czas pierwsze miejsce w światowym rankingu djów (aktualnie 4). Pozdrawiam fanów :hitler:

fejzez

2012-10-28, 00:57
tak jak śpiewają z playbacku tak i "grają" z gotowych setów, ameryki nie odkryłeś

Keepo

2012-10-28, 01:01
Myślałem że ta moda na DJ'ów przeszła w 2002 roku lolz.. pie**ole dj 'owi ch*j mnie obchodzi że jeden z nich jest fejkiem. Dla mnie osobiście oni wszyscy są fejkami niech wypie**alają na wysypiska śmieci segregować.

Dzichader

2012-10-28, 01:03
Tiesto i tak jest lepszy. Ba nawet każdy europejski DJ jest o wiele lepszy.

DisHonoreD

2012-10-28, 01:04
nie wazne k***a jak wazne ze pieniadze

inf3kkted

2012-10-28, 01:04
hahaha taka muze to moze małpa nawet miksować co za różnica czy fejk

ma...........00

2012-10-28, 01:13
David to pryszcz porownaniu z tym :D



je...........ę

2012-10-28, 01:24
nie ma to jak subiektywna ocena metalowców o p*zdowatym dju.


@up

To doskonały przykład,że jak dobrze zareklamujesz imprezę to i gówno możesz robić/puszczać a ludzie i tak będą się bawić bo będą zbyt naj***ni i naćpani żeby kontaktować.

dziarski

2012-10-28, 01:31
Nie on jeden ciśnie na playbacku z resztą żeby słuchać muzyki na żywo to się chodzi na koncerty rockowe albo coś w ten deseń a dysko to se może lecieć z płyty komu to robi?

Zl...........ny

2012-10-28, 02:47
Cinuseczek napisał/a:

ch*j kogo to obchodzi.... to nie portal do twoich h*jo teorii spiskowych



Domyślam się że wszystko co nie jesteś w stanie ogarnąć swoją ciasną mózgownicą jest teorią spiskową ;)

Co do Dawida z getta, to oczywiste że nie będzie się wysilał na jakimś ch*jowym występie, bo po co? Akurat osoby na sali obchodzi fakt czy on to mixuje czy puszcza z playbacka, grunt by makówą napie**alać w rytm. :jejeje:

lukaszksk

2012-10-28, 09:08
dombi napisał/a:

Pierwsyzs filmik jest tak H***owej jakości że ledwo widać.. ale widać , że decki są włączone. Jest mała poświata lecz działają. Wiec nie wiem o co kaman.

Drugi filmik, nagrywany w tv. Sądze , że to już nie jego wymysł ale managera "show" aby nie było żadnej wpadki. Koleś nagrał sobie seta wcześniej a , że wiedział jak nagrywał to mógł sobie pomachać levelem dla sztucznego efektu mixu. Ludzie co wy chcecie człowiek zarabia na tym kasę bo potrafi się sprzedać i wpółpracować z kapryśnymi ludźmi.

Takie filmiki nie wnoszą nic konstruktywnego.

Widziałem także wymiatacza ze złotymi deckami . no i co myślicie , że koleś nie tyra godzinami tych samych placków powtarzając po 1000 razy? Jasne , że tak robi. Bo to właśnie DJ na spontana zwykle pie**olą sprawe bo sie napie**olą za konsoletą i graja jak im z płyty wypadnie a potem " patataje" słychać...

To ma być show i występ a więc jest zaplanowany . No Chyba , że bawimy sie w wiejskiego wodzireja.. Choć i Ci lepsi też planują do przodu.

Już wole te patataje niż to że ktoś składa seta w programie i potem puszcza do tego pajacując i udając że się coś zmienia. Po prostu nie chce mu się usiąść z dupą i poćwiczyć zgrywanie wszystkich kawałków. Z resztą od początku jak dostał to pierwsze miejsce w DJMAG to nie wiedziałem za co czysta komercha która leciała w radiu do obrzygania i jak się przy tym potem bawić?

masabitumiczna

2012-10-28, 09:39
David Guetta kiedyś robił dobre kawałki i grał całkiem sensowne sety, może niektórzy nie wiedzą ale na scenie jest od prawie 30 lat... dopiero od kilku lat robi jakiś k***a syf z gwiazdkami z USA i te sety tutaj pokazane to jest totalne dno. Podejrzewam że odj***ło mu w okolicach 2003 roku jak wydał płytę "Fuck me i'm famous".

Wam też się przycina ten filmik?

Bridgwater88

2012-10-28, 11:18
dlatego trzymam sie przy Tiesto jesli chodzi o DJ ;) i nie nie mowie o jakichs skrobiacych plyty i niszczace je tepych ch*jow ;)

positif

2012-10-28, 12:10
jezu... wystepy dla TV, ma wszystko pomontowane przed zeby NA PEWNO zadnej wpady nie bylo...takie sa realia i kazdy DJ tak pewnie robi ale do niego sie czepiacie. wazne zeby na imprezach live mixowal bo wtedy musi wyczuc publike, a tu. kuffa dwa trzy kawalki pusci zgarnie kase i nawet sie nie spoci. no i luz. kazdy z was by tak robil.

bogdanznosa

2012-10-28, 13:28
przecież to wszystko brzmi tak samo