18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dajcie wody

swieca • 2011-07-02, 14:29
Takie akcje w Afryce powinny być organizowane.

Ka...........ja

2011-07-02, 15:29
@up

jakie brudasy? przecież prosili o wodę :]

Stew

2011-07-02, 15:30
Rozumiem, że na woodstocku, jest dobra muzyka, artyści i można się zajebiście bawić... ale nie rozumiem, co jest fajnego w napie**alaniu błotem?

No chyba, że atrakcją jest to, że wszyscy są równo uj***ni i tak samo śmierdzą podczas koncertów...

ti...........ax

2011-07-02, 15:39
Oni i tak na co dzień śmierdzą wiec tym bardziej w tym sensu nie ma

_R...........s_

2011-07-02, 15:45
k***a jakoś nie mogę zrozumieć, co jest takiego fantastycznego w upie**oleniu się w błocie?
no ale ch*j z tym, bawi ich to, niech się więc bawią, przynajmniej nikomu krzywdy tym nie robią.

bigwolk

2011-07-02, 15:51
To jest zdrowe po prostu. Wytapirowane baby płacą grubą kasę za to żeby się wykąpać w błocie a tu ludzie sami sobie za darmo zorganizowali. I kto tu jest debilem? Jak byliście mali to nie lubiliście się bawić w kałuży? Oni dalej się bawią a wy pieprzycie smuty w internecie.

dooopa1

2011-07-02, 16:14
za gówniarza też taplaliśmy się w błocie i było zajebiście, więc to pewnie chodzi o to że czują się jak dzieci, w końcu wtedy była najlepsza zabawa

brylant1412

2011-07-02, 18:10
k***a same lamusy tu piszą i o to chodzi żeby się wyszaleć a nie ubrudzi się troche ciastkiem lub lodem i afera wielka.

Lew

2011-07-02, 23:54
Ja pie**ole.....kolejni co słuchają katolickich moherów na temat woodstoku...kur....

Kto był ten wie jaka tam zajebista atmosfera panuje :)

Reszta...się niech nie odzywa....

Miejsce nagrania to tak zwany "Grzybek" mieści on się przeważnie obok punktu medycznego, zabawa ta polega na wyszaleniu się i ochłodzeniu bo upały dają się co roku we znaki, w dodatku można się tam zajebiście bawić nie mówiąc o zapasach w błocie czy graniu w amerykański football :)

I nie pie**olcie ze są tam brudasy..itp.. Są punkty sanitarne i jakoś zawsze jest ciężko się dostać do kranu np rano bo wszyscy dbają o higienę. Więc nie pie**olcie jak nie wiecie jak jest na Woodstoku :)

Wolę Woodstok od jakiś Sunrise Festival gdzie srają gdzie popadnie, leją się po mordach ostro na pełnym lajcie jarają itp

Stew

2011-07-03, 01:08
@brylant1412 Ty jesteś jednak k***a głupszy od buta. Ubrudzić się lodem czy ciastkiem, a być upie**olonym z góry do dołu w błocie?

Verano

2011-07-03, 08:28
Byłem na woodstoku w Kostrzynie raz i dwa razy jeszcze za starych czasów w Żarach, za każdym razem było to samo. Lubie imprezę jako imprezę, ale szczerze to jest jak na tym filmiku - bydło - jak za średniowiecza. Także reasumując znam wielu metali którzy są czyści, ale to co tam przyjeżdża to nie ludzie kochający muzę tylko kochający brud, syf, błoto i ogólnie całe gówno...przykra prawda. Osób które przyjechały posłuchać muzyki jest 10-20 %.

A jeszcze jedno dodam, co do festiwalu Sunrise czy jakiejś ibizy czy ekwadoru gdzie ćpun na ćpunie leży same k***y i szmaty do okoła i goście z potężnym ABS-em albo chudzinki co się łamią od popchnięcia, to jasne ze woodstock jest lepszy, tam ogólnie muza dla przygłupów. Co nie zmienia faktu że woodstock wypełniają w 80% brudasy bez gustu muzycznego, którzy chcą się tylko wj***ć w pogo i uj***ć od kostek do czubka głowy :)

brylant1412

2011-07-03, 18:14
Fumar napisał/a:

@brylant1412 Ty jesteś jednak k***a głupszy od buta. Ubrudzić się lodem czy ciastkiem, a być upie**olonym z góry do dołu w błocie?

nie byłaś czy nie byłeś nigdy na woodstock to zamknij ryj...lamusie-punk forever

Stew

2011-07-03, 23:38
brylant1412 napisał/a:

nie byłaś czy nie byłeś nigdy na woodstock to zamknij ryj...lamusie-punk forever



Matka do Ciebie wołała per 'lamusie'? Bo innego zwrotu nie używasz. Jeśli tacy jak ty, jeżdżą na woodstock, to aż ręce opadają. Bo raz: inteligencją nie grzeszysz, dwa: jesteś kurewsko chamski, trzy: nie umiesz pisać, a co najważniejsze, jesteś j***nym brudasem (Verano wytłumaczył już dlaczego)

Pozdrawiam wszystkich kumatych słuchających muzyki na woodstoku!

brylant1412

2011-07-04, 01:29
Fumar napisał/a:



Matka do Ciebie wołała per 'lamusie'? Bo innego zwrotu nie używasz. Jeśli tacy jak ty, jeżdżą na woodstock, to aż ręce opadają. Bo raz: inteligencją nie grzeszysz, dwa: jesteś kurewsko chamski, trzy: nie umiesz pisać, a co najważniejsze, jesteś j***nym brudasem (Verano wytłumaczył już dlaczego)

Pozdrawiam wszystkich kumatych słuchających muzyki na woodstoku!

i tu się mylisz nie jestem żadnym brudasem powodzi mi się w zyciu zajebiscie .muzyki słucham od hard rocka elektronicznej ,bluesa ,pop, punk rock.hip hop nie jestem chamski tylko kurewsko lubię się bawić życie przeminie i tyle po was zostanie