18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Daj babie internet...

kidi1 • 2013-10-18, 13:37
Znalezione na mordoksiągu.

habumbabum

2013-10-18, 22:42
to musi być bardzo ciężkie przeżycie dla kobiety, którą zdradza "kochający" mąż. jak bardzo mało wartościowa musi się czuć kobieta, kiedy odkrywa, że facet ją w ch*ja robił? ale z drugiej strony dziecko niczemu nie zawiniło. smutna historia. po prostu smutna.

rychastary

2013-10-18, 23:01
Panowie co wy nie mieliście monitorów CRT? Powiem tak jej imienniczka ma imieniny 4 września, a pierwszy człon nazwiska ma 4 litery i nie jest to wnuk, ale jest początkiem nazwy tego co robi kot. A drugi to brutalna nazwa takich fajnych lodów kręconych

las84500

2013-10-18, 23:02
@up - solidarność jajników

habumbabum

2013-10-18, 23:07
Nie, nie bronię jej bo zachowanie żenujące, ale z drugiej strony w jakiś sposób usprawiedliwione. Oddajesz komuś swoje całe życie, poświęcasz się bez reszty, starasz się żeby było czysto, żeby było ugotowane i żeby mu było dobrze, a po jakimś czasie się dowiadujesz, że i tak za plecami r*chał młodszą / ładniejszą / szczuplejszą tak ot, z nudów. No k***a mać. Ja nie wiem czy bym sobie poradziła gdybym się dowiedziała teraz, że mój jedyny i najukochańszy mężczyzna dopie**ala mi rogi. Jestem słabą kobietą, być może, ale staram się być w porządku wobec człowieka z którym zdecydowałam się być i oczekuję tego samego.

Acz, powtórzę, dziecko niczemu nie winne i nie powinna się ta sytuacja na nim odbijać. Za to kobietę potępiam.

las84500

2013-10-18, 23:39
O swojej słabości lub sile przekonałabyś się gdybyś musiała znaleźć się w podobnej sytuacji czego absolutnie Ci nie życzę. Dobrze, że jednak zgadzamy się w kwestii generalnej.
BTW- babka właśnie wrzuciła sobie w profilu widoczek zachodzącego słońca więc pewnie ślą jej tam niezłe pociski.

trololololololo

2013-10-18, 23:51
@habumbabum sweitnie ze przezywasz swoja pierwsza milosc, ale rozejrzyj sie dziewczyno.
monotonia w zwiazku, ciaza z zaskoczenia. baba +15kg ekstra, nie robi juz nic zeby krecic swojego faceta, codziennie wielkie pyski, problem z niczego i nasz kochany kraj- wszystko jest dobrze dopoki kreci sie pieniazek.
a pozatym post smierdzi - ktos juz wczesniej napisal ze wyglada na intryge ale uknuta przez faceta, bo babeczka z takim planem nie chwalila by sie na pewno ze probuje sprowokowac samobojstwo ojca swego dziecka. :]
dziwni ludzie.... czy to Sosnowiec?

las84500

2013-10-18, 23:55
Nie ale też na S. Tyle, że nad morzem. Po za tym może być to ściema bo konto ma dopiero 2 miesiące.

p1col0

2013-10-19, 00:08
Istnieje możliwośc że jest po prostu tępą dzidą i że jeśli ma ustawioną tablicę tylko dla znajomych. Z resztą wali mnie to. Jeśli rzeczywiście tak pogrywa z mężem to jak ktoś napisał - screen do sądu i ogień.

hogg

2013-10-19, 00:47
kidi1 napisał/a:



Tak jak i z ciebie...



Jakbym udostępniał posty swoich znajomych tak jak ty, to na pewno bym był skończonym ch*jem, k***ą i konfidentem... ale nie robię tego.

kidi1

2013-10-19, 00:52
Nie każdy kto jest w znajomych na FB jest znajomym. Dzieckiem neo jesteś, że tak myślisz? Mógłbym cię zwyzywać tak jak ty mnie, ale nie będę się zniżał do twojego poziomu intelektualnego. Nie chce mi się.

Bachowski

2013-10-19, 01:16
Koleś się jej wj***ł na FB :D

kidi1

2013-10-19, 01:21
Bachowski napisał/a:

Koleś się jej wj***ł na FB :D


Nie wj***ł się tylko sam je utworzył.

Mikul58

2013-10-19, 10:47
Miałem rację ;D Jeżeli oczywiście to naprawdę był on, a nie ktoś inny :D

nestorrr

2013-10-19, 11:01
@Novac mamy jeszcze 10 dni na zorganizowanie takiej akcji ;)