18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy Polska to wolny kraj?

Larv • 2012-11-04, 13:34
Jak widać zdania mocno podzielone, a Wy jak uważacie?



watch?v=JcmMVEiSkdc&feature=plcp - full hd na yt

Hexe

2012-11-05, 17:20
super evil napisał/a:

2:24 podzielam zdanie tego pana. mam pytanie, czy ktoś wie w jakim mieście/miastach miało miejsce to badanie?



Moodyxcore napisał/a:

0:26 Kraków przed galerią



całe nagranie to Kraków ;-)

prof. Matolewicz

2012-11-05, 18:07
soban2100 napisał/a:

Wolny kraj to będzie, jak prezydentem zostanie Korwin, a rządzić będzie KNP. Potem oczywiście jak najszybsze wyjście z Unii. Potem utworzenie wolnych mediów, aby nie ogłupiać społeczeństwa. Powolne budowanie zakładów pracy - fabryk, stoczni itp. Podatki byłyby bardzo niskie, liczba urzędników obniżona do minimum - to akurat postulaty Korwina.
I zaraz zostanę zj***ny przez zwolenników mniejszego lub większego zła, czyli PIS/PO/SLD.
Za chwilę napisze ktoś, że Korwin jest nienormalny.
Ahh, te kochane polskie społeczeństwo, takie głupiutkie, zmanipulowane, grzeczne jak piesek, bez swojego móżdżku, takie słodziutkie, pie**olnięte i upośledzone dzieciątko.



Co Korwin założyłby te "wolne" media? Korwin zbudowałby te zakłady pracy? Wystukaj se w googlach hasło "populizm" i przeanalizuj te postulaty jeszcze raz.

sergeantlipton

2012-11-05, 18:23
04:31 w dupe niedoj***na intelektualistka

Marcin_92

2012-11-05, 19:00
jedyną poprawną (politycznie) odpowiedzią, w naszym "wolnym i niezależnym" kraju, jest odpowiedź "wolna" :)

rekin144

2012-11-05, 19:13
Woleli byście urodzić się w Chinach czy na Ukrainie? Tam to byście mieli wolność...

lith

2012-11-05, 19:33
Niektórzy chyba mylą wolność z anarchią. Jakieś zasady muszą być skoro żyjemy w społeczeństwie. Jako Polacy ustalamy je sami, więc jesteśmy wolnym państwem. Z perspektywy obywateli tez mamy całkiem dużo swobody, gospodarka wolnorynkowa. Siłą też nikt nas tu nie trzyma, więc jak już komuś bardzo system nie odpowiada, to może zabrać zabawki i pojechać gdzieś indziej.


@soban2100
Zaprzeczasz sobie w każdym kolejnym zdaniu. Jak można nazwać wolnym państwo gdzie jedna osoba czy niewielka grupa osób będzie decydowała o wszystkim. To w końcu wolna gospodarka i ludzie sami otwierają takie przedsiębiorstwa jakie chcą, czy rządzący narzuca te 'jedyne słuszne stocznie i fabryki'? To wolne media to są takie, które sami ludzie tworzą, czy takie 'jedyne słuszne' powołane przez rządzących? To o czym piszesz to przecież zaprzeczenie wolności. Coś w stylu: "możesz otrzymać samochód w każdym kolorze, pod warunkiem, że będzie to kolor czarny".

rafello

2012-11-05, 19:40
Co za tępak w 4:49. k***a, leming j***ny, radek coś powiedział to tak jest... k***a.

rothosen

2012-11-05, 19:44
W dupie się poprzewracało.

namz

2012-11-05, 20:00
Pozwolę sobie wkleić, mam nadzieję, że mogę :)

https://www.facebook.com/namzalezy - tutaj znajdziecie więcej informacji o produkcjach "NamZależy TV", link do naszego YT itp. Zapraszam do polubienia a będziecie na bieżąco :)

wudun

2012-11-05, 20:46
Coś wam powiem na temat wolnych mediów. W Polsce jest ich pełno;D
1 tvp-wolne? Nie. Kontrola nad mediami należy do rządu(zaznaczam że rząd to dla mnie prezydent, premier, sejm i senat).
2 tvn-wolne? tak;D to nie politycy mają wpływ na tą stację tylko stacja na polityków
3 tv trwam i JM-wolne? tak samo jak tvn tylko ma wpływ na inne ugrupowanie.


@soban2100 Co do JKM śmiał się nie będę bo raczej nie mam z czego.
Dla czego każdy kto nie popiera JKM jest dla was lemingiem i lewakiem? Aż tak ograniczeni intelektualnie jesteście?

Wk***ia mnie tylko tak często stosowane przez jego elektorat określenie "polaczki". Nie wiem czy jest wam znana geneza tego słowa ale, za każdym razem gdy go używacie obrażacie wszystkich którzy przelali krew za ten kraj.

tigerqaz

2012-11-05, 21:15
Każdy mówi "mi się wydaje, yyyyyy że yyyyyy nie jest"
A ja k***a jestem tego pewien na 200% że Nie Jest !!!
Kiedyś była Kochana Ojczyzna a teraz jest j***na Polska...
Tyle w tym temacie !

Eliot Imperio

2012-11-05, 21:30
Jeśli dla faceta w tej kolczudze który się wypowiada że Polska jest wolna bo nie ma zomo i nie ma kto wpie**ol spuszczać, to tylko ręce załamuje. Facet nie wie, że w dzisiejszych czasach nie trzeba przemocy żeby udupić ludzi? Faktycznie, jeżeli wyznacznikiem wolności jest to, że nie ma zomo i nie latają z pałami po ulicach to ja się cieszę że wyjechałem.

jadzionator99

2012-11-05, 23:35
wolność w naszym kraju , jest tylko z nazwy ... Demokracja jest do dupy , lud jest zbyt tępy żeby głosować

lith

2012-11-06, 09:40
Dla przeciętnego obywatela wolność to jest jak mu się państwo jak najmniej wpie**ala w życie.

Jeszcze co do JKM to jego gimbusowy elektorat strasznie mnie bawi... z jednej strony liberalizm na maxa, każdy robi co chce... ale z drugiej strony jedyna słuszna narodowość, jedyna słuszna religia, jedyna słuszna orientacja. Też nie trawię pedalstwa, a mijając cygana łapię się za kieszenie. Ale jak już liberalne państwo i wolność obywatelska dla każdego to z wszystkimi konsekwencjami. A nie wolność dla wybranych, bo to żadne k***a liberalne państwo wtedy. Likwidujemy jedne ograniczenia, a tworzymy inne.

karolbarca

2012-11-06, 10:06
4:11
-Nie
-Dlaczego?
-Noo...rządzi...prezydent.

Duże ograniczenia intelektualne co do reszty społeczeństwa.