18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek Skurwiel - Heavy Metal

Ja...........ro • 2014-03-09, 00:54
Nareszcie po długiej przerwie, świeżynka od MNQ - Człowiek Sk***iel: Heavy Metal.

i ten ból dupy za błąd hyhy, kocham to

Ja...........ro

2014-03-09, 00:59
skorpion87 napisał/a:

Na reście???? NARESZCIE!!!


Minuta! Nawet niecała minuta od wstawki i jest komentarz!
Obejrzaleś chociaż obrazek DO KOŃCA przed napisaniem komenta? :trollencjusz:
Gratulacje, wygrałeś talon :amused:

Browarowy-Potwór

2014-03-09, 01:00
Mnq się nie popisał tym razem. Chyba najsłabszy komiks z serii

wiesiors4

2014-03-09, 01:03
Chytrusek, rozumiem że słuchacz metalu? :D będzie ściana płaczu w komentarzach jak ch*j :D bo przecież z metali śmiać się nie wolno :D

Ale z tym "na reście" to doj***łeś kolego. Popraw to. Błagam.

PatrolZG

2014-03-09, 01:20
"Na reście " :D
No tego to my tu k***a jeszcze nie widzieli.

kaczor998

2014-03-09, 01:28
Jaczuro napisał/a:


Minuta! Nawet niecała minuta od wstawki i jest komentarz!
Obejrzaleś chociaż obrazek DO KOŃCA przed napisaniem komenta? :trollencjusz:
Gratulację, wygrałeś talon :amused:



Cwana bestia, łowca komentarzy :D Specjalnie pisze z błędem i czeka ;) Nawet nie przejrzałem co tam wrzuciłeś, ale za "Na reście" piwko ;p

Browarowy-Potwór

2014-03-09, 01:39
wiesiors4, Czasem mi się zdarzy posłuchać, ale to raz na ruski rok. Słucham rocka.
Komiks zwyczajnie mniej mi się podoba niż inne z serii.

Ja...........ro

2014-03-09, 02:04
kaczor998 napisał/a:



Cwana bestia, łowca komentarzy :D Specjalnie pisze z błędem i czeka ;) Nawet nie przejrzałem co tam wrzuciłeś, ale za "Na reście" piwko ;p


Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile to się trzeba nagłowić, by przyj***ć tak mocny i rażący błąd, żeby nawet debilowi ciśnienie podskoczyło... Oraz taki, by był w miarę "nowy" a nie zwykła literówka czy błąd z "ż/rz", "h/ch", etc.
Dzięki 8-)

Zarammoth

2014-03-09, 02:27
Najlepsze jest to, że autor tych komiksów (MNQ) sam słucha metalu, czyta fantastykę i gra w eRPGegi :D Wystarczy zajrzeć na jego profil. Ostatnio wrzucił AC/DC czy Egypt. Gościu ma dystans do siebie i za to piwko (ja też bez spiny) :)

Freedomik

2014-03-09, 02:41
Obiektywnie patrząc to słaby komiks, widać robiony na siłę.

michal2000

2014-03-09, 03:40
Zarammoth napisał/a:

Najlepsze jest to, że autor tych komiksów (MNQ) sam słucha metalu, czyta fantastykę i gra w eRPGegi :D Wystarczy zajrzeć na jego profil. Ostatnio wrzucił AC/DC czy Egypt. Gościu ma dystans do siebie i za to piwko (ja też bez spiny) :)



Zwykle MNQ robi z przeciwników "człowieka sk***iela" idiotów i ostro po nich jeździ i nie tylko z konkretnej osoby a z całej subkultury czy grupy społecznej. Tymczasem tutaj wyjątkowo metal wyszedł na normalnego kolesia z normalnymi nie żałosnymi ripostami i jeśli z kogoś ten komiks kpi to z... człowieka sk***iela który okazał się tutaj debilem który musi komuś wpie**olić :-/

Jak dla mnie MNQ chciał pokazać, że ma dystans do siebie ale mu nie wyszło. Trudno nie odnieść wrażenia, że ten komiks był robiony na siłę.

Hellski

2014-03-09, 07:16
Mnie też się od jakiegoś czasu CS nie podoba. Strasznie to naciągane.

~żułw

2014-03-09, 07:52
co to za kał?
nie śmiechłem

UBcjaPOLSKA

2014-03-09, 08:04
A pie**olicie panowie. Pewnie głosowaliście na tuska i teraz macie traumę, bo w następnych wyborach też zagłosujecie na PO. A komiks dobry.
Może od razu powiedzcie, że jesteście takimi metalami tylko wstydzicie się przyznać?


Najtłisz tylko z tamtą starą! Ona miała zajebisty głos i h*j w dupę hejterom.