18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek Skurwiel - Heavy Metal

Ja...........ro • 2014-03-09, 00:54
Nareszcie po długiej przerwie, świeżynka od MNQ - Człowiek Sk***iel: Heavy Metal.

i ten ból dupy za błąd hyhy, kocham to

hannibal9312

2014-03-09, 15:19
^up.
rzucam kamień pierwszy który leci Tobie w ryj!

De...........tt

2014-03-09, 15:54
Każda muzyka jest dla ludzi. Mi teraz łatwiej wymienić czego nie słucham, niż czego słucham, a są takie kawałki metalowe, od których nie mogę się oderwać.
W okresie mojego nastoletniego buntu miałem jednak nieprzyjemność bawić się w tą "subkulturę", ci ludzie są poj***ni. Z tym "cynicznym intelektualistą" mnie rozwalił, bo co drugi metalowiec tak właśnie opisuje swoją osobę. Popieram wyśmiewanie typowych przedstawicieli, może kolejnym pokoleniom nie przyjdzie do łba się wkręcić i te przypały wymrą jak dinozaury. Z perspektywy czasu to nawet hipstery wydają mi się normalniejsi, chociaż mają jakieś kreatywne zajawki i nie zamykają się na cały świat.

TB303

2014-03-09, 16:24
Widać dużo "tró metali" sie spięło bo się ich obraziło i ich muzykę, ale jak sie wyzywa na elektronikę to jest git majonez. Taka prawda jest, że w grupie metali jest największy % muzycznych nazistów, nie tolerujących nic poza ich rock'iem i metal'em, bo przeciez muzyka bez przekazu werbalnego(czyli muzyka klasyczna i poważna to nie muzyka) i bez "żywych" instrumentów to nie muzyka, no k***a. ch*j w dupe j***nym brudasom, szacunek dla normalnych i prawdziwych metali szanujących inne gatunki.

Wkurwiony_Gryf

2014-03-09, 17:28
Słucham "najtłysza" i innych wymysłów, ale nie mam się za metala (głównie dlatego, że sporo czytam :szczerbaty: - wiadomo jak tam z nimi jest) Nie mam nawet długich włosów, no a glany są po prostu ch*jowe.
A komiks zajebisty. Piwko dla wrzucającego, zaś do jęczących "tró metali" trzy słowa - ogarnijcie się k***a.

TB303

2014-03-09, 17:31
uFo125 napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=_j947suuLtQ


Przynajmniej sie nie tarzają w błocie :amused:

WakeUpDead

2014-03-09, 18:27
Jack Daniel's napisał/a:

Ale od Tarji, to mi się odpie**olić.


Jaki k***a szanujący się metal słucha Nightwish? Nie istnieją tacy poza gimbazą :D

Jack Daniel's

2014-03-10, 16:07
WakeUpDead napisał/a:


Jaki k***a szanujący się metal słucha Nightwish? Nie istnieją tacy poza gimbazą :D



Tarja solowo, to nie metal. To hard rock z elementami opery ;) Poza tym, kto powiedział, że jestem szanującym się metalem? Słucham, co mi się podoba, ambient, trip-hop, jazz, hard rock, elektronikę, soul. Inaczej napiszę. Słucham muzyki, a nie idiotycznie zaszufladkowanych gatunków :)