18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek Skurwiel - Heavy Metal

Ja...........ro • 2014-03-09, 00:54
Nareszcie po długiej przerwie, świeżynka od MNQ - Człowiek Sk***iel: Heavy Metal.

i ten ból dupy za błąd hyhy, kocham to

zippo

2014-03-09, 09:17
beka z brudasow zawsze grana, piwko

paco_x

2014-03-09, 09:44
@zippo: widze ze sadzisz wszystkich wlasna miara, brawo za zajebisty poziom intelektualny.

DuckDodgers

2014-03-09, 10:03
Słucham m. in. metalu, lubię serię CS ale ten odcinek jest zwyczajnie kiepski.

Enerfaues

2014-03-09, 10:10
lubię metal, a i tak się uśmiałem. k***a, trochę dystansu do siebie debile j***ne

Garrone

2014-03-09, 10:29
za śmianie się z metalowych brudasów zawsze piwko

patroy

2014-03-09, 10:51
@michal2000 tak tak dobre ripisty zwłaszcza ta z glanami

Kielbik619

2014-03-09, 11:05
He he, też jestem takim jak wy to lubicie przypominać "brudasem", na stos z szatanami i takie tam, ale gość naprawde trafił w sedno. Nie mam chyba książki w której nie występują smoki :) Chociaż nie uważam się za jakiegoś intelektualiste to myśle, że moglibyśmy sporo się nauczyć "kitajców" ale nie koniecznie oglądając anime czy inne takie :D No i tak, też nosze glany. A najtłisz to gówno...

MorbidEmpire

2014-03-09, 12:25
k***a taka prawda. Czasami aż wstyd, że taka p*zda jedna z drugą uważa się za metalowca. ch*j do dupy pozerom i sezonowcom umiłowanym w pseudo - metalowych kapelach typu sałaton, najtłysz i innych ch*jowych wymysłach.

skorpion87

2014-03-09, 12:26
Jaczuro napisał/a:


Minuta! Nawet niecała minuta od wstawki i jest komentarz!
Obejrzaleś chociaż obrazek DO KOŃCA przed napisaniem komenta? :trollencjusz:
Gratulacje, wygrałeś talon :amused:




Miałem szczęście ;) a obrazek obejrzałem i zdziwiony że nikt nic nie dodał postanowiłem poprawić :D żaden ze mnie łowca błędów. Dzięki za talon - balon już nadmuchany a k***a leży i czeka na drugą turę :doggy:

Catacombe

2014-03-09, 12:55
michal2000 napisał/a:



Zwykle MNQ robi z przeciwników "człowieka sk***iela" idiotów i ostro po nich jeździ i nie tylko z konkretnej osoby a z całej subkultury czy grupy społecznej. Tymczasem tutaj wyjątkowo metal wyszedł na normalnego kolesia z normalnymi nie żałosnymi ripostami i jeśli z kogoś ten komiks kpi to z... człowieka sk***iela który okazał się tutaj debilem który musi komuś wpie**olić :-/

Jak dla mnie MNQ chciał pokazać, że ma dystans do siebie ale mu nie wyszło. Trudno nie odnieść wrażenia, że ten komiks był robiony na siłę.



No chyba k***a nie, metal wyszedł na pseudo intelektualistę z liceum który warunkowo nosi glany. To nie jest żałosne?

Messor

2014-03-09, 13:46
Sabaton xD Najlepszy zespół marketingowy ^^ Koszą tyle hajsu na poj***nych polaczkach którzy kultywują tradycję tubylczego patriotyzmu i wypie**alaj 119zł na koszulkę 40:1 XD

Emtecc

2014-03-09, 14:38
E am pie**olicie. Mam dlugie wlosy, zdarza mi sie nosic dosc pokazny zarost, popie**alam w glanach glownie zima.

Dobry trafiony komiks o licealnych metalach.

k***a, sam chyba nawet troche taki bylem.

Polowa z was, teraz w wieku 22-26 miala za duze spodnie z krokiem w kolanach.

Albo sluchala manieczek w okresie 2000.

Kto spojrzalby na siebie sprzed powiedzmy 7 lat ez wstydu niech pierwszy rzuci kamien :lol: