18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego nie wolno mówić o Izraelu

bingo100 • 2012-11-17, 04:26


Kobiecina została zniszczona za komentarz na temat Izraela - powiedziała, żeby żydzi wynieśli się z Palestyny :)

Jak dla mnie ogromny szacun!

bingo100

2012-11-18, 02:04
@up taki był mniej więcej sens jej wypowiedzi. Nie powiedziała tego wprost ale moim zdaniem dała jasno do zrozumienia.

Czyli jeśli byłeś w obozie koncentracyjnym, to masz przyzwolenie na robienie tego samego innym.

@modzgi - ta pani (starsza) nie jest żydówką. Ma libańskie korzenie, o czym zresztą wspomina.

~Velture

2012-11-18, 03:19
Cytat:

ta reporterka powiedziała na koniec, że żydzi są usprawiedliwieni jeśli chodzi o mordowanie palestyńczyków, dlatego że byli w obozach koncentracyjnych, czy mi się tylko wydawało?


Polskie żydy tłumaczyły pedofila polańskiego ,że przeżył wielką traume jaką był holocaust i należy mu wybaczyć jego czyny więc nie dziw się ,że żydy co chwile tłumaczą wszystko obozami koncentracyjnymi, holocaustem, prześladowaniami i wszędzie widzą antysemityzm a szczególnie w polsce.

mexirmus

2012-11-18, 14:42
Ona powiedziała ,że ci ludzie są okupowani i to ich ziemie ,nie niemieckie ani polskie ,nastepnie powiedziala, że żydzi powinni wrócić do swoich krajów Polska i niemcy, i k***a wszyscy mysla ze my dalej CI zli

konrad3112

2012-11-18, 23:31
A dziennikarka jak się burzy i próbuje wmówić widzom, że poglądy tej babki są złe. Zero obiektywizmu, żydzi żądzą mediami, tyle w temacie.

*"rządzą" oczywiście ;)