18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czego nie wolno mówić o Izraelu

bingo100 • 2012-11-17, 04:26


Kobiecina została zniszczona za komentarz na temat Izraela - powiedziała, żeby żydzi wynieśli się z Palestyny :)

Jak dla mnie ogromny szacun!

@bsynt

2012-11-17, 18:41
bingo100 napisał/a:

Tereny zajmowane dziś przez izrael NIE należą do nich. Przegrali je dawno, dawno temu i skoro wtedy dali dupy i rozleźli się po całym świecie to teraz nie powinni płakać, że nie mają własnego państwa (może nie teraz, ale kilkadziesiąt lat temu takie lamenty były podnoszone). skujesz po setkach czy tysiącach lat "bo tak chcę i ch*j"


W przypadku muzułmanów mogą i ta ziemia należy teraz do Żydów. Muzułmanie głoszą pogląd, że jeśli jakiś teren należał do muzułmanów kiedyś, to musi należeć już zawsze. Na tej zasadzie roszczą sobie pretensje do Al Andalus, czyli Hiszpanii.
W przypadku tego akurat sporu - trafił swój na swego.
Cytat:

I tu nie chodzi o to kto lepszy, żyd czy muzułmanin. Chodzi o brak jakichkolwiek zasad, o ukrócenie bezczelności i samowoli zbrodniczego narodu, który nie zna słowa wstyd czy hańba. Który nagminnie wykorzystuje holocaust do celów politycznych.

Cytat:


Jest duża różnica między nimi. Pod władzą Żydów będziesz mógł pić alkohol. :shock: :lol: :-P

fhMichaelo

2012-11-17, 19:20
Wybaczcie ale nie chcę Żydów z powrotem w Polsce.

Cyco

2012-11-17, 19:33
Żydzi to ogólnie kawał niemiłych panów, wg. Dmowskiego to oni po części odpowiadają za rozbiory i obecną nieciekawą sytuacje w Polsce. Niehonorowi, oszuści, wyzyskiwacze a do tego szalenie inteligentni co daje bardzo kurewskie połączenie. Trzeba kogoś odważnego kto powie czym być powinna Polska. Powinna być kontrolowana w kraju ilość:
- piaskowców
- cyganów
- innych ludów europejskich
- a żydów powinno się wysłać do Izraela ponieważ mieszają w naszym kraju, układzikami chcą się nażreć kasy i w dupie mają Polskę. Jak się rozdupcy przeniosą się kraj obok. To jest jak gangrena rękę trzeba uciąć, zanim będzie gorzej. Tylko wolny rynek, zmiana ustroju Republika była by dobra, ujawnienie i ukaranie zbrodni komunistycznych jak i ukaranie nieudolnych polityków, np. Donek, Jarek i inni powinni oddać kasę za wszystkie diety na rzecz państwa i wyjechać z rodzinami z kraju, wtedy uniknęli by kary... A zresztą po co ja to pisze i tak ktoś to przeczyta i będzie dalej siedział na dupie i miał w niej wszystko łącznie ze mną, bądźmy szczerzy nikomu się nie chce walczyć za Polskę. Nic poczekamy na Turasów oni o nią powalczą i dopiero jak będą nas r*chać w nasze polskie dupska oczy się otworzą. Dla nich nie będziesz ateistą czy katolem dla nich będziesz śmieciem...

kermicik

2012-11-17, 19:36
dlaczego do nas :/

Asteroth

2012-11-17, 19:44
I dobrze. Dzieki temu ze Zydzi sa w Izraelu, jeden arabski przywodca zdechl rozmaslony rakieta i wielu szeregowych islamistow dostaje kulke w leb. Niech sie zbroja, niech sie bronia, tak dlugo jak Zydzi eksterminuja chociaz kilku arabow dziennie niech tam siedza po wsze czasy. Poza tym, Zydzi w Izraelu beda sie rozwijac i umacniac, a araby zawsze rozpelzna sie gdzie popadnie. Najpierw zrobia gnoj u siebie a pozniej pojda rujnowac inne kraje i mnozyc sie tam jak szczury.
Pewnie wielu z tych anty izraelskich forumowiczow nie wie, ze zanim muslmy dostali autonomie palestynska to teren calkiem niezle prosperowal. Ledwo doszli do wladzy hamasowcy, to doprowadzili rejon do skrajnej nedzy. Co ciekawe, w wyniku wojny Izraelsko-Egipskiej mozliwa byla utrata tego terenu przez Izrael na rzecz Egiptu ino... Egipt tknac tego nie chcial.

bingo100

2012-11-17, 19:47
Ale ona nie mówi o tym, żeby do nas wrócili tylko, żeby poszli w p*zdu z Palestyny. Temat o Polsce i Niemczech pojawił się w kontekście tego, że po wojnie nie powinni byli opuszczać tych terenów, skoro tam wcześniej mieszkali:) Całe zamieszanie wynika z tego, że dostali miejsce na ziemi - więc ja się pytam, dlaczego ktoś im dał terytorium zamieszkałe przez kogoś a nie na przykład jakiś odludny kawałek Kanady?


@bsynt

2012-11-17, 19:54
bingo100 napisał/a:

dlaczego ktoś im dał terytorium zamieszkałe przez kogoś a nie na przykład jakiś odludny kawałek Kanady?


Kanada się nie rozpadła, imperium Otomańskie tak. I w zasadzie były to tereny bezludne.

necrosodomizer

2012-11-17, 20:34
@bsynt napisał/a:


Jest duża różnica między nimi. Pod władzą Żydów będziesz mógł pić alkohol. :shock: :lol: :-P



Ale nie możesz być Ateistą, u żudów nie można być niewierzącym, prawo tego nie przewiduje

eremen

2012-11-17, 21:19
Velture napisał/a:

Czy tylko mnie wk***iło jak powiedziała ,że żydzi powinni wrócić do polski?



żeby być uczciwym powiedziała "do Polski, Niemiec, Ameryki lub gdziekolwiek indziej"
więc czemu się oburzasz?
W Polsce było dużo żydów z tego co się orientuję. Polska była krajem wielokulturowym.

modzgi

2012-11-17, 21:23
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale ta pani sama jest żydówką.
Wskazuje na to jej uroda oraz to że sama się przyznała.
Czyli żyd mówi do żyda że ma spadać z palestyny

socjalmmv

2012-11-17, 21:51
Ale k***idło brzydkie.

Schabik

2012-11-17, 23:22
problemem nie jest to gdzie żydzi powinni się wynieść, tylko co powinni ze sobą zrobić - zniknąć, ewaporować, opuścić nasz wymiar

stery_srh

2012-11-17, 23:59
bingo100 napisał/a:

Czego nie wolno mówić o Izraelu


Jest jedna prosta reguła - o Izraelu nie można mówić nic złego. Nawet jeżeli to prawda poprata niepodważalnymi dowodami. :hitler:

SSMAN_MEGADETH

2012-11-18, 01:00
j***ć żydów a ta reporterka to dz**ka ;]

dth

2012-11-18, 01:24
ta reporterka powiedziała na koniec, że żydzi są usprawiedliwieni jeśli chodzi o mordowanie palestyńczyków, dlatego że byli w obozach koncentracyjnych, czy mi się tylko wydawało?