18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czech o języku polskim

Garrone • 2014-02-21, 16:48
Jakiś pepik mówi, że śmieszy go język polski :idzwch*j:
swoją drogą "samo-chód" to dość trafna uwaga :D


abc21

2014-02-22, 08:55
"k***a" jest słowo

"Janek ja cię szukałem" to jest całe zdanie

"Janku, já jsem tě šukal" - Janećku ja ciebie j***łem

Oglądaj różnicę...

Edit: když čech slyší "Janek ja cię szukałem", tak slyší půlhlásku, slyší nosové "e", slyší měkké "ť" a tvrdé "š" --> nic z toho čeština nemá !!

pemb

2014-02-22, 11:02
Patik-somatik kurva.

Catacombe

2014-02-22, 12:03
Nie ma jeszcze bólu dupy, jak ktokowiek śmiał stwierdzić że śmieszy go język polski?

Nutzz

2014-02-22, 12:34
Dobrutro napisał/a:



Taki z Ciebie językoznawca jak z koziej dupy trąbka. Język polski jest najbardziej zniekształconym z słowiańskich języków pełny zapożyczeń. Zaczynając od języka łacińskiego, hebrajskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, tureckiego, czy nawet węgierskiego. A obecnie angielskiego. Które to słowa wypierają coraz bardziej ostatnie zalążki słowiańskości w naszej mowie.



Zanim zaczniesz pie**olić głupoty, idź poczytaj sobie ruskie dokumenty z XIII-XIV wieku. Bliżej temu językowi do obecnego polskiego niż do rosyjskiego. Z bałkańskimi językami jest tak samo.

Sithios

2014-02-22, 14:37
raza napisał/a:

Terminator to terminator. W Polsce pierwsze tłumaczenie zakładało zmianę tytułu na Elektryczny morderca, ale całe szczęście od tego odstąpiono. Jak ktoś wieży w te dziwne wyliczanki rzekomo czeskich słów to po prostu jest debilem.



Debilem to Ty jesteś, bo nie potrafisz nawet poprawnie napisać słowa wierzy. Zresztą to nie są "wyliczanki" czeskich słów. Jeśli już to będą to rzekome tłumaczenia, a nie wyliczanki.

Ob...........el

2014-02-22, 14:48
monopolowy - zapodajka
ministerstwo spraw zagranicznych - ministro moczary bubelhadesu

Mieczyk_

2014-02-22, 17:40
bziktheblue napisał/a:

Wiewiórka - drewnokocur.


raczej veverka

Riva

2014-02-23, 06:12
Gołąb-dachowyj osraniec