18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny Humor

elkelk • 2013-03-15, 08:44
Zamieszczam poniżej rysunki mojego autorstwa, pomysły moje, temat mój a co...

Może ktoś się uśmiechnie...




















Novik

2013-03-16, 15:09
haha zajebiście oglądałem twoje rysunki i wiedziałem że je znam z angory! :D

jedrzej152

2013-03-16, 19:50
Hym, kurde tylko pytanie kto faktycznie ma wpisany rzeczywisty wiek w profilu? Mało kto, bo albo ktoś jest z kompletnej gimbazy, i chce wejść na harda, albo ktoś jest starszy i przy rejestracji nicku jebnął pierwszą lepszą datę urodzenia...

elkelk

2013-03-18, 09:26
Macary napisał/a:

Wszystko ładnie, pięknie, tylko czego nagle wszyscy na "pan", bo się "pan" ujawnił, bo "pan" fajnie rysuje.
Rysunki może i spoko koleś, ale z Lepperem chyba razem pod tą samą lampą w solarium leżeliście.
Od tak, żeby przypomnieć, że to sadistic, a nie dupolizistic.



No właśnie ale Lepper nie wytrzymał takiej dawki ultrafioletu jak ja i się powiesił...

awatarjaremy napisał/a:

chciałem napisać że fajne rysunki, ale skoro już jesteś znany i publikowany, to pewnie już to wiesz ;)



Wiem wiem ale łasy na pochlebstwa jestem ...

Massivee napisał/a:

Ujdzie, ale bardziej się uśmiałem z komentarzy, jaka to większość sadoli się nagle poprawna politycznie zrobiła bo po 2 stronie siedzi 60 letni pryk z kredkami który czepie na tym spore pieniądze bo taki ma zawód. By był rysownik 20-latkiem szło by grubo.



Kredkami w życiu jeszcze bym sobie krzywdę zrobił, ostre są a w moim wieku ręce się trzęsą (są z tego plusy ;) ) i na hardzie bym wylądował. Tylko pędzelki a kredki to tylko świecowe... A tak na poważnie to kokosów z tego nie ma, zakupy robię w biedronce...

jedrzej152 napisał/a:

Hym, kurde tylko pytanie kto faktycznie ma wpisany rzeczywisty wiek w profilu? Mało kto, bo albo ktoś jest z kompletnej gimbazy, i chce wejść na harda, albo ktoś jest starszy i przy rejestracji nicku jebnął pierwszą lepszą datę urodzenia...



Konto na tym portalu należy do mojego syna, wpadł do mnie na małe piwko i tak wymyśliliśmy co by tu parę rysunków wstawić... Nie spodziewałem się takie odzewu. Cytuję "Jak dostanę 500 Piw to stawiam ci flaszkę"...

T0B1

2013-06-01, 14:56
A już myślałem, że na tej stronie wszystko widziałem, a tu taka historia

ZorbiaNN

2013-06-01, 18:00
To jeszcze napisz ile botoksu masz w gębie, bo coś dziwnie gładka i bez zmarszczek.

Co do rysunków to ujdą, ale dupy nie urywają.

Al...........CL

2013-06-02, 09:22
A ja potrafię tylko jakieś nieco bardziej realistyczne bazgroły narysować...
Zawsze chciałam coś takiego!