18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny Humor

elkelk • 2013-03-15, 08:44
Zamieszczam poniżej rysunki mojego autorstwa, pomysły moje, temat mój a co...

Może ktoś się uśmiechnie...




















maxvolumePL

2013-03-15, 10:50
elkelk, JackCola to turbo troll, nie ma sensu z nim wchodzić w dyskusję. A obrazeczki jak najbardziej ok ;)

szefu

2013-03-15, 10:52
piwko za rysunki, pierwsza klasa :D

Persil1

2013-03-15, 10:53
Bez wątpienia sadol to antologia internetu. Chociażby filmik poniżej: "Kot robi loda psu". Chyba już naprawdę nie macie co robić w tych redakcjach ;)

anatomopatolog

2013-03-15, 10:53
elkelk napisał/a:


Ujawnienie się brzmi co najmniej jak przyznanie się do gejostwa :) albo do wiary w islam, albo do...



Z ciekawości zapytam, czy sadistic miał jakiś wpływ na Twoja twórczość, w jakiś sposób natchnął?

elkelk

2013-03-15, 10:54
komentarz do : elkelk, JackCola to turbo troll, nie ma sensu z nim wchodzić w dyskusję. A obrazeczki jak najbardziej ok


up dziękuję ci ... nie mógł bym spać po nocach łap piwko...

oldsoul166

2013-03-15, 11:01
zarówno w Angorze, jak i tutaj jedne są lepsze drugie gorsze. Nie oceniam strony artystycznej bo się na tym nie znam. Skupiam się na tym co najważniejsze w tego typu obrazkach czyli na żarcie.
Ogólnie do Angory chyba trafiają lepsze prace.

elkelk

2013-03-15, 11:06
oldsoul166 napisał/a:

zarówno w Angorze, jak i tutaj jedne są lepsze drugie gorsze. Nie oceniam strony artystycznej bo się na tym nie znam. Skupiam się na tym co najważniejsze w tego typu obrazkach czyli na żarcie.
Ogólnie do Angory chyba trafiają lepsze prace.



Jest tam nas dwunastu rysowników i masz rację trafiają najlepsze rysunki ale te "najlepsze" pod względem "kreski" i humoru wybierają naczelni... Którzy często nie maja poczucia sadystycznego humoru :) Rysujemy niestety pod temat.

Czy to jest śmieszne?


deseo

2013-03-15, 11:09
Rysunki fajne. Piwko się należy.

ko...........rz

2013-03-15, 11:11
@elkelk "maźnij" kiedyś coś o bongmanie ;D

P.S. rysunki zacne, szacun.

Allin23

2013-03-15, 11:14
Mnie tam rozśmieszyło, a ten z Judaszem i z "Tatuś kiełkuje" uważam za genialne.

Rozumiem, że może się komuś nie podobać, ale to jest w zasadzie kwintesencja "softcore" portalu. Na hardzie flaki i baby z ku*asem, na sofcie czarny humor.

O co wam, k***a, chodzi? Na ch*j te hejty?

Piwo.

cezar43

2013-03-15, 11:22
Świetne, łap piwko :)

elvis02

2013-03-15, 11:26
Wielki browar za obrazek nr.2 ;) Jednakże przyznam, że podziwiam pomysłowość we wszystkich pracach =)

Philipek

2013-03-15, 11:27
widac, ze wielu wspolczesnych tworcow bierze natchnienie z sadola. przykladowo obejrzyjcie film Drogowka. zwrocicie uwage na zblizenia lezacych butow, jak ktos umiera.. skad to moze byc jak nie z sadola? :P
@elkelk fajnie by bylo jak bys dal rade troche kwintesencji sadola przemycic do angory :) cos o bongmanie, butach spadajacych czy cokolwiek kojarzacego sie z sadistic.pl. jak cos takiego trafi do gazety, poprosze tutaj scan ;> niby czytam angore, ale nie zawsze oddaje sie sumiennie tej lekturze, wiec mogl bym cos takiego przeoczyc :)

FrasQs

2013-03-15, 11:28
Jak dla mnie bomba,rysunki genialne,treść bardzo dobra,no nie ma sie do czego przypie**olić... :( Piwko jak najbardziej i mam nadzieje że będzie druga edycja,może coś o BongManie? :D

elkelk

2013-03-15, 11:29
Philipek napisał/a:

widac, ze wielu wspolczesnych tworcow bierze natchnienie z sadola. przykladowo obejrzyjcie film Drogowka. zwrocicie uwage na zblizenia lezacych butow, jak ktos umiera.. skad to moze byc jak nie z sadola? :P
@elkelk fajnie by bylo jak bys dal rade troche kwintesencji sadola przemycic do angory :) cos o bongmanie, butach spadajacych czy cokolwiek kojarzacego sie z sadistic.pl. jak cos takiego trafi do gazety, poprosze tutaj scan ;> niby czytam angore, ale nie zawsze oddaje sie sumiennie tej lekturze, wiec mogl bym cos takiego przeoczyc :)



Ale kto by to zrozumiał?