18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny Humor

elkelk • 2013-03-15, 08:44
Zamieszczam poniżej rysunki mojego autorstwa, pomysły moje, temat mój a co...

Może ktoś się uśmiechnie...




















Hannibal_PL

2013-03-15, 15:23
Hm. Mnie parę rysunków przypadło do gustu(te o diabłach/aniołach) ,reszta taka sobie, rzecz gustu :) Ale w sumie zauważcie zależność, dopóki PAN (specjalnie podkreślam) rysownik się nie przyznał do tego kimże on to nie jest, każdy miał na niego wysrane i zero szacunku,pomyje i jedna wielka zlewa. Wtem poszło nazwisko i bam! Każdy lepi się do sławy, każdy prosi o możliwość lizania butów i spróbowania ku*asa. Ludzie,do k***y nędzy. Jak już tak wyjeżdżacie z kulturą na Pan, to czemu do cholery na co dzień tego nie robicie?! Człowiek jak każdy inny, jeno ma możliwość pokazywania swojej twórczości większej ilości odbiorców....


Mom and Death

2013-03-15, 15:27
Cytat:

Ale w sumie zauważcie zależność, dopóki PAN (specjalnie podkreślam) rysownik się nie przyznał do tego kimże on to nie jest, każdy miał na niego wysrane



Ja mam dalej na niego wysrane :mrgreen:

!Timon

2013-03-15, 15:37
@Mom and Death

Osz Ty Buntowniku...

Hannibal_PL

2013-03-15, 15:41
@Timon

Piwko za sygnaturkę :D

di...........os

2013-03-15, 15:50
Mom and Death napisał/a:


A nawet dla pociechy innych zapodam swój digart http://akran.digart.pl/ - nawet nie hejtujcie bo mam świadomość że to totalna porażka i ch*jowiej się nie da, no ale każdy robi jak umie :)



Nie kokietuj. Całkiem spoko :) . Piwa się należą.

elkelk

2013-03-15, 16:20
na fb osiemdziesięciu czterech użytkowników sadistica chce mnie dodać do znajomych.... tylko, że ja was nie znam :(

Hannibal_PL

2013-03-15, 16:27
Zaproś ich a później jak będzie promocja whoppera wyjeb :evil:

slooikk

2013-03-15, 16:28



tak wygląda pan Marek. Nadal mam uwierzyć, że siedzi on na sadisticu i wali emotki?

Hannibal_PL

2013-03-15, 16:33
Tak, masz tak uwierzyć, później zaproś go do znajomych, umówcie się na kawkę, on da ci cukierki, zaaplikuje sobie taką niebieską pigułkę i bum. Budzisz się następnego tygodnia gdzieś daleko w lesie z bolącą dupą. :roll:

(do ćwoków niżej - nie, nie miałem takich przygód, ja poluję jedynie na 10-letnie i mniejsze :evil: )

kaktuz

2013-03-15, 16:44
lol opalenizna prawie jak latino z pod nowego sacza

Macary

2013-03-15, 17:14
Wszystko ładnie, pięknie, tylko czego nagle wszyscy na "pan", bo się "pan" ujawnił, bo "pan" fajnie rysuje.
Rysunki może i spoko koleś, ale z Lepperem chyba razem pod tą samą lampą w solarium leżeliście.
Od tak, żeby przypomnieć, że to sadistic, a nie dupolizistic.

!Timon

2013-03-15, 17:28
@Macary

Spoko jeszcze trochę a może do Ciebie też ktoś się zacznie zwracać 'per pan' i nie będą to cyganki na ulicy... :)

Macary

2013-03-15, 17:33
Jak jeszcze trochę minie to się do mnie będą dziadku zwracać.

Gebofon

2013-03-15, 17:38
@up up
Cyganki mówią na per "przystojny kawalerze"

elkelk

2013-03-15, 17:39
slooikk napisał/a:

Obrazek


tak wygląda pan Marek. Nadal mam uwierzyć, że siedzi on na sadisticu i wali emotki?



moje aktualne zdjęcie na fb wygląda tak :




a tu masz emotki z dedykacją: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: