18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyganka w McDonald's

Winacz • 2013-12-08, 19:43
Witam drodzy Sadole. Mój 1 temat bla bla.
Do rzeczy. Przedwczoraj siedzę Sobie w McDonald's i wpie**alam jak to w McDonald's. Siedzę przy oknie i patrze a do środka wchodzi cyganka z dzieckiem na rękach i drugą 11 letnią córką (mniej więcej), myśle Sobie - kłopoty. Dalej wpie**alam, miałem zamówione tam Mc Deal czy coś takiego, że 2 hamburgery cola i frytki. Podchodzi do mnie ta stara cyganka (żeby nie nazwać tego gównem) no i mi pie**oli, że chleba nie ma itd. jako, że nie znosze tego syfu to nie zwracam uwagi - dobra poszła. Gdzieś po kilkunastu sekundach podchodzi ta córka 11 letnia gdzieś i też coś tam pie**oli - powiedziałem "NIE" i wpie**alam dalej. Nagle ta mała suka jeb mi łapczywie hamburgera zaj***ła.
Spojrzałem na nią, patrzę się a ta k***a się jeszcze uśmiecha jakby koc sprzedała dziadkowi za 200% ceny. Ja tak właściwie nie wiedziałem co mam zrobić, wiecie jak to jest. Człowiek normalny wie, że jak ma tacke, talerz, miske itd to wie, że nikt mu tego nie zajebie, a ta mała to zrobiła. Nie wiedziałem czy mam ją gonić, czy ch*j wie. Nagle jak rycerz na białym koniu za nią pojawił się ochroniarz i dokładnie w momencie jak to małe gówno chciało sp***olić tak ochroniarz chwycił ją za szmaty. Ta zaczęła beczeć, ten, że policja, ja w sumie nic nie powiedziałem, nawet nie wstałem bo po co. Nagle to małe gówno zaczyna wołać to tą starą, a ta zaczęła sp***alać i zostawiła Swoje dziecko. W końcu ta mała cyganka położyła gdzieś tam tego hamburgera (nie, nie zjadłbym bo miała to w Swoich gównianych łapach) - ochroniarz to wypie**olił do kosza, również wypie**olił ją tak dość porządnie, że o mało się nie wyj***ła za drzwi. Mi nowego przyniósł i nawet obyło się bez ofiar.

I teraz moja wielka prośba.
NIE SPONSORUJCIE CYGANÓW TURKÓW I INNEGO SYFU.
Nie chodźcie do turka na kebaba, k***a proszę Was. Jak cyganka chce drobne to choćbyście mieli je wyj***ć do jeziora to jej nie dawajcie - już lepiej osiedlowego miłego żula wspomóżcie.
Mamy tą zaletę, że w Polsce jest niski socjał i mamy okazje żeby wyplenić ten cały syf z Polski.

maderfakermen

2013-12-08, 19:46
nie chodźcie na kebaba a sam gówna wpie**alasz. hipokryta.

el_kadafi

2013-12-08, 19:53
Jak nie będziesz chodził na kebaba to wszyscy kebabmejkerzy będą łazić po mcdonaldach i podpie**alać hamburgery.
Poza tym ... kurewsko lubię kabab i wara ci od tego!

Smutas

2013-12-08, 19:54
Jeszcze jakbyś się nauczył kulturalnie jeść zamiast wpie**alać, to wszystko byłoby OK.

Halman

2013-12-08, 19:55
Winacz napisał/a:

Podchodzi do mnie ta stara cyganka (żeby nie nazwać tego gównem)



jesteś nowy to ci wybaczam - powinno być tak:
Podchodzi do mnie to stare gówno (żeby nie nazwać tego cyganką).

Winacz

2013-12-08, 20:17
Maderfakermen napisał/a:

nie chodźcie na kebaba a sam gówna wpie**alasz. hipokryta.



Nie chodze na kebaba bo TUREK go sprzedaje a nie chce ich sponsorować. Łapiesz o co chodzi?

maderfakermen

2013-12-08, 20:20
ale to jeden ch*j przecież jest. już wolę bary mleczne...

Winacz

2013-12-08, 20:22
Wróżbita_Maciej napisał/a:

W Mac'ach są ochroniarze?


Właściwie to nie wiem. Wziął i wyj***ł za drzwi, więc najpewniej ktoś z obsługi.

Tak wiem, że żarcie z Mc'a jest gównem, ale mi smakuje to co się będę blokował.

Duentar

2013-12-08, 20:24
ja bym się wstydził przyznać na Sadolu (czy gdziekolwiek), że zachowałem się jak c**a i sytuacja mnie tak przerosła, że ktoś inny musiał walczyć o moją godność.

Winacz

2013-12-08, 20:26
Duentar napisał/a:

ja bym się wstydził przyznać na Sadolu (czy gdziekolwiek), że zachowałem się jak c**a i sytuacja mnie tak przerosła, że ktoś inny musiał walczyć o moją godność.



Co miałem 11-letnie dziecko jebnąć w morde? Robić burde przy wszystkich w lokalu? Zachowywać się jak kibol po meczu?

Dupa_Zza_Krzaka

2013-12-08, 20:58
Będę jadł kebaba u turków (którzy zatrudniają również polki) i chińszczyznę u chińczyka. Bo są k***a dobre. Ale cygaństwa i innego menelstwa nie sponsoruję nigdy.

BongMan

2013-12-08, 20:58
Z tym gównem powinno się zrobić to, co robił pewien austriacki malarz.

bu...........ka

2013-12-08, 21:05
chyba włoski

ReniferPL

2013-12-08, 21:06
Duentar napisał/a:

ja bym się wstydził przyznać na Sadolu (czy gdziekolwiek), że zachowałem się jak c**a i sytuacja mnie tak przerosła, że ktoś inny musiał walczyć o moją godność.