18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cyganka w McDonald's

Winacz • 2013-12-08, 19:43
Witam drodzy Sadole. Mój 1 temat bla bla.
Do rzeczy. Przedwczoraj siedzę Sobie w McDonald's i wpie**alam jak to w McDonald's. Siedzę przy oknie i patrze a do środka wchodzi cyganka z dzieckiem na rękach i drugą 11 letnią córką (mniej więcej), myśle Sobie - kłopoty. Dalej wpie**alam, miałem zamówione tam Mc Deal czy coś takiego, że 2 hamburgery cola i frytki. Podchodzi do mnie ta stara cyganka (żeby nie nazwać tego gównem) no i mi pie**oli, że chleba nie ma itd. jako, że nie znosze tego syfu to nie zwracam uwagi - dobra poszła. Gdzieś po kilkunastu sekundach podchodzi ta córka 11 letnia gdzieś i też coś tam pie**oli - powiedziałem "NIE" i wpie**alam dalej. Nagle ta mała suka jeb mi łapczywie hamburgera zaj***ła.
Spojrzałem na nią, patrzę się a ta k***a się jeszcze uśmiecha jakby koc sprzedała dziadkowi za 200% ceny. Ja tak właściwie nie wiedziałem co mam zrobić, wiecie jak to jest. Człowiek normalny wie, że jak ma tacke, talerz, miske itd to wie, że nikt mu tego nie zajebie, a ta mała to zrobiła. Nie wiedziałem czy mam ją gonić, czy ch*j wie. Nagle jak rycerz na białym koniu za nią pojawił się ochroniarz i dokładnie w momencie jak to małe gówno chciało sp***olić tak ochroniarz chwycił ją za szmaty. Ta zaczęła beczeć, ten, że policja, ja w sumie nic nie powiedziałem, nawet nie wstałem bo po co. Nagle to małe gówno zaczyna wołać to tą starą, a ta zaczęła sp***alać i zostawiła Swoje dziecko. W końcu ta mała cyganka położyła gdzieś tam tego hamburgera (nie, nie zjadłbym bo miała to w Swoich gównianych łapach) - ochroniarz to wypie**olił do kosza, również wypie**olił ją tak dość porządnie, że o mało się nie wyj***ła za drzwi. Mi nowego przyniósł i nawet obyło się bez ofiar.

I teraz moja wielka prośba.
NIE SPONSORUJCIE CYGANÓW TURKÓW I INNEGO SYFU.
Nie chodźcie do turka na kebaba, k***a proszę Was. Jak cyganka chce drobne to choćbyście mieli je wyj***ć do jeziora to jej nie dawajcie - już lepiej osiedlowego miłego żula wspomóżcie.
Mamy tą zaletę, że w Polsce jest niski socjał i mamy okazje żeby wyplenić ten cały syf z Polski.

NafazowanyKoleś

2013-12-08, 22:36
nieznano napisał/a:

Co jak co, ale w moim mieście nie ma lepszego kebaba od tego, którego turek robi :D




Mięso to samo, bułka to samo, warzywo to samo co u polaków.... Znaczy się czegoś ten turek dodaje, że tak bardzo ci smakuje.

Jest to:

a) Gówno. W takim razie współczuję - http://pl.wikipedia.org/wiki/Koprofilia

b) to samo co inni "kebabmakerzy", tylko 3 razy bardziej nieświeże - http://pl.wikipedia.org/wiki/Biegunka

c) jesteś zj***ny albo sam jesteś brudasem - tutaj nie ma już innej pomocy jak cieniutka stalowa linka i drzewo. W majstrze jest za 1.99zł/mb, akurat nadaje się, paru brudasów już na niej wieszałem więc ci polecam.

wormarder

2013-12-08, 22:41
nie pie**olcie, jak turek sprzedaje kebsy i robi to w centrum miasta to prawdopodobnie robi to LEGALNIE więc nie ma nic złego w kupowaniu u niego, ale wspomaganie cyganów-żebraków to zło i wgl :D

km1991

2013-12-08, 23:04
Nie mógłbym być prawdziwym Polakiem gdybym nie dał ci piwka ;)

Okash

2013-12-08, 23:31
Też miałem raz podobnie, ale niestety byłem stratny.
Pewnego lata gdy wychodziłem z McDonalda z lodem włoskim w łapie, nagle podeszła taka zasrana gnojówa i jednocześnie mówiąc daj daj daj wpie**oliła mi swojego brudnego palucha do loda a potem sobie do mordy... To było znienacka i nawet nie miałem jak zareagować i uniknąć. Chwilę po tym upuściłem loda na ziemię pod wejściem do McD żeby sobie wpie**alała dalej. A mogłem jej rozkwasić go na pysku albo wytrzeć w te szmaty... ;/ Mądry po szkodzie...

spiepszaj_dzbanie

2013-12-08, 23:51
@Okash
Od jednego gościa cyganka chciała wyżebrać hamburgera, ten nie dał więc mu do niego k***a naharała. Wiesz co zrobił? Wyj***ł go do śmietnika.

Krak

2013-12-09, 08:33
Nie ma się już co spinać na cyganów, trza zająć sie islamskim ścierwem

Clint_Eastwood

2013-12-09, 10:23
Aż mi się sytuacja sprzed paru lat przypomniała.Znajoma pracowała w pizzerii .Częstymi gośćmi tam byli niemieccy turyści(bingo -mieszkam w Oświęcimiu) .Potomstwo tutejszego plemienia cyganów wypracowało sobie zajebistą metodę.Otóż wpadali do owej restauracji, i jeśli ktoś sprechał to naciągali go często gęsto na pizzę pokazując na swe brudne brzuchy i mówiąc" amu papu pliz".
Generalnie jeśli w przypadku polaków mogli liczyć co jedynie na spotkanie z panem butem to o dziwo w przypadku rozczulonych niemieckich emerytów sztuczka często się udawała.Zamawiali dla małych obywateli gównolandii pizzę , którą moja znajoma nomen omen musiała im podać. Ale do rzeczy, pewnego razu niemiecki sponsor kupił pizzę małemu obsrajtusiowi , ten po chwili pałaszując gorącą pizze sparzył swe obsrane usta zawołał ze stolika do mojej znajomej: " daj popić, wode daj już!" .Moja znajoma z szyderczym uśmiechem wskazała na klopa i odpowiedziała" tam twój wodopój " :D .

BongMan

2013-12-09, 12:49
NafazowanyKoleś napisał/a:

Mięso to samo, bułka to samo, warzywo to samo co u polaków.... Znaczy się czegoś ten turek dodaje, że tak bardzo ci smakuje.


Chodzi o to, że polski cwaniaczek daje kebaba z zieleniną i dodatkiem mięsa, bo chce oszczędzić, a Turek daje kebaba z mięsem i dodatkiem zieleniny, bo chce żeby klient był zadowolony i do niego wrócił.