18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cyganka w McDonald's

Winacz • 2013-12-08, 19:43
Witam drodzy Sadole. Mój 1 temat bla bla.
Do rzeczy. Przedwczoraj siedzę Sobie w McDonald's i wpie**alam jak to w McDonald's. Siedzę przy oknie i patrze a do środka wchodzi cyganka z dzieckiem na rękach i drugą 11 letnią córką (mniej więcej), myśle Sobie - kłopoty. Dalej wpie**alam, miałem zamówione tam Mc Deal czy coś takiego, że 2 hamburgery cola i frytki. Podchodzi do mnie ta stara cyganka (żeby nie nazwać tego gównem) no i mi pie**oli, że chleba nie ma itd. jako, że nie znosze tego syfu to nie zwracam uwagi - dobra poszła. Gdzieś po kilkunastu sekundach podchodzi ta córka 11 letnia gdzieś i też coś tam pie**oli - powiedziałem "NIE" i wpie**alam dalej. Nagle ta mała suka jeb mi łapczywie hamburgera zaj***ła.
Spojrzałem na nią, patrzę się a ta k***a się jeszcze uśmiecha jakby koc sprzedała dziadkowi za 200% ceny. Ja tak właściwie nie wiedziałem co mam zrobić, wiecie jak to jest. Człowiek normalny wie, że jak ma tacke, talerz, miske itd to wie, że nikt mu tego nie zajebie, a ta mała to zrobiła. Nie wiedziałem czy mam ją gonić, czy ch*j wie. Nagle jak rycerz na białym koniu za nią pojawił się ochroniarz i dokładnie w momencie jak to małe gówno chciało sp***olić tak ochroniarz chwycił ją za szmaty. Ta zaczęła beczeć, ten, że policja, ja w sumie nic nie powiedziałem, nawet nie wstałem bo po co. Nagle to małe gówno zaczyna wołać to tą starą, a ta zaczęła sp***alać i zostawiła Swoje dziecko. W końcu ta mała cyganka położyła gdzieś tam tego hamburgera (nie, nie zjadłbym bo miała to w Swoich gównianych łapach) - ochroniarz to wypie**olił do kosza, również wypie**olił ją tak dość porządnie, że o mało się nie wyj***ła za drzwi. Mi nowego przyniósł i nawet obyło się bez ofiar.

I teraz moja wielka prośba.
NIE SPONSORUJCIE CYGANÓW TURKÓW I INNEGO SYFU.
Nie chodźcie do turka na kebaba, k***a proszę Was. Jak cyganka chce drobne to choćbyście mieli je wyj***ć do jeziora to jej nie dawajcie - już lepiej osiedlowego miłego żula wspomóżcie.
Mamy tą zaletę, że w Polsce jest niski socjał i mamy okazje żeby wyplenić ten cały syf z Polski.

TheGrzelu

2013-12-08, 21:16
Jeśli turek od kebaba jest w porządku i nie odpie**ala z tym co sprzedaje to czemu nie dać mu zarobić za dobrą robotę/jedzenie.

Lang

2013-12-08, 21:17
Koleś, wszystko zajebiście, ale dlaczego Sobie piszesz tak dziwne? Czy myślisz, że w ten sposób jakoś Siebie wyróżnisz?

Riffer

2013-12-08, 21:19
Nie rozumiem ludzi ktorzy takie cos (gunwo) sponsoruja. i nigdy nie zrozumiem.

Winacz

2013-12-08, 21:20
Lang napisał/a:

Koleś, wszystko zajebiście, ale dlaczego Sobie piszesz tak dziwne? Czy myślisz, że w ten sposób jakoś Siebie wyróżnisz?



Megalomania osobista :-)

patgaw

2013-12-08, 21:23
od kiedy w mcdonalds sa ochroniarze?

W3bst3r

2013-12-08, 21:24
A nie można po prostu robić tak, że kupujemy u tych co się asymilują? :roll:

kefir121

2013-12-08, 21:25
Wielkie zmrożone regionalne piwko dla ochroniarza.

Danonekx3

2013-12-08, 21:32
Jestem taki sławny wszędzie o mnie mówią Burda tu Burda tam :D

Polaczek_biedaczek

2013-12-08, 21:50
Wy to macie jakieś lepsze macdonaldy, ja tam nigdy nie widziałem ochroniarza.

Grzesiek85

2013-12-08, 22:01
nowy nie nowy za określenie gówna gównem masz piwo i witaj w brygadze
synu

LazyM

2013-12-08, 22:06
ponad rok temu kiedy pracowałem w innym miejscu w warszawie, często bywalem na centralnym. i prawie dzien w dzien łaziła tam cyganka ze swoimi cyganiątkami i żebrali w tramwajach głownie (np. prosze o zlotówke, proszeeee) i te małe bachory udawały ze sie bawią w tym tramwaju, ręce szeroko rozstawione, niby zeby nie upaść... a one tymi łapami macali kieszenie pasażerów :) następnego dnia widze tych cyganów obładowanych (dosłownie obładowanych) żarciem z McDonald's. Jeśli ktoś daje hajs cyganowi to śmierć mu :)

Fu...........66

2013-12-08, 22:14
Typowy szaraczek, bałeś się. :)

Renifer91

2013-12-08, 22:27
"Nie chodźcie do turka na kebaba"

Jakkolwiek nienawidzę cyganów, arabów i lewaków, tak szanuje uczciwie pracującego turka, który prowadzi sobie mały i legalny biznes sprzedając dobrego kebaba.

nieznano

2013-12-08, 22:27
Co jak co, ale w moim mieście nie ma lepszego kebaba od tego, którego turek robi :D

Winacz

2013-12-08, 22:30
Renifer91 napisał/a:

"Nie chodźcie do turka na kebaba"

Jakkolwiek nienawidzę cyganów, arabów i lewaków, tak szanuje uczciwie pracującego turka, który prowadzi sobie mały i legalny biznes sprzedając dobrego kebaba.


Z tego co wiem, to w Niemczech co innego mówią.. Kuzyn mi opowiadał, że robią syf podobnie jak cyganie u nas.