18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniak w ferrari

twojamatkajestgruba • 2012-08-05, 12:28
Miło się ogląda, jak policja gasi banana :->

Ileev

2012-08-05, 20:22
hejtujcie dalej. moglibyście mu co najwyżej buty czyścić. boli dupka polaka jak widzi lepsze auto niż opel, nie?

superfosfat

2012-08-05, 20:33
mare30ks napisał/a:

siwielec - niewiem czy zauwazyles ale jezeli ktos ma ferrari itp fury to albo jest synek bogatego ojca ktory jest zlodziejem albo sam jest zlodziejem bo nie znam nikogo kto by sie ciezka praca dorobil takiej fortuny zeby mogl sobie kupic do jezdzenia ferrari


Trzeba być inteligentnym i mieć dużo szczęścia. Więcej nie będę opisywać. Jak będziesz zainteresowany to sam się dowiesz jak ludzie zbijali fortuny. Ale lepiej być zazdrosnym i pałać nienawiścią za to że ktoś ma więcej ode mnie, mimo że Ty zarobione przez taką osobę pieniądze przepie**oliłbyś w tydzień.

Facet na filmiku skromnością nie grzeszy, nie stać go na mandat, a na auto tak? To tak samo jak stać kogoś na super telefon, a nie stać na słuchawki za 20zł.

xXHoMeRXx

2012-08-05, 20:41
@siwielec29 policja cie spałowała że tak pierdzielisz? też gówno znasz tego gościa gimbusie

Ileev napisał/a:

hejtujcie dalej. moglibyście mu co najwyżej buty czyścić. boli dupka polaka jak widzi lepsze auto niż opel, nie?



a sam pewnie zapie**alasz vw golfem trójką z rurą wydechową wielkości twojej dupy

ZnawcaDzemu

2012-08-05, 20:44
Ładny samochód. Bardzo sadystyczna scena rozjeżdżania stopy gliniarza. Przepiękne 4 strony komentarzy, filozofii, kłótni a i warn jeden poleciał... Aż doceniam swoje wyj***nie... Piwo

Mr...........io

2012-08-05, 21:07
AleUrwaU napisał/a:

j***ć bogatych synusiów tatusiów !


i córeczki również! :-)

Nikczemny_Płód

2012-08-05, 21:14
siwielec29 napisał/a:

nie wiem sam ;)
@upy ch*j Was boli ze kolo ma ferrari a moze wygral, a moze zapracowal ciezko i sobie kupil nugusy j***ne chodzi o zachowanie policjanta a nie kto czym jechal, bo kolo generalnie przyjal do wiadomosci ze mam mandat i oczekiwalby go listownie, a taka k***a szukajac dziury w calym (jak to policja) musial postawic na swoim mogl pisac mandat na chodniku dodatkowo widzial pojazd ktory "byl" w ruchu, a co to k***a - wyszedl policjan postac na ulicy, tak k***a sobie to rozjechac bandyte ;) mniej zarabia i to go zabolalo tak jak i Was - do roboty pipeprzone nieroby !! k***a nazekac tylko tak mi zle tak nie dobrze - wypie**alac od komputera !!



Hehe wiedziałem, że znajdzie się choć jeden taki GŁUPI ch*j jak ty p*zdeczko. Prawidłowe zachowanie policji.

Piperzony gimbusie, do słownika a nie na sadistica. JP na 1% bo się k***a bardzo boje.

Onyx1

2012-08-05, 21:18
tak właśnie kończą frajerzy

peso

2012-08-05, 21:40
Miałem nadzieję, że dziewczyna wsiądzie do auta i ot tak odjedzie, ale moje nadzieje były złudne...

tysiomat

2012-08-05, 21:41
McMenel napisał/a:

Oj będzie pozew na pana Policmajstra.... Za zbyt brutalne potraktowanie podejrzanego.


W Polsce - jak najbardziej. Ale tam to nie przejdzie :D

Szkodnik

2012-08-05, 22:04
Drzwiami Taxi porysował :/

Gamge

2012-08-05, 22:27
Tak informacyjnie zdarzenie miało miejsce z 4/5.08.2012r w nocy naszego czasu.
Facet został zatrzymany i zostały mu postawione zarzuty
"assault with a deadly weapon charge"
Ta blondynka która odebrała samochód to Stephanie Pratt z programu MTV "The Hills"

a tak ogólnie facet wyda troszkę $$$ na adwokata ;]

Pa...........or

2012-08-05, 23:22
czekam na taki film z udziałem tego ciecia wojewodzkiego, tylko ze mysialby rzadzic pis...

Co...........aa

2012-08-05, 23:34
Tam policjant to jest ktoś, w Polsce bałby się że za szybę i lakier do końca życia się nie wypłaci a tatuś tego ku*asa go poda do sądu i straci prace.

Re...........ms

2012-08-05, 23:57
AleUrwaU napisał/a:

j***ć bogatych synusiów tatusiów !



chybaaaa.. j***ć synów bogatych tatusiów

dominusI7I

2012-08-06, 00:01
perfidnie jeszcze pan pałęcjant podstawił stopę ;D