18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniak w ferrari

twojamatkajestgruba • 2012-08-05, 12:28
Miło się ogląda, jak policja gasi banana :->

Czary

2012-08-05, 14:40
AleUrwaU napisał/a:

j***ć bogatych synusiów tatusiów !

Ból dupy mode on? Ah ta zazdrość.

croyna

2012-08-05, 15:09
McMenel napisał/a:


A powiesz mi jaki przepis złamał bo z filmiku tego nie można się dowiedzieć. No k***a sami idioci wyciągający wnioski bez dowodów. Na zasadzie skoro policjant pisze to znaczy że ma rację. Po pierwsze zastosował środek przymusu bezpośredniego w sytuacji której nie miał do tego prawa. Nie było zagrożone jego życie i zdrowie. Ba on sam widząc iż auto rusza wlazł pod koło. Cóż debili nie sieją sami się rodzą. Po krzyknięciu aby się zatrzymał kierowca zrobił to. Pan policjant będzie miał opie**ol za to że dał się nagrać w tak dwuznacznej sytuacji. Pewnie i proces będzie. Ale ch*j najważniejsze j***ć bogatych i nie wykazywać choćby odrobiny inteligencji.




mamy tu super przykład internetowego znawcy prawa amerykańskiego. ;-)

Cannibal

2012-08-05, 15:17
2:02 jak j***ne bambo udaje, że kuleje...

serfer125

2012-08-05, 15:24
Ale tu pełno zazdrośników i zal dupę im sciska że nie mają takiego samochodu to musicie jechać po kimś kto ją ma a co to policjanta to troche przesadził ja jak bym miał taki samochodu to za samo to pie**olnięcie w szybę bym tego policjanta wyhaczył po cywilu i wiadomo ciekawe czy był by taki mądry pie**olony cwaniak

stery_srh

2012-08-05, 15:39
Tu nie chodzi o zazdrość - wszyscy powinni być równi wobec prawa. Tyle w temacie.

Joseph_Fritzl

2012-08-05, 15:44
pakicito napisał/a:

dobrze ch*jowi, myślał, że jak ma kasę to wszystko może



Nie on ma kase, papcio z mamcią mają.

.3lite

2012-08-05, 15:51
Czary napisał/a:

Ból dupy mode on? Ah ta zazdrość.



Dokładnie, polaczków wyżej dupa ściska, że gościu ma droższe auto niż ich cała rodzina miała w stuleciu pieniędzy.

Mnie też nigdy nie będzie stać ale nie mam zamiaru tak płakać :)

artixz napisał/a:



Nie on ma kase, papcio z mamcią mają.



Rozumiem, że go znasz i wiesz jaka jest sytuacja? A może tylko próbujesz się dowartościować?

Czesiek181

2012-08-05, 16:03
serfer125 napisał/a:

Ale tu pełno zazdrośników i zal dupę im sciska że nie mają takiego samochodu to musicie jechać po kimś kto ją ma a co to policjanta to troche przesadził ja jak bym miał taki samochodu to za samo to pie**olnięcie w szybę bym tego policjanta wyhaczył po cywilu i wiadomo ciekawe czy był by taki mądry pie**olony cwaniak

ch*j z tym ferrari,Właściciel ferrari nie wykonał polecenia policjanta,miał się zatrzymać takie to trudne?poczekać i odjechać.Policjat po prostu sie wk***ił,bo własciciel ferrari nie słuchał policjanta.A co do tej szyby to gówno byś zrobił.

Mom and Death

2012-08-05, 16:06
Cytat:

j***ć bogatych synusiów tatusiów !



j***ć hejtujących biedaków !

M@peT

2012-08-05, 16:20
zawód syn to najlepsze co może być

laskaww

2012-08-05, 16:39
Czesiek181 napisał/a:

ch*j z tym ferrari,Właściciel ferrari nie wykonał polecenia policjanta,miał się zatrzymać takie to trudne?poczekać i odjechać.Policjat po prostu sie wk***ił,bo własciciel ferrari nie słuchał policjanta.A co do tej szyby to gówno byś zrobił.



27-28 sekunda mówi, że "przejechałeś po mojej stopie" (po ang oczywiście ;) ) później widać, że kuleje (chodź pewnie dostał podpowiedź, żeby się trochę gibał, bo ludzie filmują) chyba jednak tym się wk***ił :d
dodatkowo wiadomo jak ostro traktuje się tam naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, oraz niezastosowanie się do poleceń. Brawo dla niego, piwo!

suchy945

2012-08-05, 16:57
Dzieci JP możecie już wyjść z sadola...

HAL-9000

2012-08-05, 17:05
szczurto napisał/a:

HWDP...



Weź sp***alaj dorastać gdzieś indziej... :facepalm:

P.S.

Za warna dziękuje, ustosunkować się nie zamierzam. (Wczoraj JP debile zdemolowały mi w miare świeżą klatkę schodową swoim klozetowym artyzmem.)

Jai

2012-08-05, 19:14
Nóż mi się otwiera jak was czytam. Zrozumcie tępaki, że to nie idzie o jego zj***ne ferrari i jego mase pieniędzy, tylko o to, że jak już jest taki bogaty - i tu nieważne, czy się nakradł czy dorobił, czy dawał dupy czy ma ojca szejka - Skoro ma tyle forsy, to mógł zapłacić j***ne 50 usd za ch*jowe parkowanie, czy za cokolwiek, a nie próbować rozjechać policjanta. Jakby to był gość w maluchu powiedziałbym to samo i jego j***ne ferrari nie ma tu nic do rzeczy. Koleś z filmiku jest po prostu tępą, rozpieszczoną p*zdą i byłby nią nawet k***a w bryczce ciągniętej przez dwa muły.

A jak tego nie rozumiecie to jesteście tak samo tępi jak on, tylko mniej rozpieszczeni, bo jeździcie mzk, a nie czerwonym ferrari. Wszystko.

stefooo

2012-08-05, 20:21
gleba fajo!