18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudownych rodziców mam...

Flodzia • 2024-04-12, 13:29
WETHERBY, WIELKA BRYTANIA – STYCZEŃ 2017 Charlotte i Attila Szakacs spodziweali się dziecka. Z powodu translokacji chromosomów ich córka urodziła się ze słabo rozwiniętym mózgiem i wąskimi drogami oddechowymi. Lekarze próbowali uratować jej życie operacją, podczas której niestety zmarła.

Zrozpaczeni rodzice nie chcieli się z tym pogodzić i spędzali czas ze zwłokami swojej nowonarodzonej córki, jakby ta żyła. Tulili ją, zabierali na spacery do parku i pozwalali „spać” w przygotowanym dla niej łóżku. Spędzili z nią łącznie 16 dni, zanim została pochowana.









https://www.thesun.co.uk/living/2756669/heartbreaking-photos-show-how-a-mum-spent-16-days-with-her-dead-baby-girl-and-even-took-her-tragic-daughter-for-walks-in-a-pram/

nowynick

2024-04-12, 13:47
W przełomie XIX i XX wieku to było wręcz modne żeby się fotografować ze zmarłym dzieckiem, a zanim listonosz doręczył fotografowi zamówienie i tamten dojechał do miasteczka to pewnie też ze dwa tygodnie czekali...



BellaGrubaDupa

2024-04-12, 14:04
Nie uważam za zdrowe tego , co zrobili. Jednak z drugiej strony myślę że ludzie mogą różnie reagować na stratę. Dobrze że dziecko już pochowane jak należy , z szacunkiem. Swoją drogą.. jak udało się im zabrać martwe dziecko ze szpitala ? Nikt nie zareagował ? Nikt tego nigdzie nie zgłosił? Powinny zostać wyciągnięte surowe konsekwencje. Tylko nie w stylu Kononowicza że 25 lat więzienia lub 100 złotych grzywny

turor

2024-04-12, 14:18
Jej ciało jej wybór :D

Kutazz

2024-04-12, 14:47
j***ło, i to wcale nie z pieluchy xD

M800

2024-04-12, 14:57
Przynajmniej stary nie sp***olił jak przeciętny asfalt

HabaźPOLAND

2024-04-12, 15:05
Odj***lo już temu bonusowi.Jeszcze wąsy sobie zapuścił.

samspadaj

2024-04-12, 15:28
ich dziecko ich strata ich sprawa. jedyne co tu jest poj***ne to pokazywanie tego całemu światu. człowiek posługuje się dziś internetem jak pierwsi ludzie posługiwali się ogniem - parzą sobie ręce, dupę, oświetlają genitalia i pokazują wszystkim to, co w nocy zawsze było niewidoczne. kiedyś się nauczymy. dajmy sobie tak z pół miliona lat.

baronturbina

2024-04-12, 16:21
Ustanack napisał/a:

to jest poj***ne


Tak, ale w gruncie rzeczy sam dziecko. Nie potrafię sobie wyobrazić co ci ludzie czuli. Zapewne wywołało to straszną traumę. I tak dobrze że nie odj***lo im.
Pomijając to że ze mogli wziąć ciało (chyba że jacyś cyganie brytyjscy czy coś). To smutna sprawa

pazuzu

2024-04-12, 17:00
W polsce by to pochodziło pod zbezczeszczenie zwłok kara do 2 lat paki. Dodatkowo pewnie liczyli na 800+ j***ne pasożyty :->

ritu4l

2024-04-12, 17:34
baronturbina napisał/a:

Tak, ale w gruncie rzeczy sam dziecko. Nie potrafię sobie wyobrazić co ci ludzie czuli. Zapewne wywołało to straszną traumę. I tak dobrze że nie odj***lo im.
Pomijając to że ze mogli wziąć ciało (chyba że jacyś cyganie brytyjscy czy coś). To smutna sprawa



Jak to nie odj***ło? Odj***ło i to dość konkretnie. Jestem w stanie zrozumieć ich ból. Potrzebują długiej terapii