18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudownie być mamą...

Baronessa • 2023-01-04, 20:47
Klasyk z serii: "Dziękuję ci mamusiu, że mnie nie abortowałaś".
Mamusia to @miraclebabyderekober. Ma na tiktoczku więcej filmików ze swoją wspaniałą pociechą.


piter1729

2023-01-04, 21:11
Zabrzmi p*zdowato jak stwierdzę,że dla mamy jest całym światem?

Robajson

2023-01-04, 21:14
Wygląda jak jakiś brzydki mops :lol: :lol: :lol:

PabloSkills

2023-01-04, 21:26
Dlatego są przypadki, że aborcja powinna być prawnie możliwa. Bo to jest męka dla rodziców... Dziecko rodząc się takie nie ma świadomości "normalności życia" a często też samo przeżywa swoistą mękę z powodu wad wrodzonych.

Geraldinio

2023-01-04, 21:29
i właśnie dlatego jako katolik jestem jednocześnie za aborcją. To dziecko, o ile przeżyje dłużej niż kilka lat, będzie miało piekło na ziemi. To jest nieludzkie i barbarzyńskie.

35i

2023-01-04, 21:40


HenrykS. napisał/a:

Wyjątkowo brzydkie dziecko.






Heliar

2023-01-04, 21:45
Geraldinio napisał/a:

i właśnie dlatego jako katolik jestem jednocześnie za aborcją. To dziecko, o ile przeżyje dłużej niż kilka lat, będzie miało piekło na ziemi. To jest nieludzkie i barbarzyńskie.



W takim razie nie jesteś żaden katolik, nie oszukuj się. Tam nie ma jestem za tym, a za tamtym nie. W żadnej wierze tak nie ma.

Gandalf

2023-01-04, 21:45
Z poczwarki przeistoczy się w pięknego motyla ;-)

Geraldinio

2023-01-04, 22:08
Heliar napisał/a:

W takim razie nie jesteś żaden katolik, nie oszukuj się. Tam nie ma jestem za tym, a za tamtym nie. W żadnej wierze tak nie ma.




W kościelnych statystykach jestem katolikiem i nim się czuję. Można jednocześnie wierzyć w Boga i nie ufać kościołowi, który wymyśla nieetyczne i podłe zasady rodem ze średniowiecza., pomijając już fakt masowego ukrywania pedofilii. To nie jest fundamentalizm islamski, gdzie albo jesteś totalnie we wszystkim za, albo kończysz ze ściętą głową, bo masz inne zdanie. Jestem klasycznym przykładem katolika niepraktykującego, i co mi zrobisz? złożysz wniosek o apostazję? :)

OpenStreetMaps

2023-01-04, 22:11
Brzoskwinie Płaskoowocowe typu Saturn, Ufo są bardzo smaczne i charakteryzują się małą pesteczką a jaki duży mózg ma to dziecko ?


Ogórek

2023-01-04, 22:13
Jeśli staniesz przed wyborem czy urodzić takie dziecko wiedząc że matka ojciec rodzina będą gotowi zawsze i o każdej porze pomóc to OK. Ale to utopia. Może pierwsze pół roku. Później przychodzi szarość dnia codziennego. Niepewność jutra. Zmęczenie. Rezygnacja. Nerwy. A jak mnie zabraknie. Ktoś musi zrezygnować ze swojego życia na rzecz drugiej. Ktoś musi pracować żeby utrzymać ten stan rzeczy. Leki są mega drogie. Bez pomocy panstwa fundacji jesteś bliżej śmierci tego dziecka. 24/7 365 dni w roku jesteś zawsze na wyciągnięcie ręki. Nie moze Cię nie być. Nie zastąpi nikt inny. Jestem za świadomym wyborem aborcji ,gdzie decyzję podejmuje matka lekarz i nikt inny.

Bajdonłej popaprańce , dzieciak wyjątkowo brzydki.

illuminati220

2023-01-04, 22:20
To jest córka Jabby The Hutt czy o ch*j tu chodzi?

Stockshark

2023-01-04, 22:28
pie**olnij się w pusty łeb z tą lewacką nowomową.
"Dziękuję ci mamusiu, że mnie nie zabilaś".
Kolejna typiara wybielająca słowem morderstwo. Pewnie jeszcze ludzi od homofobów wyzywa.

LouisdeFunes

2023-01-04, 22:43
aborcja przymusowa nawet bez głupich c**y która chce to urodzić