18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudownie być mamą...

Baronessa • 2023-01-04, 20:47
Klasyk z serii: "Dziękuję ci mamusiu, że mnie nie abortowałaś".
Mamusia to @miraclebabyderekober. Ma na tiktoczku więcej filmików ze swoją wspaniałą pociechą.


Love_is_Love

2023-01-05, 15:45
Bubbles napisał/a:

Każdy człowiek ma prawo do życia, brzydcy i chorzy również. Niestety, pro death nie jest w stanie tego prostego faktu zaakceptować. Widać, że kochająca się rodzina, mimo przeciwności losu, spędzają czas razem. Lewazkie zjeby wolałyby żeby dziecko skończyło rozerwane na kawałki w odpadach medycznych, a matka ze świadomością że je zabiła popadła w depresje.
Sam jesteś nieludzki o barbarzyński. Chyj a nie katolik

Nie dość ze pro death, to jeszcze simp ha tfu



Lecz się downie.

Geraldinio napisał/a:

i właśnie dlatego jako katolik jestem jednocześnie za aborcją. To dziecko, o ile przeżyje dłużej niż kilka lat, będzie miało piekło na ziemi. To jest nieludzkie i barbarzyńskie.



Nie wiem jak możesz łączyć bycie empatycznym/inteligentnym z byciem katolikiem?

cavern69

2023-01-05, 16:33
Ja bym do cyrku sprzedał.

karlos1986

2023-01-05, 17:26
Zabić to bo będzie straszyć normalne dzieci. A matkę wykastrować.

dawideqqq

2023-01-05, 17:59
Od pierwszej chwili rozstania się z ciałem ma dusza druzgocące lub radosne zrozumienie ogromu i potęgi świata, do którego weszła w przeciwstawieniu do nędzy i miłości wszystkiego, co zostawiła za sobą”.
Kto świadomie za życia odrzucił Boga, ten zostanie po śmierci przez
Niego odrzucony! Dusza jego pójdzie w “ciemności zewnętrzne", gdzie będzie “płacz i zgrzytanie zębów". Stamtąd nie ma już wybawienia ni powrotu.
Męka, której żadne słowa nie mogą dać pojęcia, przytomna, świadoma, beznadziejna, nienawistna i wieczna męka - oto stan, z którego żadna potępiona
dusza nigdy się już nie wydobędzie.

Kajter

2023-01-05, 18:16
Mnie zastanawia jedno. Dlaczego ta kobita chwali się tym biednym chorym dzieckiem na tiktoku? Ja mam zdrowe i piękne dzieci i zakazałem zonie wrzucać jakiekolwiek zdjęcia dzieci do internetu. Współczuję jej ale i boli mnie jej głupota.

paco_escobar901

2023-01-05, 18:51
Przecież to pójdzie na handel dla naprawdę chorych pedofili.

pipi71

2023-01-05, 22:32
h a l o ! nie kłóćcie się, wszyscy jesteśmy "sadolami" to nie ma sensu. ujawniacie tylko swoje poglądy. zostawmy te religijne i etyczne poglądy dla siebie. nie bądzmy wrogami, najlepszego w nowym roku!!!!!!!

Geraldinio

2023-01-05, 23:09
CheeseBeluga napisał/a:

Jeśli wierzysz w Boga, ale odrzucasz wszystko co proponuję ci Kościół Katolicki, to nie jesteś katolikiem tylko protestantą. "Kościołów" i wyznań protestanckich jest pierdyliard -wybierz sobie.




Nie odrzucam wszystkiego, tylko to co jest złe. A złe jest zmuszanie kobiety do urodzenia roślinki, która nie ma świadomości, przy której trzeba potem większość życia spędzić w biedzie bez pracy (opieka 24h/dobę). Złe jest zmuszanie jej, by urodziła kadłubek bez głowy. Wiesz co ta kobieta czuje, gdy przez wiele miesięcy ma w sobie praktycznie trupa??? Złe jest masowe tuszowanie pedofilii, złe jest popieranie jedynie słusznej partii, złe jest podejście papieża do wojny w Ukrainie, mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, ale nie będę się kopał z koniem, prawicowy beton i tak wie lepiej.

ander455 napisał/a:

Mi się wydaje, że jesteś po prostu zj***ny.
Katolik za aborcją. Taki z ciebie katolik jak z Koziej dupy trąba. Toć ty nawet po kolei przykazań nie wymienisz.



Taki z Ciebie chrześcijanin jak z koziej dupy trąba. Czy muszę akceptować zboczenia pedofilskie księży, bo jestem katolikiem? Czy katolicyzm narzuca cierpienie, bo tak?? Jaki ma sens 5 sekund życia noworodka bez głowy, a potem olanie kobiety, która jest w traumie i depresji, bo musiała tego trupa trzymać w brzuchu do samego końca... to jest k***a średniowiecze i jako katolik tego nie akceptuję.

eMCeONe

2023-01-06, 10:18
Geraldinio napisał/a:

i właśnie dlatego jako katolik jestem jednocześnie za aborcją. To dziecko, o ile przeżyje dłużej niż kilka lat, będzie miało piekło na ziemi. To jest nieludzkie i barbarzyńskie.



Nieludzkie i barbarzyńskie.. Podałeś właśnie dwie rzeczy, w których ludzie są akurat mistrzami...

Sater

2023-01-07, 03:19
o k***a Uma

Agoreth

2023-01-07, 07:05
I oczywiście tik tok. Trzeba jakoś spieniężyć ten poj***ny fuck-up za pomocą reklam. Matka do odstrzału.

xmen

2023-01-07, 09:35
W Polsce dostałaby jeszcze 4000 pln dodatku

NosaczPL

2023-01-07, 14:44
Badtorro napisał/a:

płakać się chce od patrzenia na to.
To samo funduje nam Kaja Kodek z Rydzykiem i Kaczyńskim do pary
szkoda że ciebie stara nie abortowała. Średnie IQ w Polsce wzrosłoby



takiego głupiego lewaka jak ty już dawno powinni wyskrobać ! jednego debila mniej...

pytolsky

2023-01-08, 13:47
petru23 napisał/a:

Sam jestem ojcem niepełnosprawnego dziecka



I jak rozumiem pie**olenie Lempart, że twoje dziecko było na jakimkolwiek etapie rozwoju "mniej ludzkie" od innych dzieci ci już nie przeszkadza? To gratuluję. Powiedz swojemu synowi/córce/jakiejkolwiek innej z 2137 płci, że jest podczłowiekiem.