18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudownie być mamą...

Baronessa • 2023-01-04, 20:47
Klasyk z serii: "Dziękuję ci mamusiu, że mnie nie abortowałaś".
Mamusia to @miraclebabyderekober. Ma na tiktoczku więcej filmików ze swoją wspaniałą pociechą.


Magiczna_Mysz

2023-01-04, 23:40
Chyba wyświetleniami na tiktoku
piter1729 napisał/a:

Zabrzmi p*zdowato jak stwierdzę,że dla mamy jest całym światem?


Heliar

2023-01-04, 23:42
Glutos napisał/a:

Wychowałem się na wsi. Pamiętam jak kiedyś kocica urodziła młode, które były jakieś zdeformowane i nie zgadniecie ale kot jest mądrzejszy od niektórych ludzi. Kocica zostawiła te małe koty a było ich dwóch na pastwę losu. Podświadomie i instynktownie zostawiła chore nie nadające się do kontynuacji gatunku młode. Tylko człowiek głupi we własnym egoizmie hoduję takie kaleki myśląc, że to jest dobro, że to jest altruizm. Wychowują ludzie tak zdeformowane dzieci bo sami chcą się dowartościować, to jest chore, już widzę jak ludzie z chorobami genetycznymi mają dzieci. Na Srik toku sporo tego typu filmów gdzie baba z wrodzoną karłowatością razem z chłopem z takim samych schorzeniem mają dziecko albo baba z wrodzoną łamliwością kości z takim samym zj***nym chłopem płodzą dziecko, które rodzi się jeszcze bardziej schowane jak oni. Ludzie się popie**oleni.



Dlatego powinno się robić badania, żeby wiedzieć czym można obciążyć potomka i wtedy się decydujesz znając ryzyko. Tak postąpił by człowiek odpowiedzialny.
Z dalszej twojej wypowiedzi wnioskuję, że nikt cię nie kochał i tobie te uczucie też jest obce, bardzo to... na czasie.

kulawiec

2023-01-04, 23:42
Mogło by być gorzej, np. mógłby być czarny. A tak to jeszcze nawet będąc kotlemokiem może zostać Hawkinsem.

FourthIllusion

2023-01-04, 23:46
Geraldinio napisał/a:

i właśnie dlatego jako katolik jestem jednocześnie za aborcją. To dziecko, o ile przeżyje dłużej niż kilka lat, będzie miało piekło na ziemi. To jest nieludzkie i barbarzyńskie.



No jak przeciez wszystkie osrodki dostaja kupe kasy za utrzymywanie takich warzyw przy zyciu, to jest biznes napedzany przez kosciol, a jak ktos twierdzi ze jest inaczej to zapraszam do osrodkow ktore sie takimi warzywami zajmuja, pracowalem przy tym "biznesie" kilka lat i zdania nie zmienie kazdy taki osrodek nadaje sie do utylizacji, te dzieciaki jak i dorosli sa hodowani dla zyskow, i to najczesciej koscielnych instytucji, ha tfu na tych sk***ysynow

ksl0987

2023-01-04, 23:50
W imię czego męczyć tak swoje dziecko?

envy13

2023-01-04, 23:50
no i jak tam katolickie sp***oliny?

polakwrocek

2023-01-04, 23:59
Tak tak...
jestem pewien że wśród żydów zabitych przez Niemców też pewnie znalazł się morderca, statystycznie 1 na 100 000 ludzi zawsze się znajdzie.
Więc można wywnioskować że w jakiś poj***ny sposób uzasadnia to mord na pozostałych prawda ?

Lewica chce aborcji na życzenie, za darmo gdziekolwiek i kiedykolwiek.
A nie w przypadkach beznadziejnych.

wojtekpwse

2023-01-05, 00:21
Sorry ale to jest poj***ne.

Pawehan

2023-01-05, 00:48
polakwrocek napisał/a:

Tak tak...
jestem pewien że wśród żydów zabitych przez Niemców też pewnie znalazł się morderca, statystycznie 1 na 100 000 ludzi zawsze się znajdzie.
Więc można wywnioskować że w jakiś poj***ny sposób uzasadnia to mord na pozostałych prawda ?
Lewica chce aborcji na życzenie, za darmo gdziekolwiek i kiedykolwiek.
A nie w przypadkach beznadziejnych.



Weź się pie**olnij w łeb ,mówisz że lewica chce zabijać dzieci bo tak się im podoba i już. Pisowski przekaz telewizji TVP .

xalk

2023-01-05, 01:03
prawackie katolopojeby walą konia pod takie dzieci, bo przecież to cud i bóg tak chciał

bansheex

2023-01-05, 01:39
Bubbles napisał/a:

Każdy człowiek ma prawo do życia, brzydcy i chorzy również. Niestety, pro death nie jest w stanie tego prostego faktu zaakceptować. Widać, że kochająca się rodzina, mimo przeciwności losu, spędzają czas razem. Lewazkie zjeby wolałyby żeby dziecko skończyło rozerwane na kawałki w odpadach medycznych, a matka ze świadomością że je zabiła popadła w depresje.
Sam jesteś nieludzki o barbarzyński. Chyj a nie katolik

Nie dość ze pro death, to jeszcze simp ha tfu



Prawo do życia i prawo do godnej śmierci. Ja to bym dostała depresji jakbym miała takie coś urodzić i wolała bym umrzeć jeszcze w ciąży niż żyć z myślą, że moje dziecko przyszło na świat się męczyć przeze mnie. Sama też nie chciała bym żyć w takim stanie. Czasem śmierć jest aktem łaski i człowieczeństwa. Nikt nie zasługuje na to by przymusowo trwać w takim stanie bo życiem tego nie nazwę. Z rodziną już o tym gadałam i każdy w razie zostania rośliną życzy sobie eutanazji bo nikt nie chce być odarty z godności i męczyć się bez końca.

ander455

2023-01-05, 01:39
Geraldinio napisał/a:

i właśnie dlatego jako katolik jestem jednocześnie za aborcją. To dziecko, o ile przeżyje dłużej niż kilka lat, będzie miało piekło na ziemi. To jest nieludzkie i barbarzyńskie.



Mi się wydaje, że jesteś po prostu zj***ny.

Katolik za aborcją. Taki z ciebie katolik jak z Koziej dupy trąba. Toć ty nawet po kolei przykazań nie wymienisz.

Siriuz

2023-01-05, 01:40
Dajcie spokój z tym bogiem. Nie ma go i już. Jak się postaramy to może kiedyś zbudujemy sobie takiego.

Lilith95

2023-01-05, 01:42
Ale obrzydliwe paskudztwo, takie coś już w łonie powinno się eliminować.