18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CS please stay alive

aven1 • 2012-09-01, 20:03


Jak wiadomo, cs 1.6 powoli ustępuje miejsca zrobionej typowo dla hajsu wersji GO.

jak bylo, to slabo tagowane!

HudyWP

2012-09-02, 14:57
Poproszę Tytuł utworu :)


CS1.6 for live <3

Xervos

2012-09-02, 15:03
Ja tam wolę Combat Arms ;)

Gl0BaL

2012-09-02, 15:57
To nie tak że CS:S, CS GO są gorsze od 1.6.

CS 1.6 to przedewszystkim ogromne możliwości w skryptowaniu i tworzeniu bardzo grywalnych modów, np. Zombie, Easy Block, Surf, KZ i dziesiątki, nie... setki innych modów.
Jak CS Go miałoby możliwości modowania takie jak 1.6, to szybko byśmy przeszli na nową wersję CS'a. Oczywiście (zapewne) tak nie będzie, w CS:S jest tylko kilka dupnych i zj***nych modów, tylko Zombie Escape trzymało poziom...

monto

2012-09-02, 16:15
Hejtuja to tylko Ci co albo nie grali albo nie umieli grac, mi aż się łezka w oku zakręciła oglądając ten filmik i przypominając sobie stare czasu jak za młodu grało się z kumplami do białego rana i oglądało na żywo poczynania naszych na globalnych turniejach z komentarzem Morgena i Sawika

.3lite

2012-09-02, 17:58
CS to zwyczajny mod do najlepszej gry wszech czasów czyli Half Life i tyle w tym temacie.

chocolatepope

2012-09-02, 18:00
Zabawne, że obecnie na Steam CS 1.6 kosztuje jakieś 8€ (lub 12€ w wersji Anthology).

Taniej niż "robiony typowo dla kasy" CS:GO ale trzeba pamiętać, że 1.6 został stworzony prawie TRZYNAŚCIE lat temu.*

Ile w ogóle kosztuje "robiony typowo dla kasy" Global Offensive? 10,99€! Dla porównania Call of Duty MW3: 59,99€.

Także bez pie**olenia i stękania.

Btw, nie podoba się? Nie grać.


*w sklepach od 8 listopada 2000 (wersja pudełkowa)

Tucuk

2012-09-02, 18:37
HudyWP,

Maybeshewill - He Films The Clouds Pt.2 prosze.

Aftar2

2012-09-02, 19:15
Prezioo napisał/a:

Ile mozna grac w to kwadratowe gowno ?





tyle samo co w Q3A, Red Alert 2, czy Warcraft 3


po prostu sentyment

Gogul

2012-09-02, 20:07
1:11 jak można tak siedzieć ryjem w monitorze? :homer:

RaWoon

2012-09-02, 23:19
nie maja dziewczyn ale maja siebie... jakie to slodkie ja pie**ole

Dzawor

2012-09-03, 02:57
HudyWP napisał/a:

Poproszę Tytuł utworu :)


CS1.6 for live <3




Maybeshewill - He Films The Clouds Pt.2

AnteTheOne

2012-09-03, 16:07
shogo napisał/a:

cs16/cscz/css/csgo
cs16najbardziej popularny

cscz druga część na tym samym silniku co cs16 więcej z niego wyciska[nietypowa historia produkcji bo jełopy którzy robili cscz na początku robili go jak hl1 pod singla potem vafel się za niego wzioł i wyszła nawet przyzwoita gra ale olana bo durzo więcej od 16 nie oferowała]

css praktycznie 2 gry w 1 1 css był z hl2 po tem go zj***li zmieniając silnik na orangeboxa bo się leniom nie chciało aktualizować starszego silnika zryli hitboxy itp


csgo jest robiony na orangeboxie jak css po przeróbce , ma nowe modele ale silnik oraz część textur jak w css oraz konsolowy styl menu gry czy menu kupowania zraża na początku




Nie wiem od czego zacząć, hm .. w sumie mówisz prawie samą prawdę, aczkolwiek w twierdzeniu 'cs16/cscz/css/csgo' zapomniałeś jakże ważnej części cs 1.5 ? ;-) nie lliczmy half life'ów bo rozmawiamy tylko o cs'ie a nie o silnikach itp ;d no i chciałbym się tylko przyczepić jeszcze do - "wzioł - WZIąŁ" , "durzo - DUżO " ! :D Pozdrawiam fanatyków CS'a, nie zwracajcie uwagi na sezonowców mimo, że każdy z nas starych graczy counter-strike'a przestał grać i tak wiem, że wrócimy do esl i będziemy kiedyś jeszcze pykać ;d ! Piwko !

Keepo

2012-09-03, 18:53
tihomax napisał/a:



Maraton 6 godzin, o łał k***a. Musisz być ze stali człowieku



Sorka miszczu miecza paladynie na 120 dla Ciebie 6 godzin przed komputerem to pewnie rozgrzewka przed miesiącem nou lajfjenia :samoboj:

nieja

2012-09-04, 19:28
Prawda jest taka, że ta gra ma większą grywalność od wielu nowych produkcji. Starsze gry przyciągały gracza grywalnośćią a nie grafiką. Kupiłem niedawno cs:go, bylo to najgorzej wydane 10 funtów w życiu. Gra włączona 3x, a teraz będzie gnić na steamie.. A ja niestety standardowo musze wrócić do 1.6 albo quake 3,

shogo

2012-09-05, 15:41
mam all cs ,teraz dostałem od kumpla cs go i mu serwer ffa robię .
nawet fajnie się gra , nowe granaty są największym plusem tej odsłony csa.

plusy które zauwarzyłem w csgo w porównaniu do css:
nowe typy granatów :zapalający oraz wabik . dają kilka nowych niezłych taktyk /możliwości co odświeża serie oraz daje fajne praktyczne nowe opcje taktyczne.
np: dymny + wabik nieźle odwraca uwagę [trudniej ogarnąć z której strony przeciwnik atakuje ] zapalający [zasłania trochę jak dymny ,dobry w ciasnych miejscach :) korytarze długie itp odgradza zagradza na moment wejścia itp

co do broni to fanboje będą się rzucali o tłumiki oraz że podwujne pistolety teraz też u ct

a i jeszcze bym zapomniał,da się boty przejmować przez co są niezłe jaja jak cie kumpel uwali kilka razy podczas jednej rundy,oraz ogólnie nie cza czekać aż boty popadają tylko można pograć nimi.

ps: jak ktoś ma csgo i chce pograć,pomóc mi przy servie to zapraszam,ślijcie info na pm