18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CS please stay alive

aven1 • 2012-09-01, 20:03


Jak wiadomo, cs 1.6 powoli ustępuje miejsca zrobionej typowo dla hajsu wersji GO.

jak bylo, to slabo tagowane!

kuber89

2012-09-02, 01:43
@ masz dużo racji ale pamietaj ze są ludzie ktorzy mimo postępu lubią srać w śmierdzących drewnianych budkach :D

lordkowal

2012-09-02, 01:49
counter strike skonczyl sie na 1.6... nikt w GO nie bedzie gral tak dlugo jak w 1.6
tysiace godzin zmarnowanych przed komputerem. specjalny system i config byleby na starym sprzecie miec 100fps :) piekne czasy :D

Keepo

2012-09-02, 01:51
I już nie będzie maratonu z mixami po 6 godzin od 20 do 2 w nocy... Jak ten internet się zmienia :c

ti...........ax

2012-09-02, 01:57
Newgate napisał/a:

I już nie będzie maratonu z mixami po 6 godzin od 20 do 2 w nocy... Jak ten internet się zmienia :c



Maraton 6 godzin, o łał k***a. Musisz być ze stali człowieku

wangog

2012-09-02, 02:34
Chyba każdy kto ma internet zagrał w "kantera" - gra jest zajebista i kończy się pewna era a dlaczego? Bo "Jak nie wiemy o co chodzi, to wiemy o co chodzi"...

Hasak

2012-09-02, 02:35
Mam kilka uwag co do tego video.
Najpierw o cs 1.6. To była, jest i będzie genialna gra, przynajmniej dla mnie. Ale niestety młodszych graczy teraz interesują tylko mody tj. bf2, cod, zombiemod i wszelkie inne 4fun, nie wzmocnią oni w przyszłości profesjonalnej sceny cs'a. Cała reszta grywa w nowsze produkcje jak bf2. Druga sprawa to jest wsparcie dla nowszych technologii którego 1.6 growej gospodarce nie zapewnia. Jakby nie patrzeć 1.6 bazuje na silniku z 97r. Im mniejsze zainteresowanie (w tym momencie spadkowe), tym mniejsze zaangażowanie sponsorów. Co za tym idzie, nie ma nagród pieniężnych, a co za tym idzie? Poważne organizacje nie zainteresują się turniejami. Ofc jak narazie kaska jeszcze jest, ale coraz mniejsza już.

Oczywiście sam jestem zdania, że grafika to nie wszystko. Ale co tu zrobić, gdy już teraz bardzo trudno znaleźć dobry serwer, na którym pograć można bez zbędnych modowych pierdół, a gracze są w miarę kulturalni. Cziterów też od groma. Trudno mi to mówić, ale koniec 1.6 jest bliski. Nawet Golden Five (a raczej Four, ale o tym za chwile) ostatnio dali znać fanom, że chcą się skupić na GO. To trochę fatalistyczne podejście, ale cóż. Jestem realistą.


Co do samego video. Filmik jest trochę taką prośbą do graczy i ich organizacji aby nie przerzucali się na GO. Powinien ukazywać bardziej historyczne i epickie momenty cs'a, a nie tylko z ostatnich 2 lat. A w pierwszej kolejności pokazują nam NaVi(młodą organizację), SK po transferach, z tym szwedzkim pedałem, no live'em i pozerem Get Right'em... potem jest w końcu nasza Polska Golden... four :/ bo już nie z LUq'iem z tym swoim "OGIEN k***A!!!" tylko półgłówek pasha. Z Golden Four pokazywany jest ciągle rozmiękczony Generał Taz. Kubena nie widać. Neo chyba tylko raz, mimo, że to najlepszy gracz cs'a 1.6 w całej jego historii.

Pozdro ;-)

siedlik

2012-09-02, 03:28
Jebac tego CS, ile mozna w tego gowno grac ?

nanab

2012-09-02, 07:15
Kanciasta gierka dla ćwirćmózgów którzy nie ogarniają tibji

Dzoyo

2012-09-02, 07:48
@up Ty tak serio ? :/

shogo

2012-09-02, 09:05
cs16/cscz/css/csgo
cs16najbardziej popularny

cscz druga część na tym samym silniku co cs16 więcej z niego wyciska[nietypowa historia produkcji bo jełopy którzy robili cscz na początku robili go jak hl1 pod singla potem vafel się za niego wzioł i wyszła nawet przyzwoita gra ale olana bo durzo więcej od 16 nie oferowała]

css praktycznie 2 gry w 1 1 css był z hl2 po tem go zj***li zmieniając silnik na orangeboxa bo się leniom nie chciało aktualizować starszego silnika zryli hitboxy itp


csgo jest robiony na orangeboxie jak css po przeróbce , ma nowe modele ale silnik oraz część textur jak w css oraz konsolowy styl menu gry czy menu kupowania zraża na początku

Jab7kO

2012-09-02, 10:05
Wyłączyłem muzykę i czar prysnął...

Dalione

2012-09-02, 10:07
I tak wolę Wolf:ET

woccow123

2012-09-02, 10:18
Jak widzicie pacmana to się wzruszacie jak dziewczynki i mówicie "to była giera" A CSa 1.6 nazywacie kwadratowym gównem, które wkońcu odświeżają... Bo widzicie jak w przypadku pacmana liczy sie grywalność a nie grafika. Grłem(katowałem) różne FPSy, w CSa najdłużej i powiem, że żadna nie może sie mu równać

borniak1991

2012-09-02, 10:27
Cytat:

Jak wiadomo, cs 1.6 powoli ustępuje miejsca zrobionej typowo dla hajsu wersji GO.



Czy 10$ to az taki majatek? Jaka oni z tego kase nabija? No troche powagi...