18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CS please stay alive

aven1 • 2012-09-01, 20:03


Jak wiadomo, cs 1.6 powoli ustępuje miejsca zrobionej typowo dla hajsu wersji GO.

jak bylo, to slabo tagowane!

Costa

2012-09-02, 10:44
Nie tylko cs 1.6 podupada. Wiele graczy z Coda przechodzi na cs:go. Np. brat mojego dobrego kumpla z klasy - Fear Factory ryan. Cały team z coda'4 przechodzi na go i fear factory rezygnuje całkowicie z coda ;)

Halibut

2012-09-02, 10:47
pie**olicie niektórzy... CS 1.6 jest najlepszy bo jest najtrudniejszy. Fatality skakał z gierki na gierkę i w każdej zostawał mistrzem bo wystarczy pograć tydzień w quejka czy inne gówno i już się umie grać. W CS 1.6 trzeba było ćwiczyć latami a i tak tylko nieliczni dochodzili do perfekcji. To odróżnia 1.6 od innego gówna.

Ktoś porównał CSa 1.6 do kibla... To właśnie CS 1.6 jest jak zwykły, normalny porcelanowy kibel podczas gdy te nowe BFy, CODy i inne gówna są nowoczesnymi, zautomatyzowanymi kiblami strzelającymi kwasem solnym w dupę i wykręcającymi jaja... ch*j, że boli i zabija, ważne, że dla masy debili jest to 'nowoczesne'.

Dymekx

2012-09-02, 10:53
Co to za j***ny patriotyzm do gry? k***a to tylko gra, może mamy jeszcze zaśpiewać "śpij kolego..."?

PatryksQ

2012-09-02, 11:29
1.41-2.16, 2.46-3.17 Najsłynniejsi ludzie w historii cs 1.6! TO nasi Polacy: Lord, Kuben, Pasha, Neo i Taz, oraz na początku zamiast Pashy Luq :)

blendziooh

2012-09-02, 11:35
2 lata temu przestałem grać w CSa po 5 letnim napie**alaniu. Przegrałem ponad 2000h na samym steamie, a przed steamem miałem też non steama. To by była genialna gra, gdyby nie było cziterów.
Do poprawki tylko system trafień (czasami noga to była głowa) i ta gra jest nieśmiertelna.
Niestety każdą grę niszczą cziterzy. GO też już została rozpracowana bo widziałem na youtubie jak gość z ab i wh zapie**ala.

TheRethet

2012-09-02, 12:28
Prezioo napisał/a:

Ile mozna grac w to kwadratowe gowno ?


klasyke tego pokroju trza czcić w pewien sposób wiec stul pysk i idź dalej grać w swoje call of duty mw 3 na xboxie z komunii

woodbine

2012-09-02, 12:40
3 lata grałem w tą gre, przegrałem jakoś 3k godzin i niczego nie żałuje, ale więcej w to grać nie będę :d A wy mierne bobki hejtujecie cs'a a graliście pewnie tylko jakieś ffa u mietk@... Nikt pewnie z was nie poczuł rywalizacji w ligach takich jak esl/lc/gb/ap...

PushTheTempo91

2012-09-02, 12:51
Warzywa j***ne cs:go'wno to typowa maszyna na kasę, czemu 10$? bo k***a wszyscy którzy mieli kontakt z 1.6 mogą sobie pozwolić na zakup tego gówna przez co Valve z łatwością dociera do starych graczy no i do nowych zwolenników kolejnej części Cs'a z oprawą graficzna najnowszych gier battlefield/callofduty, Gra jest sk***iałą podróbką Cs 1.6, nikt w to nie będzie grał, po 1/2 roku to ogarną i nie będzie światowych turniejów Cs'a, i to będzie koniec ery Counter Strike'a.

bleszta

2012-09-02, 13:35
@Prezioo
uwierz mi długo ;)

Dimetylotryptamina

2012-09-02, 13:38
Ja pie**ole.. zmieńcie gre.. grafika minimum call of duty 4. Please :)

twor4ss

2012-09-02, 13:47
Prezioo napisał/a:

Ile mozna grac w to kwadratowe gowno ?



Pewnie cie kumple z gimbazy rozpie**alali jak gnój po polu i żal ci dupe ściska, że ktoś umie ogarnąć na tyle grę by jeszcze na tym zarobić...

fejzez

2012-09-02, 14:02
ustępuje tylko dlatego że iem/wcg/eswc/esoul/dreamhack(choć nie potwierdzone w 100% ale można się domyślić) czyli najważniejsze imprezy w roku przestały wspierać cs 1.6. Ludzie którzy z tego żyli nie widzą sensu w to grania... nie ma imprez ktore wspierają 1.6 nie ma hajsu to jest chyba logiczne ...

o to cała historia czemu 1.6 ustępuje cs:go

gerwant

2012-09-02, 14:22
Cs się nie nudzi, jest kultową grą, czego nie trzeba udowadniać. Takie teksty "Ile można w to grać", "grafika zj***na" są bez sensu. Ludzie którzy tak mówią pewnie nigdy nie mieli z nią styczności albo wpie**alają się w ogólny temat "gier" który ich nie dotyczy. Są tacy którzy grają w pasjansa godzinami albo w tetrisa i jest ich nie mało.

mjrZenada

2012-09-02, 14:28
Prezioo napisał/a:

Ile mozna grac w to kwadratowe gowno ?



Zrób przysługę nam wszystkim i idź powieś się...

Mar$ki

2012-09-02, 14:51
Polacy górą! :D