18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Crash test Thinkpad

staruchazpalcemwd • 2014-03-09, 20:03
Test wytrzymałości firmy Lenovo.

I Ty możesz poćwiczyć ze swoim laptopem :ok: W zabawie przewidziane są: bitwa na śnieżki, podnoszenie ciężarów, wizyta w kriokomorze :amused: oraz joga. Niestety na koniec się troszkę "makijaż" rozmazał, ale i tak warte obejrzenie



Szukane i nieznalezione.

seattle

2014-03-09, 20:05
T61P idzie jak burza już kilkanaście lat polecam

Ek...........em

2014-03-09, 20:22
W latach dziewięćdziesiątych nie stać było mojej rodzinki na komputer i dlatego wk***ia mnie ten smarkaty złamas z filmiku. Oddałby sprzęt do najbliższego domu dziecka, szkoły czy jakiemuś mniej majętnemu sąsiadowi z dzieckiem a nie k***a rozwalać i to jeszcze nagrywać. pie**olony zjeb z bogatej rodzinki. Naplułbym mu w ryj i też to nagrał. A później na Sadola wrzucił.


Tak, wiem - idę po maść.

staruchazpalcemwd

2014-03-09, 20:31
up Ale to jest test wytrzymałości, pokazuje ile może laptop znieść. Widać, że nie obejrzałeś. A matryca to był wypadek przy pracy. Poza tym kto powiedział, że to mój filmik? :roll:

Ek...........em

2014-03-09, 20:35
star*chazpalcemwd napisał/a:

Poza tym kto powiedział, że to mój filmik? :roll:



No właśnie. Bo na pewno nie ja. :-)

hubi96

2014-03-09, 20:46
Wysuszą obczyszczą i pójdzie na alledrogo...... no i h*j zapomniałem przecież że to nie polska...

is...........ay

2014-03-09, 20:48
Największa krzywda, jaka stała się tej maszynie to zainstalowany hłyndołs. Chociaż napis "Vitajte" mnie nawet rozbawił. :)
Co do matrycy, to żaden problem wymienić. ;-)

takija

2014-03-09, 21:14
Mam lenovo.....nie polecam ;/

Mkazik1

2014-03-09, 21:31
A wiecie po co jest ten czerwony guzik po środku klawiatury?! Do sterowania kursorem. Dwa lata laptop mam dopiero się dowiedziałem.

archon44

2014-03-09, 21:37
@takija
lenovo dobre, ale tylko thinkpad.

is...........ay

2014-03-09, 21:40
@up: ThinkPad najzajebistszy w świecie, ale tylko od IBM-u, ewentualnie pierwsze modele lenova, jak jeszcze mieli obudowy z poprzednich modeli na składzie. Trzeba tylko kernela skonfigurować, żeby wycisnąć z niego jak najwięcej, bo sprzęt trochę słaby jak na nasze czasy, ale po configu i z jakimś lżejszym środowiskiem graficznym to śmiga jak poj***ny. :D

Wyobraź sobie, że lenovovovo wprowadziło do najnowszych ThinkPadków… klawiatury wyspowe! W pale się nie mieści! :glowawmur:

urteusz

2014-03-09, 22:22
Mój lapek (lenovo) gdybym go do zamrażalki włożył to bym ją rozmroził...

TypowyPolak

2014-03-10, 15:46
Ja osobiście mam Flexa obecnie wcześniej miałem Z750 , N3000 200. Ogólnie zdania są podzielone niektórzy mówią, że są ch*jowe ( Użytkownicy Acera) a niektórzy sobie chwalą, ja sobie chwale i to jak !
Kilka rzeczy które powinniście wiedzieć a nie wynikają z filmiku.
1. Jeśli spadnie Ci na podłoge, to masz podłoge do wymiany.
2. Jeśli padnie Ci ogrzewanie, spokojnie możesz nim zimą nagrzać pokój.
3. Nie bo się wody, inaczej ona od niego wręcz sp***ala
4. Moja narzeczona zrobiła nieświadomy test zalania, nie wiedziała że 1L wina na klawiature to za mało, czuł niedosyt obraził sie i działa nadal.
5.Jeśli wożony w samochodzie, musi być przypięty pasami albo ch*j wie czym. Potężne hamowanie ze 100 do 0 jak mi przypie**olił w kokpit do tej pory jest porysowana. Lenovo vs Hyundai i40 1:0

Innymi słowy są cholernie wytrzymałe niezawodne i fajnie wykonane ! Polecam :D


czarnyblack

2014-03-10, 17:15
Mam lenovo t61 i ostatnio spadl mi z parapetu na panele, o dziwo panele nie sa do wymiany ; ) Muzyka jak grala, tak grala nadal i nawet nie przywiesil sie.