18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

Ak...........ja

2014-05-31, 20:20
M napisał/a:



Jesteś aspołeczna.



No czo Ty? :emo:

GKC

2014-05-31, 21:33
Akinezja napisał/a:

Większość ludzi, a najbardziej ciapaki.



Ciapaki tonie ludzie ._.

pi...........13

2014-06-01, 19:38
k***a, mnie to wk***iają ludzie grillujący za oknem - z każdej strony ściana z czerwonej cegły, podwórko 5x20 wyłożone kamieniami, a oni grillują zawzięcie. Mogli by mnie k***a zaprosić. A tak ogólnie to mnie wk***iają wszyscy ludzie, tylko nie ty - Bubbles. A zwłaszcza ludzie, którzy są ci bardzo bliscy i obiecują gruszki na wierzbie przez długie lata, kiedy dla nich pracujesz, a później dostajesz soczystego strzała w łeb i sp***alaj. Wk***iają mnie ludzie, ogólnie. Wk***iają mnie obcokrajowcy, którzy traktują cię jak śmiecia, chociaż, że odpie**alasz dla nich zajebistą robotę za śmieszne pieniądze. Wk***iają mnie ludzie, którzy się mnie boją, bo jestem inny. Wk***ia mnie moja klawiatura, bo po piętnastu latach klawisz 2 przestaje działać, albo i 2 nie 2. Jednak klawiatura Turbostar, to porządny sprzęt. Wk***ia mnie ten świat. Czasami wszystko mnie wk***ia, ale wtedy muszę się mocno naj***ć, tylko nie ma z kim... Dwa tysiące kilometrów od domu... Kiedyś się porządnie wk***ię. Jestem cierpliwy, ale wszystko się kiedyś kończy. A później będę żył sobie spokojnie, bez zmartwień i narzekań. Ptaszki będą sobie k***a ćwierkały, a słoneczko będzie k***a świeciło, tylko dla mnie.

~LeweOkoSaurona

2014-06-01, 22:08
Wk***iają mnie wszystkie te młode matki, co gziły się na potęgę i dzisiaj zapie**oliły mi całego pejsbuka zdjęciami swoich bękartów w milion pińciuset pozach. ch*j mnie obchodzą ich małe bastiuchy, których połowa nawet nie pozna swoich ojców, bo zagięli w akcji (albo tuż po akcji) za remizą, czy w innych krzokach. :evil:

Kaśka

2014-06-04, 18:51

Tak ta reklama wk***ia mie mega bardzo!
Le peti marseli kuuuuuuuuuuuuuuurwa!

sa...........os

2014-06-04, 19:59
Nie dość że goła, smyrająca się baba, to jeszcze daje typowi powąchać na koniec. Paweł Tuchlin ps. "Skorpion" żeby sobie tak powąchać, musiał posuwać się do mordu. Podobno dotykał ofiary w różne miejsca, a potem nie mył ręki nawet i tydzień, by móc delektować się ich le petit marseli! Z tym że on chyba umiał rozróżnić ten zapach od kwiatu pomarańczy... Ot, taka głupia dygresja.

Mr.Drwalu

2014-07-06, 12:51
Jak mnie wk***ia ta popie**olona reklama Pepsi! :gniew:
Do tego wszędzie w jakieś reklamie, filmie, serialu i ch*j wie jeszcze w czym musi być dodany zj***ny murzyn. :hitler:


~LeweOkoSaurona

2014-07-12, 13:51
Sadistic napisał/a:

zj***ny murzyn. :hitler:



Apropo zj***nych murzynów, nic tak mnie nie wk***ia, jak ten czarny ku*as z reklamy oldspice'a co drze mordę i buja cycami.

sa...........os

2014-07-14, 20:58
Praca, urzędasy, praca, zarobki, praca, perspektywa bezpłatnych nadgodzin, praca, brak urlopu, praca, x lat zmarnowane na kończenie bezużytecznych studiów technicznych, praca, kaczyński, praca, tusk, praca, macierewicz, praca, minimalna krajowa, praca, społeczeństwo, praca, donosiciele strzelający z dupy z nadzieją że ustrzelą awans, praca, przemijanie, osobowość neurotyczna, nieokiełznana żądza mordu, praca, urzędasy po raz drugi, urzędasy po raz trzeci, sprzedane! i to że cały cykl psychoterapii kosztuje tyle, co zarobiłem przez pół roku. Sadistic w sumie też zaczął obsysać.


~tip.top

2014-07-16, 16:05
A mnie wk***ia złośliwość matki natury... Od 8 do 16 jak siedzę w pracy to mi słońce napie**ala przez okno że oślepnąć idzie. Temperatura jest taka, że wentylatory dmuchają gorącym powietrzem w ryj, człowiek się poci jak świnia... a jak kończę pracę i chcę iść na piwo w plener, albo pograć w siatkę, to punkt 16 zaczyna deszcz napie**alać. No :ja_pie**ole:

Duch

2014-07-22, 12:12
Tak jak pisał PraweUchoFroda wk***iają mnie mamusie fejbukowiczki. Rozumiem wstawić z jedno lub dwa zdjęcia dziecka ale nie napie**olić w każdej pozie, jak sra, rzyga, śmieje się jak jest zezowate, jak jest uj***ne, z mamusio na sankach, z mamusio bez sanek no k***a ludzie ja pie**ole. Cała ściana zaj***na urzyganymi gówniarzami z zezem rozbieżnym przez mamusie które myślą że wszystkich interesuje jej obsrane dziecko. :hitler: nosz k***a...

MichaU

2014-07-22, 12:38
Fez napisał/a:

Tak jak pisał PraweUchoFroda wk***iają mnie mamusie fejbukowiczki. Rozumiem wstawić z jedno lub dwa zdjęcia dziecka ale nie napie**olić w każdej pozie, jak sra, rzyga, śmieje się jak jest zezowate, jak jest uj***ne, z mamusio na sankach, z mamusio bez sanek no k***a ludzie ja pie**ole. Cała ściana zaj***na urzyganymi gówniarzami z zezem rozbieżnym przez mamusie które myślą że wszystkich interesuje jej obsrane dziecko. :hitler: nosz k***a...



A co za problem wyj***ć ze znajomych albo odznaczyć widoczność jej postów?

Mr.Drwalu

2014-08-08, 19:34
Wk***iająca reklama dla gimbusów. :-/


wytrzeszcz5

2014-08-09, 20:46
w odpowiedzi na pytanie z tematu :
JA :(
X