18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

karinata

2014-08-09, 22:01
Fez napisał/a:

Tak jak pisał PraweUchoFroda wk***iają mnie mamusie fejbukowiczki. Rozumiem wstawić z jedno lub dwa zdjęcia dziecka ale nie napie**olić w każdej pozie, jak sra, rzyga, śmieje się jak jest zezowate, jak jest uj***ne, z mamusio na sankach, z mamusio bez sanek no k***a ludzie ja pie**ole. Cała ściana zaj***na urzyganymi gówniarzami z zezem rozbieżnym przez mamusie które myślą że wszystkich interesuje jej obsrane dziecko. :hitler: nosz k***a...


Kolo, ale te dzieci to teraz absolutnie najważniejsza sprawa w życiu tych mamuś, tak samo jak ty byłeś kiedyś dla swojej. A że pejsik z ludźmi dziwne rzeczy robi, to zupełnie inna sprawa.

Wk***ia mnie nie rozumienie tak elementarnych rzeczy. :-P

Ta...........th

2014-08-11, 02:52
Wk***ia mnie głupota sp***olonych ludzi, którzy często się urodzili po 95 roku. Debilizm światowy mnie wk***ia, ale j***ć.

~LeweOkoSaurona

2014-08-13, 00:19
Interesowna bezinteresowność i postępujący tumanizm, szambo wybijające z ekranu telewizora i łaknący go imbecyle. Znawcy od wszystkiego i "fachowcy" do niczego. Społeczeństwo ze zdziczałymi wartościami i sekta, która kreuje światopogląd w tym kraju.

Delaney

2017-03-13, 21:43
mnie wk***ia woda ziemia hemoglobina

sw...........ny

2017-03-18, 14:28
Ignorancja, brak kultury.
Głupota, idąca w parze z bezczelną pewnością siebie.
I przede wszystkim bezsensowne rozmowy o rzeczach oczywistych, strasznie...
lub gdy kogoś dziwią rzeczy naturalne lub chociażby wnioski, do których może dojść 5letnie dziecko i to jeszcze z problemami rozwojowymi. :evil:

fantastico

2017-03-25, 01:07
1:13, piątek, ostatnie piwo, daleka droga do nocnego :/

Niratic

2017-06-17, 15:02
Jak mnie denerwuje ta reklama "little planet" na sadolu, na każdej stronie jest i odpala się z dźwiękiem, no szlag mnie trafia...

do...........ka

2017-06-17, 17:15
Gdy ktoś stawia buty na stole. Nieważne, że w pudełku, że dopiero, co kupione.
Pisząc w skrócie-brak kultury.

Duch

2017-06-18, 19:46
dobra.wróżka napisał/a:

Gdy ktoś stawia buty na stole. Nieważne, że w pudełku, że dopiero, co kupione.
Pisząc w skrócie-brak kultury.



No chyba że masz je na nogach a na stole się robi co innego to Ci już nie przeszkadzało :krejzi:

ciepson

2017-06-30, 23:16
Co mnie wk***ia, może będzie tego dużo a może nie.
Zaczynamy:
- motop*zdy na motorkach 50cc z gadką typu traktuj mnie jak motocyklistę mimo, że jestem małym fagasem i nawet nie stać mnie na ciuchy na moto.
- motop*zdy 2x - zapie**ala crossem przez pola uprawne i dziwi się, że sąsiedzi go nie lubią
- motop*zdy 3x - j/w tylko na innym moto - sport, naked, SM czy inny. Pędzi na złamanie karku przez miasto a inni mają patrzeć w lusterka, bo on i jemu podobne warzywa są wszędzie.
- motop*zdy 4x robienie z Maliny czy innego gniewnego ch*jozy jakiegoś guru, bo latał na moto i "OMG, WTF, LOL, prawilny ziomeczek umar na moto, OMG, niebieskie autostrady i lwg" i inne.
- starzy ludzie - jak to kiedyś było dobrze a teraz to "bida z nyndzą", komputry, motóry to dzieło szatana,
- starzy ludzie 2x - ich wzrok kiedy czekam na busa/błąkam się jak widmo po mieście/cmentarzu w mundurze.
Normalnie jakby samego diabła widzieli. Kątem oka się przyglądają (ja wszystko widzę) , ale kiedy ja patrzę niby to na nich to ściemniają, że coś fajnego leży na chodniku.
- ludzie (w różnym wieku) - "o żal jaką oni pogodę zapowiadali a jaka jest! OMG!" Miało być słoneczko a jest burza.
Jakby nie nauczyli się, że pogoda, jak kobieta, zmienną jest. Szkoda nawet śliny na takich marnować.
- ludzie 2x - jak to jest możliwe, że jadąc rowerem pracują ręce, albo plewiłem w ogródku i bolą mnie nogi a pracowałem/am rękoma. Ehh do takich to nawet nie ma co podchodzić. Ciało jest w jednym worku powięziowo - mięśniowym, czyli dysfunkcja w jednym segmencie daje objawy do pozostałych proksymalnych lub nawet dystalnych części.
- ludzie 3x zwłaszcza starzy - ten doktor jest dobry, bo mi coś znalazł a inny jest zły, bo wcześniej byłem/am i nic nie wykrył.
Debile do potęgi. Każda choroba ma swoje stadia rozwoju i objawy różnią się w poszczególnych okresach choroby.
- ludzie 4x znowu starzy - najgorliwsi komentatorzy mojego pierścienia z emblematem trupiej czaszki Huzarów Śmierci.
Niby Polak jesteś a sygnet jak nazista nosisz. Najpierw się dziadku doucz a potem komentuj.
Przyznam jednak, że Totenkopf jest nawet ładna a niemieckie oficerskie mundury z II wojny światowej były chyba najładniejsze ze wszystkich innych.
- chamstwo - no ja rozumiem, że Sadistic.pl, że Hard, ale kurna Ratoshi czy Fantastico starają się poprawić Wam humor to gnoicie ich równo. Trudno taki mają styl i qniec.
- komentarze n.t. moich trepów. Wiem duże, ciężkie i może nawet niepraktyczne i czasem brudne, ale potrafię za cholewę zmieścić portfel, nóż i jakieś duperele. Lubię duże buciory i nic z tym nie zrobię. Wzmocniony nosek, podeszwa + podkucia.
To taka broń typu one shot - one kill. Sąsiad się przekonał i teraz tylko "Dzień dobry" i podaje rękę jak człowiek a nie jak idiota.
- jak ktoś nie potrafi uszanować pamięci zmarłych.
- gniewnych komentatorów kiedy zastosuję zwrot "dla niego", który daje na kilometr Podlasiem.
Tak, że miśki życzę dla Was żebyście się ciepło trzymali, i żeby dla Was żony nie odmawiały.
Pozdrawiam :lol:

Cara_Al_Sol

2017-07-04, 15:06
W związku z kolejnym kiepskim tematem, chciałbym z tego miejsca wystosować krótki list z sugestiami dla administracji portalu Sadistic.pl
Moje intencje są szczere i mają na celu wyłącznie poprawę komfortu przy użytkowaniu portalu. Jesteśmy w okresie wakacyjnym, a to oznacza, że mamy doczynienia z dużą ilością kiepskiego materiału. Może jest to związane z feriami wakacyjnymi i większą aktywnością młodzieży szkolnej, nie wiem.
Proponuję dwie zmiany:
1) Przycisk dezaprobaty. Wirtualne piwo, to powszechnie akceptowalne wyrażenie apropaty lub sympatii dla postu/autora/inne. Proponuje przycisk, którym użytkownik mógłby określić uczucia biegunowo odległe o tych wcześniej wspomnianych. Proponuje np. Wiadro pomyj lub fekaliów (co w moim mniemaniu wyraża zawartość większości postów okresu wakacyjnego).
2) Przycisk Blokujący Konkretnego Użytkownika. Wierze, że każdy z użytkowników ma jednego kamrata, który szczerze go denerwuje. Aby zadbać o zdrowie każdego z nas, proponuje, aby była możliwość blokowania nie tylko tematów, ale także autorów (np. producentów sucharów) Ten krok pozwoli nam ignorowanie autorów, co tu dużo pisać - nas denerwujących.
Dziękuje za cierpliwość, pozdrawiam.

sa...........os

2017-07-04, 18:51
Cytat:

Przycisk dezaprobaty. Wirtualne piwo, to powszechnie akceptowalne wyrażenie apropaty lub sympatii dla postu/autora/inne. Proponuje przycisk, którym użytkownik mógłby określić uczucia biegunowo odległe o tych wcześniej wspomnianych. Proponuje np. Wiadro pomyj lub fekaliów (co w moim mniemaniu wyraża zawartość większości postów okresu wakacyjnego).



Nonsensowne. Raz, że co by to zmieniło? Dwa, że przecież te wszystkie gimbadła i trolle też mogłyby korzystać z prawa do używania tego przycisku.

Cara_Al_Sol

2017-07-04, 20:11
sanctusdiavolos, No ok, uważam inaczej, ale co tam. Pomysł no. 2 ?

Mo...........kA

2017-07-20, 16:01
Wk***ia mnie , jak oglądam jbzdy, chamsko i za chwile jest to kopiowane na sadola. Co jest na jbzdy i na chamsko , niech tam to zostanie.

fantastico i jego/jej/ durnowate opisy . Wk***iająca persona.

sa...........os

2017-08-02, 22:42
Wk***ia mnie, jak idę sobie odpocząć nad jeziorko od elementu ludzkiego i delektować się ciszą, a nagle przyłażą jakieś nastoletnie ch*jki i napie**alają hiphopem czy inną "muzyką" dla pie**olonych małp z getta, drą swoje tępe, ludzkie mordy i niszczą pieczołowicie budowane uczucie spokoju ducha.
Wk***ia mnie też świadomość, że za odj***nie takich chwastów, można trafić do pierdla. A tam nie ma jeziorka.
X