18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Co wkurwia Sadystów?

maciejpiet • 2009-07-17, 22:09
no dobra panowie i panie... bylo o tym czego sluchamy, czytamy, ogladamy. teraz porozmaiwajmy o tym na co sie wk***iamy. im więcej jadu tym lepiej.

mnie wk***iaja na ten przyklad... glupki! jezeli widze idiote, ktory cale dnie siedzi i przepie**ala pieniadze rodzicow na wodke, dragi i k***y rownoczesnie niczym innym sie nie interesujac to krew mnie zalewa. to moje subiektywne zdanie, bo do wszystkiego co mam musialem sam dochodzic.
jeszcze jedna wk***iajaca sprawa sa ludzie "srajacy wyzej jak dupe maja". chodzi mi o typkow co "sa najlepsi, najmadrzejsi, najdoskonalsi" i wszystkim innym kaza wypie**alac.

poza tym nie lubie jeszcze telewizji, wladcow sruch, led zeppelin, guns'n'roses i the doors

bezimienny90

2014-03-10, 19:41
^ jakoś w ostatni weekend byłem w pobliskim sklepie (stary, osiedlowy market pełen osób +60) i dziadek przede mną w kasie stał i miał już nabijane zakupy na paragon. Po chwili powiedział, że idzie jeszcze po 'żywca' i szukał wody. Po jakichś 3 minutach gdy obszedł sklep dookoła przyszedł z butelką wody. W międzyczasie widząc zażenowanie kasjerki zażartowałem, że zaraz powie iż nie ma pieniędzy w portfelu. Dziadek przyszedł i prawie wszczął awanturę, że mu portfel ukradli. Twierdził, że wychodził z domu i go miał przy sobie. Wszystkie pracownice postawione na baczność, po chwili jedna z nich przychodzi z czarnym portfelem w ręku. Oczywiście była to własność jegomościa, którą zostawił na zgrzewce napojów...

KhorneFlakes

2014-03-19, 21:43
Wk***ia mnie dużo rzeczy. Pedalstwo wśród młodzieży, polski (C)rap, stałe podążanie za modą, brak dystansu do siebie. Nienawidzę stereotypów o informatykach, dzieci w mutliplayerze, stałego podcinania skrzydeł Polakom w wielu aspektach. Rzygam piłką nożną, obecnie rządzącymi nami ludźmi, ch*jową muzyką dla mas. Irytuje mnie brak dużego zainteresowania się czytelnictwem w Polsce. :samoboj:

Krzysztov

2014-05-08, 11:24
do zaj***nia.
te pie**olone tematy z niesieniem pomocy na jakiś szczytny cel (ostatnio było szklane bongo). ile można to dzierżyć? niepełnosprawne dzieci, zwierzątka ze zchroniska, brylantowe wibratory, ankiety i inne h*jstwa. za każdy taki temat w poczekalni albo klopie powinno być przynajmniej W3 i kasacja tematu.

i wk***ia mnie że piszę o tym po raz chyba 150ty.

sa...........os

2014-05-08, 16:55
Społeczeństwo.

le...........ce

2014-05-08, 22:44
Wk***iają mnie tego typu apele do administracji. k***a, większość tych pojebów najgłośniej drących mordy na temat kwejków, srejków, pedalstwa na hardzie etc. nie przeczytała pewnie nawet kawałka regulaminu, już nie mówię o aneksach, czy różnorakich wyjaśnieniach moderatorów co do kasowanych tematów.
Wielcy k***a obrońcy sadistica.

GKC

2014-05-09, 00:16
Mnie wk***ia słabe tagowanie tematów

Po...........ł

2014-05-12, 16:10
A mnie wk***ia to, że jestem wk***iony. Wk***ia mnie pełno sucharów i byłowników... wk***ia mnie to, że zgłaszam duble, bo jestem społeczniakiem i wk***ia mnie to, że nie zawsze mi wchodzi pierwsze logowanie. :cry: uffff to na tyle.

GKC

2014-05-12, 16:16
A mnie wk***ia to, że Bongman, FILAR tego forum, jeszcze nie jest modem :lol:

~tip.top

2014-05-12, 16:59
Jakby został modem to przestałby już być filarem. Niestety świat jest tak skonstruowany i niesprawiedliwy, że nie można mieć wszystkiego. BongMan w swojej nieskończonej dobroci i miłosierdziu postanowił poświęcić się dla dobra forum i nas wszystkich i zamiast pilnować porządku służy nam swoją ekspercką wiedzą z każdego możliwego tematu, a także niepowtarzalnym poczuciem humoru. Doceńce to :hitler: Chwała wielkiej katolickiej Polsce... no i BongManowi

Darkstep

2014-05-12, 17:09
Mnie wk***ia ta spacja, która jest przed interpunkcją tematu...

MichaU

2014-05-12, 17:10
Darkstep napisał/a:

Mnie wk***ia ta spacja, która jest przed interpunkcją tematu...



Znakiem interpunkcyjnym, jeśli już.

is...........ay

2014-05-12, 21:21
Wk***ia mnie, że jak chcę sprawdzić, czy nie było obrazka, żeby go wstawić, to się, k***a, nie da, bo to j***ny obrazek, nie tekst. Przydała by się szukajka obrazkowa, taka jak jest jak się wstawia filmik i od razu ci mówi, że było.
Wk***ia mnie LewyOkońSaurona, Popiół, czasami też Mihał, i jeszcze ch*jowa składnia mojego poprzedniego zdania. Pleso mnie nie wk***ia, bo łumar. :dead:

Dupa_Zza_Krzaka

2014-05-26, 23:02
Ależ mnie wk***iają ludzie, jak robimy ścianę w pogo, którzy lecą do przodu przed kulminacyjnym momentem. Przez to ch*j wychodzi a nie ściana..

Ak...........ja

2014-05-31, 19:29
Większość ludzi, a najbardziej ciapaki.

MichaU

2014-05-31, 19:31
Akinezja napisał/a:

Większość ludzi, a najbardziej ciapaki.



Jesteś aspołeczna.
X