18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Pan sądzi o pracownikach w urzędzie pracy?

Hack3rz • 2013-11-24, 15:13
Odpowiedź typowego elblążanina




Swoją drogą ciekawe czy przyszedł po zasiłek :-D

cancerous

2013-11-24, 17:13
czekam na gifa "yyyaaaaa bede w tym?!"

decode21

2013-11-24, 17:19
Zaraz tam przyszedł po zasiłek, a może on tam po prostu pracuje!

Machol

2013-11-24, 19:22
@Piti1234555

A potem Korwinek tak wyśrubuje Ci testy na wyborcę, że zda je tylko on sam. Wobec braku konkurencji będzie rządził aż mu się nie zdechnie. Tym samym mieczem, którym chciałbyś wojować w imię ideałów, ktoś może Ci obciąć głowę więc nie taki Korwin piękny jak go malują.

stonefenix

2013-11-24, 19:47
Top koment jest bez sensu. Machol napisał Ci prawdę. Nawet jeżeli w upartego przystaniesz na boku i powiesz że kowrin się wywiąże z swoich słów to super, na 30 lat ? Tyle pożyje ? A co dalej ? znowu będzie 30 lat rozwoju 150 lat ubóstwa bo kretyn skrajny lewak lub skrajny prawak wejdą i zaczną dyktować chore zasady.
Osobiście uważam że demokratyczny ustrój jest świetny ale powinien podlegać pewnym ograniczeniom. Równość głosowania powinna być zniesiona i zamieniona wedle zasług społecznych / poziomu wykształcenia / poziomu kultury.
Dlaczego profesor ma mieć równy głos z menelem ? <-- skrajny przykład
Dlaczego kawaler ma mieć równy głos z ojcem 4 dzieci ?
Dlaczego kibol ma w ogóle prawo głosu ? (nie mylić z kibicem).

Każda osoba która popełniła zbrodnię powinna dożywotnio mieć zakaz głosu. Osoby odsiadujące powinny po odbyciu kary mieć głos wartości 0,25 standardowego.
Osoby niekaralne sądownie bez szczególnych zasług powinny mieć głos standardowy. Osoby udzielające się w dobro społeczne lub państwowe (nie mylić z politycznym) powinny mieć wartość 1,5 / 2
Osoby o statusie profesora, nadanego przez niezależną komisję naukową powinny mieć wartość 15/20

W ten sposób wilk syty i owca cała :)

PRG

2013-11-24, 20:02
Głosuj na Krowina, 1,20zł na godzine, powodzenia, lemingu

SharpSe

2013-11-24, 20:33
Piti1234555 napisał/a:

Dlatego głosuje na Korwina... przecież ten człowiek nie zdałby testu na możliwość dopuszczenia do wyborów(głosowania) to raz, zasiłek zostałby mu zabrany to dwa, zacząłby kraść i trafiłby do więzienia (policja ma być dobrze opłacana za Korwina), a tam nie miałby możliwości zrobienia potomka to trzy. I linia rodu takiego kołka zostałaby przerwana.



Może nie na Korwina i nie więzienia ale masz dużo racji. Wg. mnie sterylizacja byłaby o wiele tańsza i skuteczniejsza. Patologia rodzi patologie.

O_Co_Ci_Chodzi

2013-11-24, 20:37
Niesiołowski, Gronkiewicz według was mają lepiej poukładane w głowie od człowieka bez tytułu profesora? To gratuluje. Swoją drogą będzie fajnie handlować tytułami. A Korwin zrobił wiele, aby ludzie bali się tego nurtu. Czy nie może choć raz zamknąć buzie, kiedy ma ochotę powiedzieć coś skrajnego (niepełnosprawni) i skupić się tylko na gospodarce? Jedyne co Korwin dobrze mówi, to ograniczyć rolę Państwa. A zmiana demokracji na jego rządy to skrajność (spróbuj mieć od niego inne zdanie). Lepszym rozwiązaniem jest demokracja bezpośrednia czyli każdy głosuje w lokalnych społecznościach, każdy może zabrać głos - na wzór Szwajcarii (autonomiczność od Warszawy, która dobrze żyje ze swoim 400 tys. sektorem publicznym i sra na kraj). Mądry człowiek przekona innych w demokracji bezpośredniej. A jak nie to ch*j, czasem trzeba się sparzyć, aby się nauczyć.

r4f43ll

2013-11-24, 20:55
@Piti1234555 nie ma się czym chwalić, że głosujesz na Korwina. Pewnie teraz jesteś jeszcze na garnuszku u Mamy, ale troszkę pożyjesz to Ci przejdzie.
Zasadniczym problemem Korwina jest to, że chce on wprowadzić prawo dżungli w ekonomicznym znaczeniu. Nie po to schodziliśmy z drzewa, żeby teraz znowu na nie wracać. Świat Korwina to świat, w którym złamana noga może Cię zrujnować jeśli jesteś np. zawodowym kierowcą. Przecież L4 to wymysł lewaków służący okradaniu pracujących na rzecz nierobów - jak działają prywatne ubezpieczenia w USA to sobie poczytaj.
Jeśli myślisz, że pracodawcy musieliby konkurować między sobą, żeby zdobyć pracownika to pomyśl: skoro stare baby na targu potrafią w ciągu 5 minut dogadać się co do tej samej ceny pietruszki to jak długo pracodawcom zajęłoby ustalenie "standardów" płacowych?
Nic dziwnego, że Korwin strasznie się poirytował zapytany przez młodego "lewaka" o Skandynawię i zamiast podać jakiś logiczny argument, zaczął jąkać się na temat ru-ru-rurkowców (sam się tutaj zmasakrował wbrew obiegowej opinii).

Ludzie weryfikujcie to co mówi wasz krul, to może wam klapki z oczu spadną! Nie zrzucajcie winy za swoje nieudacznictwo na "lewaków" i "tfu-socjalizm" bo gdybyście mieli trochę oleju w głowie to już byście byli bogaci.

O_Co_Ci_Chodzi

2013-11-24, 20:58
r4f43ll napisał/a:

Nie zrzucajcie winy za swoje nieudacznictwo na "lewaków" i "tfu-socjalizm" bo gdybyście mieli trochę oleju w głowie to już byście byli bogaci.



Piwo za to! Jak do k***y nędznej studenty j***ne miałyby lepiej na bardzo drapieżnym/wolnym rynku, jak obecnie założenie dla nich firmy jest tak trudne, że ciągle mają ból dupy oto. Jeżeli teraz nie robią hajsu to jak wygrają z tymi, którzy mają łeb, żeby nawet w takich warunkach go robić? Nie każdy bogaty to złodziej. Wielu zapie**ala ciężko jak dzik pokrywający świnie, ale zarabia tyle, że stać go na wszystko. Ja nie robię hajsu teraz, ale wiem że to moja winna. Zresztą zawsze mogę sp***olić do kraju, gdzie łatwiej zrobić hajs. Nie sp***oliłem, to i nie mam prawa do bólu dupy.

bolsik

2013-11-24, 21:03
Jebac olimpie! Tylko STOMIL!

Oskarqq

2013-11-24, 21:03
Moje miasto.... Takie piękne ^^

Doktór

2013-11-24, 21:21
r4f43ll napisał/a:

@Piti1234555 nie ma się czym chwalić, że głosujesz na Korwina. Pewnie teraz jesteś jeszcze na garnuszku u Mamy, ale troszkę pożyjesz to Ci przejdzie.
Zasadniczym problemem Korwina jest to, że chce on wprowadzić prawo dżungli w ekonomicznym znaczeniu. Nie po to schodziliśmy z drzewa, żeby teraz znowu na nie wracać. Świat Korwina to świat, w którym złamana noga może Cię zrujnować jeśli jesteś np. zawodowym kierowcą. Przecież L4 to wymysł lewaków służący okradaniu pracujących na rzecz nierobów - jak działają prywatne ubezpieczenia w USA to sobie poczytaj.
Jeśli myślisz, że pracodawcy musieliby konkurować między sobą, żeby zdobyć pracownika to pomyśl: skoro stare baby na targu potrafią w ciągu 5 minut dogadać się co do tej samej ceny pietruszki to jak długo pracodawcom zajęłoby ustalenie "standardów" płacowych?
Nic dziwnego, że Korwin strasznie się poirytował zapytany przez młodego "lewaka" o Skandynawię i zamiast podać jakiś logiczny argument, zaczął jąkać się na temat ru-ru-rurkowców (sam się tutaj zmasakrował wbrew obiegowej opinii).

Ludzie weryfikujcie to co mówi wasz krul, to może wam klapki z oczu spadną! Nie zrzucajcie winy za swoje nieudacznictwo na "lewaków" i "tfu-socjalizm" bo gdybyście mieli trochę oleju w głowie to już byście byli bogaci.



Ale odpowiedź na pseudo-argument o Skandynawii jest prosta: ropa, gaz, łososie, kasy tyle, że nawet największą głupotę są w stanie finansować. Dlatego właśnie lewacka ideologia działa tylko i wyłącznie w Skandynawii i krajach których bogactwo nie pochodzi z PRACY a z innych źródeł.

Kolejny pseudo-argument o zmowie pracodawców co do płac jest równie cherlawy. Zakładasz własną firmę, płacisz więcej i odbijasz konkurencji najlepszych pracowników. Ale co ty możesz o tym wiedzieć, prowadziłeś kiedyś własną działalność? Wiesz na czym polega temat na który się wypowiadasz?

Co do L4- bazujesz na dzisiejszych realiach. W praktyce jak kierowca złamie sobie nogę i go wyrzucą to zostanie piekarzem a i tak będzie w stanie wyżywić rodzinę, pracy w ,,ekonomicznej dżungli" jest po uszy, możliwości jeszcze więcej.

A na koniec porównaj sobie poziom życia ludzi w jak to nazwałeś ,,ekonomicznej dżungli" (skrajność nr 1) do poziomu życia ludzi w gospodarce planowanej (skrajność nr 2). Takie porównanie powinno praktycznie zakończyć dyskusję.

Ra...........py

2013-11-24, 21:24
Ło k***a poziom intelektualny tego osobnika przeraził mnie. Niektórych ludzi widzę ewolucja nie dotyczy

Symbian

2013-11-24, 21:25
Odpie**olić mi sie od sosnowca ; *

treVor5

2013-11-24, 21:46
xpats napisał/a:

moje miasto takie piękne...



też jam z Elbląga...