18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co łączy zombie, Frankensteina i Drakulę ?

Bl...........er • 2010-03-25, 07:48
Ciekawe ;-)


foad69

2010-03-26, 10:15
:-) Ale bełkot, poważnie możesz mieć jakieś zaburzenia psychiczne. Miotasz się w kwestii tego, czy potrzebne są ci dowody. Nie oczekuję od ciebie nic, bo nie jesteś w stanie przekazać nic, czyste lanie wody o niczym, żadnych konkretów. Możesz sobie wierzyć w co chcesz, ale z takimi podstawami lepiej nie wchodź z nikim w dyskusję, bo zawsze będziesz kończył tekstami o Dziadku na chmurce :homer: Spełniłeś swoją rolę, dostałem warna, więc z mojej strony EOT.

aa...........as

2010-03-26, 10:25
foad69 napisał/a:

:-) Ale bełkot, poważnie możesz mieć jakieś zaburzenia psychiczne. Miotasz się w kwestii tego, czy potrzebne są ci dowody. Nie oczekuję od ciebie nic, bo nie jesteś w stanie przekazać nic, czyste lanie wody o niczym, żadnych konkretów. Możesz sobie wierzyć w co chcesz, ale z takimi podstawami lepiej nie wchodź z nikim w dyskusję, bo zawsze będziesz kończył tekstami o Dziadku na chmurce :homer: Spełniłeś swoją rolę, dostałem warna, więc z mojej strony EOT.



masz piwo chłopie - za to, że Ci się chciało 'dyskutować' z ciemnogrodem:P

kurde przez tego warna stałeś się męczennikiem! brakuje ukrzyżowania i będzie nowa religia:P

SilentBastard

2010-03-26, 10:47
miarru napisał/a:



Jesteś pusty jak słoik po ogórkach. Współczuje ci marny człowieczku skoro wychodzisz z założenia że twoje istnienie na tym świecie skończy się po śmierci, to smutne bo świadczy o tym że niczym nie różnisz się od tego robaczka w ziemi który narodzi się powpie**ala trochę glebę i zdechnie. I od taki sens istnienia wszystkich ateistów, współczuje...


Fakt, że coś jest fajne, nadaje sens, czy motywuje Cię do życia nie znaczy, że jest prawdziwe.
Różnica między nami jest taka - ja dbam o to co jest zgodne z rzeczywistością, Ty o to żeby mieć sens istnienia i wierzyć w to, że różnimy się czymś od robaczków.
Różnimy się tylko tym, że my możemy się zastanowić nad tym co tu robimy w czasie wpie**alania gleby.

belladonnaa

2010-03-27, 12:49
nie potrafie zrozumiec jednego- po h*j wszyscy wierzacy chca udowadniac, ze bog istnieje, skoro wiara jest wiara, czyli jesli w cos wierzysz, w tym przypadku w boga, dowody na istnienie sa ci zbedne ?

sensi

2010-03-27, 13:01
belladonnaa napisał/a:

po h*j wszyscy wierzacy chca udowadniac, ze bog istnieje



i wszystkich wierzących znasz, tak? Bo ja nie pamiętam, żebym próbowała ci coś udowadniać.

foad69

2010-03-28, 09:06
sensymiliana napisał/a:



i wszystkich wierzących znasz, tak? Bo ja nie pamiętam, żebym próbowała ci coś udowadniać.



Sensy, mój ulubiony katol z grzywką ;)

sensi

2010-03-29, 14:13
foad69 napisał/a:

Sensy, mój ulubiony katol z grzywką ;)



czuję się zaszczycona ale jeszcze raz nazwij mnie katolem to przyjadę i Ci przyjebię łopatą :)

.:...........:.

2010-03-29, 14:17
Nawet o "katola" się katole przypie**alają? :shock: Ja pie**olę.

el...........un

2010-03-29, 14:21
sensymiliana napisał/a:



czuję się zaszczycona ale jeszcze raz nazwij mnie katolem to przyjadę i Ci przyjebię łopatą :)


nie lepiej oldskulowo zaj***ć kamieniam albo przybić do dechy?

sensi

2010-03-29, 14:23
wtedy zajebywali kamieniami i dechami bo nie było łopat.

foad69

2010-03-29, 14:36
No już, już Sensy, zaczynam się czuć zastraszony;)

sensi

2010-03-29, 14:39
Linekk napisał/a:

Nawet o "katola" się katole przypie**alają? :shock: Ja pie**olę.




nie jestem katoliczką, tylko protestantką :homer:

.:...........:.

2010-03-29, 14:44
sensymiliana napisał/a:

... jestem... protestantką


Aha, czyli bierzesz udział w licznych protestach?

sensi

2010-03-29, 16:39
Linekk napisał/a:

Aha, czyli bierzesz udział w licznych protestach?



dokładnie.