18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co jest normalnością a co zacofaniem?

wiesiors4 • 2013-07-12, 16:22
Świat idzie szybko do przodu. Czasem niełatwo połapać się co jest już normalne a co jest tylko zacofaniem i ciemnotą. Także przypominam:
Normalność:


Ciemnota, zacofanie, ciemnogród, zabobony:


Nowoczesny patriotyzm:

Faszyzm:

di...........os

2013-07-12, 16:29
Nudny jesteś już z tymi swoimi materiałami. Po co dodawać codziennie to samo? By znowu wywołać dyskusję dokładnie na te same argumenty, co wczoraj? Przecież i ty doskonale sobie zdajesz sprawę, że nie ukazujesz nieprzekłamanego wizerunku obu grup...


Kto myśli jak ty, znów ci da piwo, kto nie, znów zobaczy w tobie manipulanta. Cykl zatoczy koło - i będzie można myśleć co dodać na sadistica jutro.

Pawelmix1

2013-07-12, 16:34
Myślicie, że to głupie żarty? Owszem, jest tu trochę ironii, ale to co dzieje się w XXI wieku zmierza pełną k***ą w realia pokazane na poście u góry :-(

piter210

2013-07-12, 16:58
No i przez te pierwsze fotki zwróciłem obiad :rzyga: - dzięki k***A

M@peT

2013-07-12, 17:03
Co do aborcji...
Wszyscy, którzy są zwolennikami aborcji zdążyli już się urodzić.

sz...........an

2013-07-12, 17:05
@up

no k***a... rly? a zatem powinni zadecydować czy donosić czy przerwać. Z tego co wiem to durex nie utrzymuje dziecka na wypadek pękniętej gumy

en...........an

2013-07-12, 18:24
Lesbijki ok. Ale dwóch całujących się gości...ja pie**ole. Homoseksualiści powinni pogodzić się z tym że są mniejszością a nie paradować po ulicach. Chcą brać śluby to niech biorą. Ale od dzieciaków wara.

blokers27

2013-07-12, 18:45
Znowu maglowanie tego samego... Rzygać się chce.

WolfManGoth

2013-07-12, 19:07
Proponuje sadole dalej walczyć z kościołem.
Ryba psuje się od głowy.

Imie_jego_44

2013-07-12, 19:25
Dzięki, w końcu bezstronny nieprzekłamany obraz lewactwa, są odrażający.

kroplowa

2013-07-12, 20:24
A ja nie wiem co bym zrobił, gdybym się dowiedział, że wykryto u mojego dziecka Zespół Downa.. Chyba nie poczułbym się na tyle silny aby wychowywać takie dziecko. Szacunek dla tych, którzy wychowują takie dzieci!
Argument :"Każdy z nas był kiedyś zarodkiem" do mnie nie przemawia, bo ja nie urodziłem się z Downem.
Popatrzmy na świat natury. Moja kotka zjadła swojego kociaka, na chwilę po okoceniu! Zapewne było chore, to też skróciła jego cierpienie. Tak słyszałem, że tak się dzieje.
Za to jestem zdecydowanie przeciwny aborcji zdrowych dzieci, ale z "wpadki" "jeszcze jesteśmy za młodzi na zostanie rodzicami". Takich 'ludzi' powinno się kastrować..
Inna też sprawa to ciąże z gwałtów.. Zostawiłbym to do osądu matkom, i tylko im.

Z punktu widzenia Kościoła i rządu wiadomo jak to wygląda. Nie liczy się jednostka. Liczy się kolejny wierny/pracownik tj. podatnik.

sa...........66

2013-07-12, 20:28
jakie k***a nudy a autor posta musi być niedorozwojem.najłatwiej pokazać skrajne,przerysowane postawy i niech się wszyscy napie**alają...

fabiothethird

2013-07-12, 20:29
A ja powiem tak: brawo, brawo, brawo. Tępić to lewactwo i odejście od prawdziwych wartości. Tylko to może nas uratować przed powrotem do Sodomy i Gomory.

Co prawda osobiście czuję się Ślązakiem, a nie Polakiem, ale popieram w całej rozciągłości.

ostatniwolnynick

2013-07-12, 20:35
Jeśli o mnie chodzi to aborcja powinna być legalna jeśli wiadomo, że dziecko urodzi się chore. Mówcie co chcecie ale żaden z Was nie chciałby mieć syna/córki z Downem i podcierać mu dupe do końca życia... Albo dziecko ofiary gwałtu...

Arana

2013-07-12, 20:35
Aborcja nie jest metodą antykoncepcji aczkolwiek nie rozumiem potępiania jej gdy wykryto u płodu poważne wady rozwojowe lub gdy ciąża jest wynikiem gwałtu. Znam ludzi, którzy potępiają obce im kobiety (znane tylko z mediów), które dokonały aborcji gdy zagrażała ich życiu a miały na wychowaniu drugie małe dziecko.