18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co jest normalnością a co zacofaniem?

wiesiors4 • 2013-07-12, 16:22
Świat idzie szybko do przodu. Czasem niełatwo połapać się co jest już normalne a co jest tylko zacofaniem i ciemnotą. Także przypominam:
Normalność:


Ciemnota, zacofanie, ciemnogród, zabobony:


Nowoczesny patriotyzm:

Faszyzm:

PegasiBierzeWDupe

2013-07-12, 20:37
"Ślązakiem, a nie Polakiem" no k***a, jakby mi tak Ukrainiec powiedział kazałbym mu wypie**alać na Ukrainę, a dla Ślązaka gdzie? do kopalni k***a?

mellvin

2013-07-12, 20:38
Z jednej strony pokazanie skrajnych postaw środowisk, z drugiej zupełnie odwrotnie, ukazane tylko dobre oblicze prawicy. Skrajności są najgorsze, czy to w jedną czy w drugą stronę.

Pokazywanie drastycznych zdjęć płodu po aborcji to czysta manipulacja i chyba najbardziej obrzydliwe zagranie ze strony jej przeciwników. "chcesz zabijać? zabij się sam!" - samobójstwo jest potępiane przez religie katolicką. Według mnie aborcja w uzasadnionych przypadkach powinna być dozwolona. Tak jak kolega wyżej pisał: nie wiem czy podjął bym się wychowania dziecka z ułomnością która zupełnie pozbawia normalne funkcjonowanie dziecka. wielkie obciążenie zarówno dla rodziców jak i przej***ne dla dziecka.

Imie_jego_44

2013-07-12, 20:38
up^ a nie pomyślałeś, że takie upośledzone dziecko może być nagrodą? próbą zesłaną przez Boga by sprawdzić czy jest się dobrym człowiekiem, aborcja jest niezgodna z naturą i jest zaprzeczeniem człowieczeństwa, to są zwierzęta-nie ludzie.

Backi

2013-07-12, 20:42
@up a co z takim dzieckiem? to jest też dla niego nagroda?! w takim razie Twój "Bóg" byłby niezłym sk***ysynem

JH...........DS

2013-07-12, 20:45
piter210 napisał/a:

No i przez te pierwsze fotki zwróciłem obiad :rzyga: - dzięki k***A


Spójrz na to z drugiej strony, masz za darmo drugie danie :-D

zielman

2013-07-12, 20:46
Nie, nie jestem lewakiem, ale szczerze... jak mam brać Ciebie autorze albo twoje poglądy na poważnie gdy zamieszczasz takie "bezstronne i nieprzekłamane" materiały. PS. Następnym razem dorób narodowcom aureolki.

Armandoprawilniak

2013-07-12, 20:49
Mi tam te debaty sie podobają, może kogoś sie uświadomi politycznie, gospodarczo itp

Amplifa

2013-07-12, 20:50
@Imie_jego_44
bog nie istnieje

katolunchained

2013-07-12, 20:54
Propaganda wg. sadistica...

Ten portal od kilku dobrych miesiecy ma tendencje do zmiany w jakis przytulek dla skrajnej prawicy i politycznego placzu

janekl125

2013-07-12, 20:56
Zrobiło mi się smutno.

mellvin

2013-07-12, 20:58
Imie_jego_44 napisał/a:

up^ a nie pomyślałeś, że takie upośledzone dziecko może być nagrodą? próbą zesłaną przez Boga by sprawdzić czy jest się dobrym człowiekiem, aborcja jest niezgodna z naturą i jest zaprzeczeniem człowieczeństwa, to są zwierzęta-nie ludzie.



Nie pomyślałem. Jestem niewierzący. Twoim tokiem rozumowania ofiara gwałtu też zostaje nagrodzona szczęściem jakie daje dziecko, mimo tego że została do tego zmuszona przez jakiegoś sk***iela.

Niezgodne z naturą? Ktoś już napisał że zwierzęta zjadają swoje młode jeśli wiedzą że nie zdoła ono przetrwać. Niektóre gatunki odrzucają swoje potomstwo lub pozostawiają je na pastwe losu od chwili poczęcia. Pojęcie człowieczeństwa to też kwestia wiary do której nie chciałbym się odnosić.

Ludzie i sk***ysyny są po obydwu stronach barykady, dopóki nie nauczymy się ich odróżniać i będziemy rzucać się na każdego o innych poglądach to kiepsko widzę przyszłość tego społeczeństwa.

Atreyu

2013-07-12, 21:13
Większość homo nie ma z takimi obrazkami nic wspólnego, to najbardziej radykalny odłam który chodzi na parady. Z innymi środowiskami [feministki, narodowcy] jest to samo.

oc...........an

2013-07-12, 21:26
Tja, bo nowoczesne państwo to geje, aborcja i muslimy -_- A ja głupi myślałem, że to takie państwo w którym wszyscy są równi i jest wysoki poziom życia. Osobiście wolę mieszkać nawet w największej gejolandii w której na jednego hetero przypada 20 gejów, ale za to zarobki są godziwe, stać mnie na wakacje w ciepłych krajach, świetny samochód, dom z basenem, zamiast wielce "zacofanego" kraju, w którym wszyscy to są patriotami, rodzina jest na pierwszym miejscu, nie dla gejów... ale zarobki są na tyle niskie, że cała Europa się ze mnie śmieje i nazywa mój kraj meksykiem Europy.



pr...........6r

2013-07-12, 21:29
Cale szczęscie jestem zacofany i ciemny:)

Kostek-Biernacki

2013-07-12, 21:32
szer.Lucjan napisał/a:

@up

no k***a... rly? a zatem powinni zadecydować czy donosić czy przerwać. Z tego co wiem to durex nie utrzymuje dziecka na wypadek pękniętej gumy



Jeśli chcesz się r*chać to licz się z tym że Twoja partnerka może zajść w ciążę. Chcesz mieć 100% pewności że nie wpadniecie? Nie r*chajcie się/uprawiajcie oralny czy analny. k***a, aborcja to nie środek antykoncepcyjny. Najlepiej się dymać i nie myśleć o konsekwencjach :facepalm:

DUST DEVIL napisał/a:

Tja, bo nowoczesne państwo to geje, aborcja i muslimy -_- A ja głupi myślałem, że to takie państwo w którym wszyscy są równi i jest wysoki poziom życia. Osobiście wolę mieszkać nawet w największej gejolandii w której na jednego hetero przypada 20 gejów, ale za to zarobki są godziwe, stać mnie na wakacje w ciepłych krajach, świetny samochód, dom z basenem, zamiast wielce "zacofanego" kraju, w którym wszyscy to są patriotami, rodzina jest na pierwszym miejscu, nie dla gejów... ale zarobki są na tyle niskie, że cała Europa się ze mnie śmieje i nazywa mój kraj meksykiem Europy.




Jasne, wprowadzimy małżeństwa pedałów i od razu każdy dostanie dom z basenem :facepalm: Tak, przejaskrawiam, ale Ty też. Gdyby w Polsce wszyscy byli patriotami, a nie myśleli, jak zarobić aby się nie narobić, to o wiele szybciej by się Polska rozwijała. Bo patriotyzm to też codzienna praca, bez kombinowania i opie**alania się. Tyczy się to w dużej mierze wszystkich drobnych krętaczy. Druga sprawa, że prawo jest u nas tak ch*jowe, że bardzo trudno go czasami nie naginać. Ale to z kolei wina zj***nych polityków, którzy nie są patriotami.