18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co jest normalnością a co zacofaniem?

wiesiors4 • 2013-07-12, 16:22
Świat idzie szybko do przodu. Czasem niełatwo połapać się co jest już normalne a co jest tylko zacofaniem i ciemnotą. Także przypominam:
Normalność:


Ciemnota, zacofanie, ciemnogród, zabobony:


Nowoczesny patriotyzm:

Faszyzm:

Atreyu

2013-07-12, 21:33
@DUST DEVIL - wszyscy są patriotami, rodzina jest na pierwszym miejscu, nie dla gejów... - a od typowego łysego patrioty możesz dostać w nocy w mordę na osiedlu, rodzina jest na pierwszym miejscu - do bicia [jeszcze nie słyszałem żeby homo bił drugiego homo, a to że łysy słabo wykształcony mąż o "prawych" poglądach bije żonę i dzieci nikogo już nie dziwi], a geje jak zawsze byli tak i są - te 95% które normalnie się ubiera i nie chodzi na jakieś zboczone parady, tylko że nie mogą dziedziczyć, wspólnie się rozliczać i odwiedzać się w szpitalach - dzięki temu katolicy [Bóg, miłuj bliźniego, pobij geja?] śpią spokojnie.

Fa...........um

2013-07-12, 21:44
Zacznijmy od wyjaśniania pojęć i gromienia mitów.

Po pierwsze, żaden ruch narodowy/prawicowy nie jest za dyskryminacją/eksterminacją homoseksualistów. Sprzeciw dotyczy tylko i wyłącznie tworzenia małżeństw przez osoby tej samej płci, co bardzo prostej przyczyny - małżeństwo powstało po to, aby dać ochronę dzieciom zrodzonym w tym związku. Z wiadomej przyczyny warunek ten nie może być spełniony przez parę homo.

Koronny argument w tej dyskusji jaki zawsze wysuwam - nawet w społeczeństwie starożytnym, u Greków i Rzymian, gdzie homoseksualizm był tolerowany i akceptowany w 100% i normalnym było, że facet ma kochanka, nikomu do łba nie strzeliło, aby tworzyć instytucję małżeństw homo!!! Bo nie ma to żadnego sensu i podważa sens tej instytucji.

Atreyu

2013-07-12, 21:51
Tabernak napisał/a:


Po pierwsze, żaden ruch narodowy/prawicowy nie jest za dyskryminacją/eksterminacją homoseksualistów.



Ile potrzebujesz przykładów wypowiedzi w stylu "takich to zabijać", "pedały do gazu", "trzeba ich przymusowo leczyć", "to powinno być prawnie zakazane" żeby zmienić zdanie?

Owszem RN i ugrupowania nie mają takich rzeczy w statutach, ale już typowy narodowiec bez legitymacji ma często bardzo skrajnie radykalne poglądy.

Sam uznaje małżeństwo za termin święty i zarezerwowany, ale jestem zwolennikiem tego by mogli dziedziczyć, odwiedzać się w szpitalach, rozliczać itd. - biurokratyczne sprawy, nikomu od tego nie ubędzie i nie jest to pierwszy krok do adopcji.

cocaine.animals

2013-07-12, 21:52
DUST DEVIL napisał/a:

Tja, bo nowoczesne państwo to geje, aborcja i muslimy -_- A ja głupi myślałem, że to takie państwo w którym wszyscy są równi i jest wysoki poziom życia. Osobiście wolę mieszkać nawet w największej gejolandii w której na jednego hetero przypada 20 gejów, ale za to zarobki są godziwe, stać mnie na wakacje w ciepłych krajach, świetny samochód, dom z basenem, zamiast wielce "zacofanego" kraju, w którym wszyscy to są patriotami, rodzina jest na pierwszym miejscu, nie dla gejów... ale zarobki są na tyle niskie, że cała Europa się ze mnie śmieje i nazywa mój kraj meksykiem Europy.




No i to co tutaj napisałeś określa cię w całości, pie**olony materialisto bez mózgu.

oc...........an

2013-07-12, 21:53
cocaine.animals, och, wybacz, że mam głęboko w dupie czy dziewczyna z klatki obok ma skrobankę a para pode mną to lesbijki w związku partnerskim. Owszem k***a, jestem materialistą tak samo jak 99% społeczeństwa żyjącego na świecie. Nie wiem czy jeszcze zauważyłeś, ale "money makes world spin" i wszystko się kręci wokół pieniądza. Z tego co wiem, poglądy nie zaspokoją mojego głodu lub opłacą moich rachunków, więc skończ pie**olić.



Atreyu, osobiście gdybym mógł, to wymieniłbym parę "patriotów" których największym życiowym dokonaniem jest rzucenie paru wyzwisk na uniwersytecie na kilka gejów, którzy żyją, są bardzo kulturalni, płacą podatki, są pomocni, a jedynym ich "mankamentem" jest najczęściej lekko chłodny stosunek do KK, choć osobiście znam geja i lesbijkę, którzy chodzą regularnie co niedziela na mszę i nie widzą w tym nic złego. Samo to, że geje nie biegają i nie biją np księży, którzy są przeciwni małżeństwom par homoseksualnych bardzo dużo mówi o klasie tych ludzi.

A na koniec dam zestawienie jak ja widzę "ciemnogród" i "nowoczesne państwo":

Nowoczesne państwo:







"Ciemnogród":








Rozumiecie aluzję? Nie? No cóż, uważam, że akceptacja homoseksualizmu czy duże stężenie patriotów nie jest czynnikiem klasyfikującym państwo jako zacofane czy rozwinięte. Aborcja czy związki partnerskie są wskaźnikiem jakie są w państwie nastroje polityczne, czy społeczeństwo jest bardziej konserwatywne czy liberalne, ale nie jest to w żadnym wypadku wskaźnik rozwinięcia, ponieważ oba te poglądy są warte dokładnie tyle samo i są wzajemnie zależne od siebie. Dlatego dajcie sobie spokój z tym bełkotem na poziomie łysego idioty bo to, że w jakimś kraju jest aborcja jeszcze nie świadczy o rozwinięciu lub zacofaniu tego kraju.

Atreyu

2013-07-12, 21:58
@up - sam znam geja który... wybrał się do seminarium. W końcu zrezygnował, ale normalny wierzący człowiek. Może nie chodzący co tydzień do kościoła ale wierzący.

Myślę że trzeba mówić o takich osobach żeby uświadamiać radykałom że nie każdy gej to taki tęczowy stworek z parady z dupą na wierzchu chcący niszczyć katolickie wartości i adoptować dzieci do gwałtów.

SnoopG

2013-07-12, 22:07
Prosze was, weźcie mi tych pedałów z oczu...

konek3

2013-07-12, 22:13
"Aborcja w Polsce – w Polsce aborcja jest prawnie zakazana. Przerwanie ciąży może być dokonane wyłącznie przez lekarza, w trzech przypadkach:
ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej (bez ograniczeń ze względu na wiek płodu),
badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu (do chwili osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza organizmem kobiety ciężarnej),
zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego (do 12 tygodni od początku ciąży)." ~Wikipedia.


I o co ta kłótnia? Takie przypadki chyba doskonale rozwiązują kwestię aborcji w Polsce.

Arana

2013-07-12, 22:31
konek3 napisał/a:

"Aborcja w Polsce – w Polsce aborcja jest prawnie zakazana. Przerwanie ciąży może być dokonane wyłącznie przez lekarza, w trzech przypadkach:
ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej (bez ograniczeń ze względu na wiek płodu),
badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu (do chwili osiągnięcia przez płód zdolności do samodzielnego życia poza organizmem kobiety ciężarnej),
zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego (do 12 tygodni od początku ciąży)." ~Wikipedia.


I o co ta kłótnia? Takie przypadki chyba doskonale rozwiązują kwestię aborcji w Polsce.



Aspekty prawne to jedno natomiast to jak potem ludzie Cię szykanują to drugie. Zacofanie polega na braku tolerancji i zrozumienia dla kobiet, które usunęły ciążę pomimo tego, że ich czyn był zgodny z prawem.

mr_9mm

2013-07-12, 22:34
@DUST DEVIL
"Ciemnogród", drugie zdjęcie (pod Warszawą), co to za miasto bo nie kojarzę? :-D

oc...........an

2013-07-12, 22:36
mr_9mm napisał/a:

@DUST DEVIL
"Ciemnogród", drugie zdjęcie (pod Warszawą), co to za miasto bo nie kojarzę? :-D



Kijów, konkretnie "Majdan Nezależnosti" ;)

juzekmotyka

2013-07-12, 22:40
k***a sam mam prawicowe poglądy ale autorze takie wstawki są żałosne. Manipulacja rodem z telewizji (wszystkich). Równie dobrze na ukazanie polskiej prawicy można wrzucić to:
[video]
[/video]

Jeśli chcesz wywołać dyskusję zaproponuj coś na poziomie. Wiem, to jest Sadistic, czarny humor, karykatura jest pożądana. Jednak jest to temat polityczny, więc powinien być poważny chociaż dzięki obecnym politykom bywa komicznie.
Jeśli chcesz przekonać kogokolwiek do swoich poglądów należałoby wysunąć poważne, konkretne i prawdziwe argumenty, a nie takie manipulacyjne gówno.

k***a ponosi mnie, a i tak nikt tego nie przeczyta bo już za dużo komentarzy :-/ Podsumuję tak: żadnej skrajności!

Loaloa

2013-07-12, 22:50
Przynajmniej te zdjęcia są prawidłowo podpisane.

myha

2013-07-12, 23:03
dionizodoros napisał/a:

Nudny jesteś już z tymi swoimi materiałami. Po co dodawać codziennie to samo? By znowu wywołać dyskusję dokładnie na te same argumenty, co wczoraj? Przecież i ty doskonale sobie zdajesz sprawę, że nie ukazujesz nieprzekłamanego wizerunku obu grup...


Kto myśli jak ty, znów ci da piwo, kto nie, znów zobaczy w tobie manipulanta. Cykl zatoczy koło - i będzie można myśleć co dodać na sadistica jutro.



ale zobacz ile piw :-D

ellsworth

2013-07-12, 23:12
Goebbels byłby dumny z twojej propagandy. Brawo.