18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co czuje kobieta podczas porodu?

Ma...........ry • 2013-01-20, 21:50
Dwóch holenderskich dziennikarzy Dennis Storm i Valerio Zen w swoim programie "Proefkonijne" ("Króliki doświadczalne") realizuje zupełnie szalone pomysły.

To właśnie oni rok temu zdecydowali się zjeść po kawałku swoich ciał przed kamerami telewizyjnymi. Tym razem panowie postanowili sprawdzić, czy poród naprawdę jest aż tak bolesnym doświadczeniem, jak twierdzą kobiety. Rezultat był łatwy do przewidzenia.

Dennisowi i Valerio lekarze przymocowali do brzuchów elektrostymulatory wywołujące bolesne skurcze mięśni, podobne do tych, które odczuwają kobiety podczas porodu. Zanim uruchomiono sprzęt, Valerio zapytał jedną z pielęgniarek: "Jak myślisz, będę krzyczał z bólu?". "O tak" - usłyszał w odpowiedzi.

Podczas "porodu" prezenterzy próbowali zgrywać twardzieli i dowc*pkować. Ale ból okazał się być tak silny, że wkrótce byli w stanie tylko wić się na łóżku. Po dwóch godzinach byli w stanie już tylko błagać o odłączenie od aparatury.

ŻRÓDŁO

lo...........95

2013-01-20, 22:04
Problem w tym, że kobiecy organizm ma 9 miesięcy na przygotowanie się do porodu. A nie tak jeb, z dupy i od razu rodzi. A po tych 9ciu miesiącach kobieta czuje taki ból jaki facet przy rodzeniu kamienia.
Wiem co mówię, jestem ekspertem!

Kapral Poproszek

2013-01-20, 22:34
Nie wiem jak tam z tym skurczem na brzuchu, ale ja miałem 3x potężny skurcz nogi całe udo i łydka przez 30 minut, dało się to lajtowo znieść, nawet momentami mnie to bawiło - z powodu że nie panuję nad tym :P

aopia

2013-01-20, 23:03
Pewnie gejowskie pary będą urządzały sobie takie "porody", jak już zalegalizują adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

ja...........ax

2013-01-20, 23:16
@up czemu ja przeczytałem aborcje?

DAWIT92

2013-01-20, 23:52
Ale przy porodzie wydzielanych jest wiele hormonow"
-oksytocyna To dzięki niej po porodzie matka jest pełna euforii.
- prolaktyna
- adrenalina
Endorfiny - wydzielane są przez przysadkę mózgową, budową chemiczną przypominają opiaty, oddziałują na te same receptory w mózgu, co petydyna, morfina czy heroina. ( CZYLI SA LEKKO ZNIECZULONE? TAK) Wywołują uczucie euforii i przyjemności. , pomagają znieść nadmierne odczuwanie bólu. W czasie porodu beta-endorfiny powodują, że rodząca ma ograniczony kontakt z rzeczywistością, jest w swoim wewnętrznym świecie, Zbyt wysoki poziom endorfin powoduje zwolnienie akcji porodowej poprzez zmniejszenie poziomu oksytocyny, a tym samym zmniejszenie bólu

endorfiny zacytowalem zebym sie nie pomylil :D Zwierzeta rodzą i nie narzekaja, Podczas porodu hormony rozluzniaja miesnie a kobieta jest mniej wrazliwa na ból.
Dajcie mi morfiny i moge rodzic.
Zaufajcie mi jestem "Weteryniarzem"

konto1981

2013-01-21, 00:45
a po jakiego oni to zrobili debile? jak dla mnie to samice są od tego jak dupa od srania :-P

ToPrzeciezJa

2013-01-21, 02:48
Jak rodzenie boli to niech dostaną kopa w jaja to jest dopiero kurewski ból.

Caribou

2013-01-21, 05:39
Ik begrijp het niet :(

Spartan78 Kce

2013-01-21, 23:12
Pokazcie płci pieknej co czuje facet po kopnięciu w jaja :)

Krukowiecki

2013-01-21, 23:15
DAWIT92 napisał/a:

Ale przy porodzie wydzielanych jest wiele hormonow"
-oksytocyna To dzięki niej po porodzie matka jest pełna euforii.
- prolaktyna
- adrenalina
Endorfiny - wydzielane są przez przysadkę mózgową, budową chemiczną przypominają opiaty, oddziałują na te same receptory w mózgu, co petydyna, morfina czy heroina. ( CZYLI SA LEKKO ZNIECZULONE? TAK) Wywołują uczucie euforii i przyjemności. , pomagają znieść nadmierne odczuwanie bólu. W czasie porodu beta-endorfiny powodują, że rodząca ma ograniczony kontakt z rzeczywistością, jest w swoim wewnętrznym świecie, Zbyt wysoki poziom endorfin powoduje zwolnienie akcji porodowej poprzez zmniejszenie poziomu oksytocyny, a tym samym zmniejszenie bólu

endorfiny zacytowalem zebym sie nie pomylil :D Zwierzeta rodzą i nie narzekaja, Podczas porodu hormony rozluzniaja miesnie a kobieta jest mniej wrazliwa na ból.
Dajcie mi morfiny i moge rodzic.
Zaufajcie mi jestem "Weteryniarzem"

Dokładnie o tym samym miałem napisać. To tak jakby powiedzieć, że amputacja ręki boli tak samo jak wsadzenie jej w śmigło samolotu. Niby efekt podobny.

trebeter

2013-01-21, 23:15
a kogo to obchodzi ?

zmyslaw

2013-01-21, 23:19
teraz czekamy na symulator kopniaka w jajca hehe

PanPodporucznik

2013-01-21, 23:21
Przydałby się temat, co musi ścierpieć facet przez te 9 miesięcy ciąży swojej wybranki...

nRsl

2013-01-21, 23:54
Jak można takich cieci puszczać na jakimkolwiek programie? :D :mrgreen: