18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co czuje kobieta podczas porodu?

Ma...........ry • 2013-01-20, 21:50
Dwóch holenderskich dziennikarzy Dennis Storm i Valerio Zen w swoim programie "Proefkonijne" ("Króliki doświadczalne") realizuje zupełnie szalone pomysły.

To właśnie oni rok temu zdecydowali się zjeść po kawałku swoich ciał przed kamerami telewizyjnymi. Tym razem panowie postanowili sprawdzić, czy poród naprawdę jest aż tak bolesnym doświadczeniem, jak twierdzą kobiety. Rezultat był łatwy do przewidzenia.

Dennisowi i Valerio lekarze przymocowali do brzuchów elektrostymulatory wywołujące bolesne skurcze mięśni, podobne do tych, które odczuwają kobiety podczas porodu. Zanim uruchomiono sprzęt, Valerio zapytał jedną z pielęgniarek: "Jak myślisz, będę krzyczał z bólu?". "O tak" - usłyszał w odpowiedzi.

Podczas "porodu" prezenterzy próbowali zgrywać twardzieli i dowc*pkować. Ale ból okazał się być tak silny, że wkrótce byli w stanie tylko wić się na łóżku. Po dwóch godzinach byli w stanie już tylko błagać o odłączenie od aparatury.

ŻRÓDŁO

meme18

2013-06-19, 15:29
pie**olenie? Pewnie byś płakał jakbyś poczuł coś takiego

mesiash

2013-06-19, 15:31
Stymulacja? Ty sam jesteś stymulacja...

slam

2013-06-19, 15:51
@up

Coś się przyj***ł? Masz pały z polskiego w gimnazjum czy coś?

Vi...........et

2013-06-19, 16:03
@up

Przyj***nie się w tym przypadku jest jak najbardziej na miejscu, bo zostaje całkowicie zakłócona logika wyrażenia.

Jesse.Pinkman

2013-06-19, 16:24
Vinterlandet napisał/a:

@up

Przyj***nie się w tym przypadku jest jak najbardziej na miejscu, bo zostaje całkowicie zakłócona logika wyrażenia.



Tyle mądrych słów, że nie wiem od której strony zacząć czytać :P piwko!

ilves

2013-06-19, 18:22
Się napinacie... Faceci nigdy nie poczują bólu rodzenia, bo nie posiadają takich organów jak macica, która właśnie jest wielkim mięśniem, a gdy ten się zaciska, to tylko modlisz się o koniec.

In...........eo

2013-06-19, 20:30
ilves napisał/a:

Się napinacie... Faceci nigdy nie poczują bólu rodzenia, bo nie posiadają takich organów jak macica, która właśnie jest wielkim mięśniem, a gdy ten się zaciska, to tylko modlisz się o koniec.


Miałem wywiercany na żywca wkrętak z uda (kości) o średnicy 2 cm. Wyglądał jak te które wwierca się w ścianę, z tą różnicą, że miał długość 40 cm. Prawie się posrałem z bólu, k***owałem na wszystkie strony, krew się lała oj i to na ostro. Jeżeli jakiś facet może wiedzieć coś o bólu rodzenia to jestem nim ja.

Pu...........le

2013-06-19, 22:00
ilves napisał/a:

Się napinacie... Faceci nigdy nie poczują bólu rodzenia, bo nie posiadają takich organów jak macica, która właśnie jest wielkim mięśniem, a gdy ten się zaciska, to tylko modlisz się o koniec.



nie pie**ol, nie masz jaj więc nie wiesz co to prawdziwy ból.