18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawa manipulacja w polskiej telewicji

pianoman • 2011-09-28, 18:54
Coś nie lubią pisiorów w tym tefałenie :-P

Dlaczego

2011-09-28, 18:58
jeszcze jednego tupolewa i będzie drugi pajac z głowy...

Xenomorph08

2011-09-28, 19:09
Pierdzielnac na całej scianie graffiti z twarzami PO i niech wisi przez pół roku przed wyborami. A potem tylko tagi z hasłami wyborczymi dodawac.

Bejker

2011-09-28, 19:16
Bo TVN i Tuski to pie**olone szambole które tylko jebią nas ludzi

kaiel

2011-09-28, 19:46
syjoniści i masoni , chca nas wydymać

maychan

2011-09-28, 20:16
A Ty nie potrafisz się dorwać do źródła strony z której to nagrywałeś ?

Edit : Albo nagrać GameCam ?

Chupacabra

2011-09-28, 20:24
Dlatego nie oglądam wiadomości, ani innych 'super ciekawych programów' w TV. Jak już, to tylko filmy. Staram się wierzyć, że w internecie jest mniejsza manipulacja, kłamstwa i przeinaczenia aniżeli to co serwują nam te TVNy, Polsaty, TVP i inne

zonabregana

2011-09-28, 20:52
jeszcze napisz list, zrób zdjęcie, zeskanuj i wyślij k***a mejlem

Roszp

2011-09-28, 21:25
Ja najświeższe wiadomości tylko k***a z ambony czerpię. Media kłamią albowiem.

pitarturbull1987

2011-09-28, 21:46
dopiero teraz odkryles ze nas w ch*ja polska robi? lol

queke3arena

2011-09-28, 22:39
fuck katschynsky twin motherfucking brothers

Jad Kiełbasiany

2011-09-28, 23:00
pie**olone WSI24 robi sieke moim starym z mózgu 24h/7 ;/

ja...........ko

2011-09-29, 02:09
caly material TVN-u dziala na niekorzysc jednej partii i stawia jeszcze w pozytywnym swietle czerwonego spaslaka. film ten podwaza wiarygodnosc Tusk Vision Network...jego autor powinien wstac o 5.00 i przygotowac sie na przyjecie gosci, ktorzy zapukaja do jego drzwi punktualnie o 6.00...

androgenius

2011-09-29, 02:31
k***a, już ponad 2 lata nie widziałem telewizora - dzięki ozyrysowi za internet, nie ma już konieczności oglądania tego spaczonego ścierwa, które TV serwuje :)

Prometheus_Coprophagus

2011-09-29, 08:59
Może czas pogodzić się z tym, że w mediach każdy jest na swój sposób stronniczy, a dopie**alanie się na siłę tylko i wyłącznie do jednej strony ma w sobie coś z mentalności pięciolatka. O manipulacjach medialnych swojego czasu pisał sporo Andrzej Zybertowicz, niestety obecnie wyklęty (bo zaprzyjaźniony z PiS i zdarzyło mu się użyć parę razy terminu "układ" w przestrzeni publicznej, co przyczyniło się do popularyzacji "szukania układów", kto trochę śledził krajową politykę na przełomie lat 2005/2006, powinien kojarzyć sytuację).
Z PO premier i prezydent, to internauci na PO klną. Czasem nawet któryś wspomni, że prezydent i premier z jednej partii, to prawie dyktatura. A kto w sieci podczas ubiegłorocznych wyborów prezydenckich rzucał gromy, coby na Kaczyńskiego nie głosować? To zagłosowali na Komorowskiego. Internauci też. Zapomnieli owi internauci, że niedawno powszechne wśród nich były opinie, że PO to przeciwwaga dla PiS, na który to PiS też klęli swojego czasu, bo PiS rządził - wtedy byli gotowi opie**olić pałę Tuskowi i jeszcze dopłacić. Zwłaszcza kiedy prezydentura Lecha Kaczyńskiego pokrywała się z trzymaniem funkcji Prezesa Rady Ministrów przez kolejno Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego - wtedy wspominali nawet, że system monopartyjny, że wyłączność jednej partii w sprawowaniu władzy, że totalitaryzm. Złapali hasło "kaczyzm", wypromowane przez Joannę Skrzeczącą Wiedźmę Senyszyn, reprezentantkę SLD - partii, na której do 2005 roku, do objęcia władzy przez Lecha Kaczyńskiego, psy wieszali tak samo (zwłaszcza, że na 6 premierów - przy 7 gabinetach - urzędujących za Kwaśniewskiego 4 było jego partyjnymi kolegami - system monopartyjny tak samo, a i doświadczenie w zabawie w taki system większe, bo sporo starej kadry SLD pierwsze kroki stawiało w PZPR). Ale po co te wypociny? Zmieni się układ sił, zaczną kląć na kogoś innego. Nawet jeśli do władzy dojdą tak promowane przez internautów jednostki, jak Janusz Korwin Mikke, czy jego imiennik Palikot - zaraz zaczną kląć też na nich. I wszystko będzie po staremu. Popłaczemy w sieci, że obecny rząd i prezydent to banda ch*ja, poagitujemy za kimś innym, a jak go - nie daj Boże - wybierzemy, to na nim też będziemy wieszać psy. I tak w kółko, aż do skutku.