18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawa manipulacja w polskiej telewicji

pianoman • 2011-09-28, 18:54
Coś nie lubią pisiorów w tym tefałenie :-P

solteck

2011-09-29, 09:25
A jak było za rządów PISu?
18:50 POLSAT wiadomosci - Pis powiedział to i to...
19:00 TVP Teleexpress - Pis nie mówił tego i tego...

Su...........cz

2011-09-29, 09:44
PiS ma za to całe radio Maryja i Trwam...

phern

2011-09-29, 10:15
Bejker napisał/a:

Bo TVN i Tuski to pie**olone szambole które tylko jebią nas ludzi



To nie oglądaj jak masz z tym problem. Przejdź na TRWAM, tam nikt nikogo nie jebie i wszyscy są szczęśliwi :roll:

Wojna:)

2011-09-29, 10:55
Nie chcę mówić, że ludzie są tępi/ślepi. Ale no zdejmijcie ludzie te różowe okulary bo to jest męczące.

McColley

2011-09-29, 11:11
" jeszcze jednego tupolewa i będzie drugi pajac z głowy... "

Chłopie przeginasz, założę się, że poglądy opierasz na tym co ostatnio jest modne w sezonie.
Zacznij czytać jakieś niezależne media w necie, bibula.com, niezalezna.pl ( przez ostatni czas prawicowa ) i potem sobie porównuj z innymi portalami, wtedy zrozumiesz pewne rzeczy i mam nadzieję nie będziesz pisać takich głupot.

BILOKATOR

2011-09-29, 11:30
TVN, to nie polska telewizja, tylko żydowska.

mcmt

2011-09-29, 11:31
Super r*chacz napisał/a:

PiS ma za to całe radio Maryja i Trwam...


Ostatnio pozwoliłem sobie posłuchać radia Maryja na POM'ie. Tak politycznego radia jeszcze w życiu nie słyszałem.
Faktem jednak jest, że TVN obiektywny nie jest i często mnie wk***ia manipulowanie faktami.

solteck

2011-09-29, 12:03
PISIORY odjebcie się od TVN
tutaj jest cały materiał


TVP dalej szerzy propagandę na korzyść PISU
Obejrzyjcie sobie raz w życiu POLSAT o 18:50 , a później o 19 TVP i zobaczycie jak propisowskie TVP robi polaków w h*ja.

Vincent Vega

2011-09-29, 12:36
Może i TVP jest dla niektórych propisowskie, natomiast TVN zachowuje się tak jakby mieli zginąć, gdyby Donald usłyszał cokolwiek złego na temat PO w telewizji towarzyszya Waltera.

zonk

2011-09-29, 12:44
Wygląda na to że tutaj TVP odwala szopkę. :shock:

Przy okazji, może tereaz rząd i prezydent są z jednej parti, ale za czasów PISu było to jeszce gorsze bo premier i prezydent byli z jednej rodziny. Nepotyzm i tyle.

Prometheus_Coprophagus

2011-09-29, 12:57
SQT, Kazimierz Marcinkiewicz złożył dymisję. Komitet Polityczny PiS wysunął kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego. Lech Kaczyński desygnował brata na premiera. Wszystko zgodnie z procedurami. Gdyby doszło do nepotyzmu sensu stricto, prezydent w jakikolwiek sposób musiałby wpłynąć na to, że kandydatem na premiera (popartym przez reprezentowaną przez siebie partię) stał się jego brat.
Przykład - Robert Kennedy miał swojego czasu całkiem udaną karierę polityczną, ale nie ma mowy o nepotyzmie, gdyż jego brat, John Fitzgerald, w żaden sposób na to nie wpłynął.

ZnanyJakoZaganiacz

2011-09-29, 13:15
A co się dziwicie? Przecież założycielem i właścicielem grupy ITI (a więc tvn, onet oraz inne media), jest mariusz walter. Człowiek który za komuny, miał być członkiem grupy zajmującą się "czarną propagandą", a więc samymi kłamstwami, na temat zomo, mo i innych służb. Swoją drogą, do tej grupy typował go jego pobratymiec, jerzy urban (jerzy urbach) - żyd.

vass

2011-09-29, 13:28
Kur... niech już te wybory się odbędą, to skończy się pie**olenie.

ja...........ko

2011-09-29, 14:13
@solteck-dzisiaj mozna tak pociac i poskladac material z jednej konferencji ze nie da rady okreslic ktora wersja jest prawdziwa. ja mialem okazje obejrzec transmisje konferencji pisu na temat afery z podrabianiem podpisow na listach poparcia kandydatow po na zywo w tvp info i potem zobaczyc co tvn z tego zrobil w swoich faktach. musze im przyznac ze maja dobrych technikow...jak czytam wasze komentarze to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. tv trwam jest spalone w oczach prawie calego spoleczenstwa. oglada ja tylko troche dziadkow. trzeba zauwazyc tez ze ta telewizja nie manipuluje tylko wprost nazywa kogos zydem, masonem itd. nawet jesli to nie jest prawda to nie jest to manipulacja tylko oczernianie. natomiast telewizja tuska promuje sie jako obiektywna. a jej materialy sa tak skonstruowane, ze uwazjajacy sie za wiedzacego wszystko polaczek, ktory przeczytal kilka lektur szkolnych, byl na wakacjach w chalupach i zjadl kilka kanapek mcdonaldzie w jakiejs galerii handlowej, sam wyciaga wnioski niekorzystne dla okreslonych partii. i to jest wlasnie manipulacja. radze nauczyc sie samodzielnego myslenia i poszerzyc odrobine horyzonty, a nie szczekac to co wg tvn-u szczekaja wszyscy, bo jest to sluszne

mcmt

2011-09-29, 14:23
@solteck - dobre sprostowanie :ok: