18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawa manipulacja w polskiej telewicji

pianoman • 2011-09-28, 18:54
Coś nie lubią pisiorów w tym tefałenie :-P

Achajka

2011-09-29, 14:52
Nikt nie jest obiektywny, pozostaję nam tylko korzystać w własnego rozumu i nikomu nie ufać.

~tip.top

2011-09-29, 14:54
Cytat:

Nikt nie jest obiektywny, pozostaję nam tylko korzystać w własnego rozumu i nikomu nie ufać.


i nie sugerować się sondażami.

master of disaster

2011-09-29, 14:55
Soleck właśnie ośmieszył PiSowske klakierstwo i ich teorię na tema manipulacji materiałem z konferencji prasowej Kalisza ale sekciarstwo dalej swoje..

Phallucifer

2011-09-29, 14:56
Przepraszam ,ale wypowiedz Pana Grubego jest na tyle merytoryczna i tautologiczna , ze ciezko mowic o montazu. :) Trzeba tylko pogonic impulsy elektryczne w szarej masie pod fryzura.
Wynika jasno , ze to nie TVN manipulowal faktami, ale nie wynika z tego ,ze TVP to zrobila. Mysle,ze tutaj akurat najwiekszej manipulacji dokonal autor tego zlepku, ale trzeba byc slepym i niepomnym rozsadku , zeby tego nie dostrzec.
Poczytajcie sobie Ziemkiewczia, ktorego mozna oskarac o szalenstwo, ale dosyc dokladnie w swojej ostatniej ksiazce oddaje urok swiata mediow w naszym kraju.Nie ma mowy o rzetelnosci, ze pozwole sobie na summe.
Rzucanie domniemaniami na temat pochodzenia badz jakiejs intecyjnosci danej grupy interesow jest po prostu zenujaco smieszne, ja sie nie znam na tym calym NWO , ale jesli ktos oskarza jasna i czytelna wypowiedz Pana Grubego , o przemontowanie i jest niepomny rozsadku, to moze uwierzyc w tajemnicza sile chcaca dorwac sie donaszych zasobow i kobiet.

Im blizej wyborow tym wiecej polityki na Sadisticu. Tyle, ze polityki uprawianej na swoim zasadniczym poziomie, czyli dzieci w piaskownicy. Moze zamiast przerzucac sie szajsem i kiczem politycznym po prsotu pojdziemyna wybory, tam oddamy glosco jest jedyna forma wplywania na aparat panstwowy w tymkraju, a co podsumowujac , jest zalosna kopia demokracji liberalnej.

Huher

2011-09-29, 17:52
Trzeba być skończonym imbecylem, żeby widząc co działo sie 5 lat temu dalej być za PISiorami.... Nie mówie że donald to chodzący ideał ale wole mniejsze zło... A najlepiej głosować na Palikota on chociaz z didlem po sejmie ganiał

hadlej2

2011-09-29, 18:19
Bejker napisał/a:

Bo TVN i Tuski to pie**olone szambole które tylko jebią nas ludzi



Jarek?

daf098

2011-09-29, 18:24
gdzie ta manipulacja?

ja...........ko

2011-09-29, 19:30
Huher napisał/a:

Trzeba być skończonym imbecylem, żeby widząc co działo sie 5 lat temu dalej być za PISiorami.... Nie mówie że donald to chodzący ideał ale wole mniejsze zło... A najlepiej głosować na Palikota on chociaz z didlem po sejmie ganiał



a co sie dzialo takiego? blida popelnila samobojstwo bo miala na sumieniu kilka lapowek a kumple z sld sie na nia wypieli. tomasz lipiec okazal sie byc kukuczyl jajem i chcial zrobic przekret na pare milionow. leppera prawie wsadzono tam gdzie jego miejsce, czyli do wiezienia, a jesli chodzi to podsluchy mialy je zalozone najwieksze gnidy, no chyba, ze ktos szanuje komuchow z sld itp. za donka natomiast ukrecono leb aferze hazardowej na ktorej nasze panstwo traciloby kilkanascie miliardow zlotych co roku. donek przyczynil sie do smierci prezydenta i 95 innych Polakow, w tym poslow i wielkich postaci naszego kraju. w dodatku pozwolil ruskom na osmieszenie polski na swiecie historia o pijanym polskim generale. polska wg niezaleznych danych balansuje na granicy bankructwa. poslowie po falszowali w kaliszu podpisy wyborcow. niecale 2 tygodnie temu czlowiek doprowadzony przez kolesiostwo z po na skraj zalamania nerwowego podpalil sie przed kancelaria premiera. ruscy wykupili do tej pory ponad 20% koncesji na wydobycie naszego gazu lupkowego. jeszcze troche i beda mogli skutecznie zablokowac jakiekolwiek proby jego wydobycia. ewa kopacz chciala zrewolucjonizowac system ksztalcenia lekarzy w kraju ze ich dyplomy nie znaczylyby nic na swiecie. donek pozamykal stadiony, bo kibice nie sa mu przychylni. mial zakusy by wprowadzic cenzure w internecie i podatek katastralny, co zmieniloby strukture wlasnosci na taka jak np w danii, gdzie ziemie posiadaja tylko banki i multimilionerzy. mozna by jeszcze dlugo wymieniac, ale nie wiem czy przemowi to do rozsadku ludziom otumanionym przez donaldowe media.

lllll

2011-09-29, 21:30
Dlatego mądrzy ludzie mają wyj***ne na wszelkiego rodzaju media. Telewizja jest do obejrzenia jakiegoś ciekawego wydarzenia sportowego, programu motoryzacyjnego (oczywiście zagranicznego) lub programu z Czubówną w tle a nie pie**olone, propagandowe, komunistyczne i obszyte obłudą i chamstwem programy informacyjne.

Prometheus_Coprophagus

2011-09-29, 23:05
Huher napisał/a:

Nie mówie że donald to chodzący ideał ale wole mniejsze zło...



Gdy wybierasz mniejsze zło - nadal wybierasz zło.

Huher napisał/a:

A najlepiej głosować na Palikota on chociaz z didlem po sejmie ganiał



Naprawdę chcesz, aby prawie 1/5 Twoich dochodów (podatek dochodowy), znaczna część tego, co wydajesz w sklepie (VAT) i parę innych groszy z Twojej kieszeni pochłaniały tego typu cyrki?

jatsko napisał/a:

blida popelnila samobojstwo bo miala na sumieniu kilka lapowek a kumple z sld sie na nia wypieli.



I tu kilka słów do wszystkich, którzy piszczą, że PiS ponosi odpowiedzialność za śmierć Blidy - do niej nie wpadli funkcjonariusze o 6 rano, z granatami hukowymi, granatami dymnymi i resztą imprezy. Miało być kulturalne przeszukanie lokalu. Gdyby nie miała nic na sumieniu, na przeszukaniu by się zapewne skończyło. Nikt też jej broni do rąk nie wcisnął. A gdyby miała czyste sumienie, najprawdopodobniej nie palnęłaby sobie w łeb, bojąc się, że coś naprawdę śmierdzącego wyjdzie na jaw. Innymi słowy, bardzo prawdopodobne jest, że swoją samobójczą śmiercią po prostu przykryła jakieś większe gówno.

jatsko napisał/a:

za donka natomiast ukrecono leb aferze hazardowej na ktorej nasze panstwo traciloby kilkanascie miliardow zlotych co roku.



Bardziej chyba powinno boleć Cię (i nas wszystkich) to, że przekręt kwalifikujący się pod prokuraturę próbowano załatwić jako wewnętrzną sprawę partii.

A najgorsze jest to, że jakakolwiek konstruktywna krytyka obecnego układu sił politycznych rzadziej spotyka się z sensowną kontrargumentacją, niż z hasłami "pisiory", "kaczyzm" i "mohery". Odsyłam do materiału o wpadce Sikorskiego w Białymstoku - kto nie z nami, ten za PiSem. Jakby nie istniały żadne inne opcje polityczne.

EDIT:
Świeża sprawa.
Cytat:

Czy robienie zdjęć policyjnych przestępcom narusza ich prawo do prywatności? Rzecznik praw obywatelskich Irena Lipowicz pyta Komendanta Głównego Policji o ujawnianie wizerunku osób prywatnych podczas akcji przeprowadzanych przez funkcjonariuszy.


Źródło
Zgadnijcie, z czyjego (konkretnie - klubu parlamentarnego której partii) poparcia pojawiła się kandydatura tej pani na urząd Rzecznika Praw Obywatelskich.

ja...........ko

2011-09-29, 23:18
@up z blida to wlasnie o to mi chodzilo ze miala swoje za skora a kumple jeszcze chcieli zrobic z niej kozla ofiarnego i dlatego sobie w leb palnela, a potem te czerwone k***y udawaly wielkich przyjaciol basi by wkorzystac to politycznie, co do afery hazardowej to nie wiem o co ci chodzi bo piszesz praktycznie o tym samym, ze donek ukrecil leb sprawie tylko precyzujesz sobosob w jaki to zrobil, ja mialem dodatkowo na mysli ze pis nie mial na koncie zadnej afery w ktorej r*chalby panstwo na taka kase jak rychu, zbychu i reszta ich kumpli probowala. co do istnienia innych opcji politycznych, to owszem sa, ale wszystkie za slabe, ze slabym programem, a program pisu moim zdaniem jest jednym z najlepszych, wykonanie tez nie pozostawia wiele do zyczenie, tylko politycy tej partii maja zszargany wizerunek w oczach podatnych na manipulacje mas

dback

2011-09-29, 23:20
Tak samo było pełno manipulacji kiedy w tym warszawskim tunelu zabili murzyna.

Irenvelle

2011-09-30, 06:57
Sami widzicie, co z Nami robi polityka=)
Nie kloccie sie tylko idzcie glosować
A film to zupelnie dwa inne materialy, kalisz uzywa czesto w emocjach gestykulacji i podobnych slow i nie bede dawac dowodow ze to nie ten sam material, bo kazdy ma swoj mozg i niech uzywa go po swojemu.
Pozdrowienia Sadysci

Huher

2011-09-30, 21:11
donek przyczynil sie do smierci prezydenta i 95 innych Polakow- no tak widziałem jak w smoleńsku stał z RPG i strzełał w kaczki