18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ciekawa ankieta.

anty • 2010-03-01, 14:37
Przeprowadzono ankietę wśród młodzieży, która wykazała, że 62% młodych ludzi patrzy optymistycznie w przyszłość.
Pozostałe 38% nie ma pieniędzy na narkotyki...














chyba należę do większości... :maryska:

Ross Pierre Dolevas

2010-03-01, 15:42
A może po prostu nie chcą tego gówna brać? Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz ;) Przynajmniej moim skromnym zdaniem.

PS. Sam osobiście preferuję piwko, albo wódeczkę zamiast narkotyków (pod każdą postacią).

DwOOruch

2010-03-01, 16:02
@Malchiar
I to wystarczy, żeby wszystko inne niż alkohol nazywać gównem? Powiedz mi czym to się różni od np. marihuany?
Alkohol to też narkotyk dla twojej wiadomości.

Sebun

2010-03-01, 16:03
Cytat:

PS. Sam osobiście preferuję piwko, albo wódeczkę zamiast narkotyków


Alkohol to też narkotyk, tyle że tak silnie zakorzeniony w naszej kulturze, że spora część społeczeństwa nie chce się z tym pogodzić. :roll:

DAGFEN

2010-03-01, 16:12
DwOOruch napisał/a:


Powiedz mi czym to się różni od np. marihuany?



Alkohol się pije, a marihuanę się pali :idzwch*j:

to...........es

2010-03-01, 16:13
dokładnie, to nie kwestia szkodliwości alkoholu czy marihuany, ale mentalności Polaków, których cała kultura i tradycja w pewnym stopniu wiąże się właśnie z różnorakimi trunkami, bo np. na Jamajce i innych krajach Ameryki Środkowej ludzie nie wyobrażają sobie imprezy z wódką.
LEGALIZE IT - moja sprawa, co sadzę, co hoduję, co palę

Everal

2010-03-01, 16:16
Dobra skończcie pie**olić. Melchiar CO TY k***A MOŻESZ WIEDZIEĆ, nie ciśnij mi ze wpie**alam gówno, moja sprawa co jaram, co wpie**alam a co nie. To w dzisiejszych czasach coś budzi szacunek? Powiedz mi czy spotkałeś się kiedyś z owianym legendą zdaniem "Dawaj zajaraj z nami, bo jak nie to jesteś frajer" Miałem tyle do czynienia z narkotykami i jeszcze jakoś nigdy się k***a z nim nie spotkałem. Może dlatego że to jest gówno prawda i nikt Cię nie będzie błagał żebyś z nimi zaj***ł? Wiesz czemu nie będę Cię prosić? Bo im to zwisa, jak nie zajarasz to nawet jest to na rękę, sami się bardziej zapie**olą, można prowadzić głębokie dyskusje na ten temat ale jednego jestem pewien. Ćpaj, here, koks, amfe, ch*j wie co jeszcze i wtedy powiedz że baka to jest gówno. Ty nie znasz życia, nie mam zamiaru Cię z błędu wyprowadzać. Pij i nie przejmuj się resztą, ja Ci nie wrzucam że pijesz, Ty mi nie wrzucaj ze jaram. Miłego dnia.

Matuus

2010-03-01, 16:34
Everal - idź zajaraj, bo Ci czacha dymi.

Everal

2010-03-01, 16:40
Freaqs napisał/a:

Everal - idź zajaraj, bo Ci czacha dymi.


Już nie jaram, wszystko dla ludzi, trzeba znać umiar. Polecam grzybki! Efekt piorunujący, śmiechawa straszna, wyostrzenie kolorów, chęć poznania świta, naprawdę zajebiście. Kolejny przykład natury, daru od Boga :mrgreen:

KiszkaMariana

2010-03-01, 16:45
Na ch*j ta emota na końcu? znowu zanim zacząłem czytać wiedziałem o co chodzi :-/

to...........es

2010-03-01, 16:45
i tak gwoli uściślenia - nie jestem za legalizacją heroiny, kokainy czy amfetaminy, choćby ze względu na wysoki stopień uzależnienia od nich. A propos nazywania marihuany gówna - wk***ia mnie, jeżeli kogoś się pyta, np. na imprezie, czy zajara, a pada odpowiedź "nie biorę tego gówna", mimo, że nigdy go nie spróbował, a picie na umór i "kto więcej wypije ten kozak" jest ok, no ale jak powiedziałem wcześniej - kwestia mentalności

jonek00

2010-03-01, 17:00
poruszyła mnie wasza historia. po co tutaj w ogóle ta dyskusja? co 5 tematów wałkowanie tego samego. koleś wkleił sobie kawał, miało być zabawnie, na luzie, a tu widzę tyrady na temat problemów polskiej mentalności i rozprawki, w czym marihuana ustępuje wódce i na odwrót. po ch*j? chcecie tu komuś otworzyć oczy na świat? po ch*j? chcecie promować swoje wartości? po ch*j? jakiś kawał byście lepiej wkleili.

to...........es

2010-03-01, 17:21
pierwszy post całą dyskusję rozpoczął :-)

Ross Pierre Dolevas

2010-03-01, 18:04
Ooo widzę, że poirytowałem część forumowiczów. Otóż takie małe sprostowanie: nie powiedziałem, że którykolwiek z Was szanowni sadyści pali (bądź bierze) gówno. Napisałem, że moim skromnym zdaniem to jest gówno i tyle ;) Poza tym nikomu nie narzucam konieczności podzielania mojego poglądu na ten temat. Everal, jeżeli Cię tym uraziłem to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Tyle ode mnie w tym temacie. Dziękuję, dobranoc.

Biskup

2010-03-01, 18:12
@Melchiar: "dobranoc"? Przecież jest 18:10 :P