18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ciapate pedały

vizjerei • 2013-04-11, 19:15
Sytuacja z dnia dzisiejszego

Jadę po pracy do domu(bus+przesiadka na tramwaj),wychodzę z busa na pętli tramwajowej.Do banki mam jakieś 15 minut ,więc odpalam se szluga ,muza na słuchawkach na full i mam wyj***ne.
Czekam tak sobie aż przyjedzie ten cholerny tramwaj wtem słyszę jak muzykę zagłuszają mi wrzaski jakiegoś mochera.Myśle o ch*j ci babo chodzi,ale wszystko ok.Wykurzyłem szluga,ściągnąłem słuchawki a babsztyl dalej się wydziera
od chołoty,pederastów,ciot,zboczeńców i innych.No... ok, albo ją poj***ło albo coś jest na rzeczy.Podchodzę bliżej,patrzę a za winklem(murowanego przystanku)
stoją 2 CIAPATE PEDAŁY i się obściskują i całują(obkolczykowane chude ciapate p*zdy,w rurkach,z jakimiś wyimaginowanymi farbowanymi na kolory tęczy fryzurami).Nosz k***a jego mać!!!. Nie dość,że trzeba tą chołotę tolerować jako "ludzi" to teraz jeszcze może bedzie trzeba tolerować ciapatych pedałów??
Ni ch*ja.Po chwili wokół nich zebrała się dość spora grupka ludzi którzy też mieli tego dość i wdali się w "gromadne" wytykanie im wszystkiego, a jakiś miły starszy pan ,kulturalnie i z gracją zadzwonił na pały.Spoko,spoko.Zanim gliniarze przyjechali minęło może 5 minut.Przyszli zaczęli ich legitymować i przepytywać.
Te ciapate k***y nawet nie potrafiły jednego zdania powiedzieć po polsku tylko pie**olili w tym swoim gównianym języku,że niby to oni nic nie rozumieją.Gliniarze byli na tyle całą sytuacją wk***ieni,że po kilku minutach przestali się z nimi pie**olić,zakuli ich i wywieźli na komisariat(który jest może niecały 1km od pętli).
Mam nadzieję ,że nieźle na tym komisariacie te p*zdy wpie**ol dostaną i przestaną się k***a pokazywać.Swoją drogą nic nie mam do Palikota, ale gdyby nie te jego pie**olone marsze pederastów to może nie było by teraz tyle tego ścierwa na ulicach obnoszących się ze swoimi "prawami" i "seksualnością".

Sliski

2013-04-11, 19:20
Bardzo fajny tekst
,ale no cóż
,genialna interpunkcja .

Robajson

2013-04-11, 19:21
Później w domu zjechałeś na ręcznym z pamięciówki :homer:

Lagan

2013-04-11, 19:32
@up no toś się popisał błyskotliwym tekstem.

vizjerei

2013-04-11, 19:32
Czego wy się k***a czepiacie??.Opisałem,co widziałem i słyszałem i miał to być zwykły tekst a nie jakaś j***na rozprawka pisana poprawną polszczyzną, z odpowiednią ilością znaków .Nie bawmy się tutaj w szkołę.Ok?

btw.~Robsajson o co ci chodzi z tym tekstem??

szybkiebuty*

2013-04-11, 19:39
Oburzyłeś się, ale zamiast zrobić coś na miejscu gdy miałeś okazję, wolałeś wrócić do domu i opisać sytuacje na sadolu. Nie ma co, prawdziwy z Ciebie przeciwnik pedałów etc ! Podziwiam Twojego ducha walki !

maderfakermen

2013-04-11, 19:43
vizjerei, niektórzy tak mają. jak nie przyhejtują to ich dupa rwie.

vizjerei

2013-04-11, 19:48
szybkiebuty* A co według ciebie miałem zrobić?? nawrzeszczeć na nich?zbluzgać?,pobić?,podpalić? a może przytulić,pogłaskać i pomóc bliźnim w potrzebie???.

Maderfakermen ,zbyt długo siedzę już na sadolu aby o tym wiedzieć ,ale thx

Shatter

2013-04-11, 20:01
Ten tekst to tylko dowód na polacko biedacką mentalność.
Cytat:

za winklem(murowanego przystanku)


>
Cytat:

Po chwili wokół nich zebrała się dość spora grupka ludzi


No ja pie**ole tylko cebulaki specjalnie będą się gapić na coś co im się nie podoba...
Zwierzęta.

Robajson

2013-04-11, 20:02
vizjerei napisał/a:

Czego wy się k***a czepiacie??.Opisałem,co widziałem i słyszałem i miał to być zwykły tekst a nie jakaś j***na rozprawka pisana poprawną polszczyzną, z odpowiednią ilością znaków .Nie bawmy się tutaj w szkołę.Ok?

btw.~Robsajson o co ci chodzi z tym tekstem??


Zamiast przyj***ć to stałeś jak ten pajac.

szybkiebuty*

2013-04-11, 20:03
miałeś bardzo dużo możliwości. Wybrałeś chyba najbardziej typową dla swojego pokolenia.

KlinikaAborcyjna

2013-04-11, 20:23
UP wszyscy wyżej poj***ło was ?
Sami byście dali im wpie**ol co napinacze !
Co chłopaczek miał w biały dzień napie**olić ciapatych pedałów przy 100 świadkach ?
Wtedy to jego by powieźli na komisariat i miał by przerąbane .

Zapamiętajcie k***a że takie akcje przeprowadza się tak co by nie było świadków gimbusy j***ne .

To tyle bo się wk***iłem , jak ktoś czuje się urażony to sorki .

Lagan

2013-04-11, 20:45
O ch*j wam chodzi gimby j***ne? k***a kozaki w necie nie ma co. Strach się k***a bać.

kowalik

2013-04-11, 20:48
Jak będziesz gdziekolwiek w miejscu publicznym obściskiwał się i całował ze swoją dziewczyną to dostaniesz ode mnie wpie**ol i zadzwonie na policje zeby cie zgarneli.

simpekaes

2013-04-11, 20:55
vizjerei napisał/a:

Wykurzyłem szluga,ściągnąłem słuchawki a babsztyl dalej się wydziera
od chołoty,pederastów,ciot,zboczeńców i innych.No... ok, albo ją poj***ło albo coś jest na rzeczy..



Trzeba było zapytac o co sie tak do tych zydow doj***ła :)